Glucophage Hakkinda Bilgi Verirmisiniz.

ARKADAŞIM SİTEYE GİRERSEN LÜTFEN YAZ. GLUCOPHAGE I GÜNDE KAÇ ADET ALIYORDUN? BEN GÜNDE 1 850MG ALIYORUM DR.UMUN TAVSİYESİYLE AMA ÇABUK HAMİLE KALABİLMEK VE ADETİMİ DÜZENLEMEK İÇİN ACABA GÜNDE 2 ADET Mİ ALMALIYIM? BENDE EN KISA ZAMANDA HAMİLE KALMAK İSTİYORUM :a015:

bende gün 1kez alıyorum cok duyuyorum 1 2ayda hamıle olan inşlh allah bızede en kısa zamanda nasıp eder

kızlar ben ılk4 gun gunde 1 kere aldım ama dr bana eger bunyen bu ılacı kaldırırsa gunde 2 kere al dedı ama yemek aralrında al dedı bende 1 hafta oldu baslayalı sadece mıde bulantım var ama hala ıstehım kesılmedı bakalım neler olucak

benimde iştahım kesilmedi ama adetlerim düzeldi diane 35 de kullanıyorum bu ara adetin 3.dr gidicem bana yumurtlama ilacı verecek

bu ılac hem adetı duzenlıyor sanırım hemde gebelık sansını artıyor.bana hem zayıflamak ıcın hemde gebelıgı artırsın dıye verdı

hem dogum kontrol hapı kullanım hem yumurtlama ılacı kullanmak nasıl oluyor anlayamadım kusura bakma

adetimi düzenlemek için d.kontrol yumurtlamada düzenlenen kadar kilomu kontrol altına almak.

yumurtlama ilacını verdiği zaman da diane yı bırakıcam

İNŞALLAH. BENDE ÇOK BEKLEMEK İSTEMİYORUM AMA Allah NE ZAMAN NASİP EDERSE ARTIK. SENDE REGLİNDE DÜZENSİZLİK VAR MIYDI AŞIRI KANAMA YADA UZUN SÜRMESİ GİBİ :bbo:

benınde adetlerim düzensizdi klomen düzeldü bu ay yumurta catlatma ignesi vuruldum ama olmadı inşlh glucophage hamıle kalırız

arkadaşım o diana35 beni mahfetti.uzun süren şidetli baş ağrılarım oldu.aklın varsa hemen dr konuşve daha hafif ilaçlar versin.tüylenmeden tutda kiloya kadar bi çok sorun a sebep oluyo ve adeti falanda düzeltiği yok.bende kullandım ama testesteron seviyemi çok yükseltti.polikistlerimi dirençli yaptı.şimdi glucophage kullanıyorum bebiş için mide bulantısı çok fena oluyo ama geçecekmiş dr söyledi.ve bir çok poliksti olanın adeti bu şekilde düzelmiş ve hamiş kalmayı kolaylaştırmış.ben de bi adım attım.umarım hepimiz istediğimiz zamanda hamiş kalırız.

ARKADAŞIM SİTEYE GİRERSEN LÜTFEN YAZ. GLUCOPHAGE I GÜNDE KAÇ ADET ALIYORDUN? BEN GÜNDE 1 850MG ALIYORUM DR.UMUN TAVSİYESİYLE AMA ÇABUK HAMİLE KALABİLMEK VE ADETİMİ DÜZENLEMEK İÇİN ACABA GÜNDE 2 ADET Mİ ALMALIYIM? BENDE EN KISA ZAMANDA HAMİLE KALMAK İSTİYORUM :a015:

dr vermedikten sonra kendi kafana göre alma.benim pok çok dirençli oldugu için günde 2 tane verdi aşırı midem bulanıyo.dayanılmayacak gibi oluyorum ama sabrediyorum.dr sana 1 tane verdiyse vardır bi bildiği.sabırlı ol.:emir_bebek:

merhaba arkadaşlar bende uzun zamandır bu ilacı kullanıyordum ve geçen gün yazdırmaya gittiğimde sağlık ocağındaki bir doktor kilo aldırabilir dedi aklım karıştı benimde çünkü bende adet düzenleyici olarak kullanıyordum ve ilk başlarda kilo vermemi sağlamıştı.kilo aldıran oldu mu aranızda kullandığında?? birde artık raporla veriliyormuş yoksa sigorta ödemiyormuş.

Bendede adet düzensizliği var yumurtalık kistlerim oluştu diane 35 kullanıyorum ama son hap bitince gidicem doktorum yumurtlama hapı vericek.İnşallah bu hap olur çok yararını görmüşsünüz doktoruma ismini söylicem

mrb arkadaslar bn bu gruba yenı uye oldum :KK70:
yorumlarınızı okuyorum ve cokda hosuma gıdıo bılgılenıorm . . .
bnde adet duzensızlıgı oldugu ıcn kadın doum dok. gıdıorm doum kontrol hapı kullanıorm we aynı zamnda bnde seker hastası olma rıskım cok oldugu ıcn glucophage yı sabh aksam werdı we bı haftada 1 kılo werdım gercektn ısthı kesıyor arkadaslar. . .

cok guzel hayırlı olsun bebegın ayyy darısı basımıza bende umıtlendım bu ay 2 gun gectı ama adet oldum dun gece.ılac ıse yarar sanmıstım:KK43:(((((

bnde su ana kadar aldırmadı hatta kılo verdım ve ıstahımı kapattı bıle dıyebılırım:lepi:
benım dedemde kullanıyo bu ılacı ve o seker hastası ve yemek yemesını cok sewıo(kıme cektıım bellı olduı :KK70: ) onda bıle etkılı oldu ıstahı baya kesıldıa.s

kızlar bu şeker hapının sayesınde şimdı hamileyım 2.ayında hamileykende kullanıyorum darısı sana
merhaba, sen de pkoslu musun ve sadece glucophage mı kullandın? ben de yeni öğrendim ve doktor hemen glucophage verdi ama ilk iki ay yasminle beraber kullan dedi şimdi tekrar sormak istiyorum yasmini kesebilir miyim diye çünkü ben de senin gibi hemen hamile kalmak istiyorum:KK43: hiç benim gibi doğumkontrol hapıyla beraber kullanan duymadım forumlarda hayırlısı... bana ümit verir misin:)

merhaba arkadaşlar bende uzun zamandır bu ilacı kullanıyordum ve geçen gün yazdırmaya gittiğimde sağlık ocağındaki bir doktor kilo aldırabilir dedi aklım karıştı benimde çünkü bende adet düzenleyici olarak kullanıyordum ve ilk başlarda kilo vermemi sağlamıştı.kilo aldıran oldu mu aranızda kullandığında?? birde artık raporla veriliyormuş yoksa sigorta ödemiyormuş.
mimozam,

ben 02/02/2009'da aldım, sigorta ödedi. 850 mg // içinde de 100 adet var. 5 TL gibi birşey ödedim.

arkadaşlar günde 2 kez içmem gereken ilacı bugün 3. kez içtim (artık kafam o kadar dolu ki) bu tip bir doz aşımı yapan oldu mu?
yardımlarınız rica :KK43:

X