Glucophage Hakkinda Bilgi Verirmisiniz.

kızlar benim haşimatom var doktor ilk teşhiste vermişti bana bu ilacı zayılamak için...hatta ilk sayfalarda mesajım var...ama 3-4 ay kullandım bıraktım...mide bulantısı ve baş ağrısı yapıyodu...biraz zayılamak istiyorum o yüzden dün tekrar başladım ve tuvaletten çıkamadım ishal yaptı...ama devam edicem bebişte olmuyo zati belki yararı olur...inşallah hepimiz istediklerimize kavuşuruz...

selam hipotiroidim olduğunu yeni öğrendim değerlerim 14e çıkmış doktor hastalığımın ilerlemiş olduğunu söyledi bende günde 1 doz ilaç alıyorum aynı zamanda hipoglisemimde var ama doktor bunun için sadece diyet verdi herhangi bir ilaç vermedi yazılarınızı okudumda glucophage diye bir ilaçtan bahsediyorsunuz açıkçası doktorum böle bir ilaç vermedi ama yazılarınızı okuduktan sonra bende kullansammı diye düşündüm kilo problemim ve adet düzensizliğim var nedersiniz sizce kullanmam gerekirmi

selam arkadaşım bahsettiğin ilacı ben kullandım ama doktor bana bebek tedavisinde vermişti inanılmaz kötü bir ilaç acayip mide bulantısı yaptı bende .gerekli olsaydı doktorun verirdi canım geçmiş olsun sana

Arkadaşlar glucophage ı adet olduğunuzda da alıyor musunuz siz?Yoksa adet olunca ara mı veriyorsunuz?

ben aranıza yeni katıldım. bende dr kontrolünde 2 aydır kullanıyorum glucophage yi, yalnız onlan beraber doğum kontrol hapıda kullanıyorum. merak ettiğim hamile kalanlar, ilacı kullanırken mi yoksa, ilacı bıraktıktan sonra mı hamile kalıyor. şimdiden teşekkürler.:nazar:

bendede pko var tabi kilo problemimde var doktordan ben istedim ama o bana gulukofen verdi icerik ve etki olarak acaba aynımı ikisi gulukofec le

ben aranıza yeni katıldım. bende dr kontrolünde 2 aydır kullanıyorum glucophage yi, yalnız onlan beraber doğum kontrol hapıda kullanıyorum. merak ettiğim hamile kalanlar, ilacı kullanırken mi yoksa, ilacı bıraktıktan sonra mı hamile kalıyor. şimdiden teşekkürler.:nazar:

bebk istegi varmı sende ?

pekı neden dogum kontrol hapı anlamadım doktor bana bu ılacı klomenle verdı ıyı olurmus.

bende anlamış değilim. ama dr. dediğine göre fsh ve lh yüksek çıktığı içinmiş, eğer diğer türlü yapsak sonuç alamayız diyor ve doğum kontrol hapıyla hormonları düzeltmek istiyor. fsh ve lh düşmesini bekliyor ondan sonra diğer aşamalar. bende şuan her dediğini yapıyorum. yaza kadar yapacağım yine devam ettirirse doğum kontrol hapına bırakacağım.

inşlah canım hakkında hayırlısı evet doktorun dedıgı mantıklı ınşlh bır an once kavusurz kucuk melkelere bızımkılerde cok nazlı canımmmm bı turlu gelmedııı

inşlah canım hakkında hayırlısı evet doktorun dedıgı mantıklı ınşlh bır an once kavusurz kucuk melkelere bızımkılerde cok nazlı canımmmm bı turlu gelmedııı

haklısın çok kıymetli olacaklar. herşeyin hayırlısı allah isteyen herkese versin. bazen beklemek çok zor geliyor insana ama dediğin doğru hakkımızda hayırlısı inşallah kavuşuruz meleklerimize:nazar:

canım ılk baslar cok kotu oluyo ama bı sure sonra hıc bısey kalmıyo.ben ılacı bıraktım nıye bıraktın dersen bılmıyorum içmek istemiyorum ehehe hem sen ne guzel zayıflamısın bende zayıfladım sanıyodum megersem tartı bozukmus ben 2 ay oldu sanırım hala aynı kılodaym

X