Doğal Saç Bakım Kürleri gliserinli saç bakımı hakkında kısa bi soru

Evde Yapılabilen Saç Doğal Bakım Kürleri

Selenofil

Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
19 Mart 2010
12.489
13.623
merhabalar kızlar, öncelikle herkese merhabalar... benım kısa ve basit bi sorum olcaktı.Benım saçlarım dalgalı ve çok rahat elektriklenebiliyo:26: Gliserin'in ise nemi hapsetme özelliği vardır bunu hepimiz biliyoduruz benım sorum acaba şampuanıma bir miktar gliserin katsam bi faydası olur mu..elektriklenme ve saçım açısından yada ne kadar katmalıyım size:KK51:?

saç diplerine iyi gelirmi bilmiyorum aslında ama bir zararı olacagınıda zannetmiyorum canım

wala cnm ben bu sıtede kırık uclarla ılglı bı topkte glıserını gormsstm suyla karstrıp dustan snra sac uclarna sıkıomssn we kırıklrı onarıp sacı yumusacık yapıomus ama denemedm blmıorm bı dne ıstersn:d

wala cnm ben bu sıtede kırık uclarla ılglı bı topkte glıserını gormsstm suyla karstrıp dustan snra sac uclarna sıkıomssn we kırıklrı onarıp sacı yumusacık yapıomus ama denemedm blmıorm bı dne ıstersn:d

evet canım bende görmüştüm acaba şampuanıma katmalımıyım yada ne kadar :KK53:

Gliserinin fazlası saçın kendi nemini çeker. Şampuanına karıştırmak istiyorsan birkaç damladan fazlasını karıştırmamalısın. Ama bal karıştırabilirsin biraz elektriklenmeyi önler

X