Göbek bölgesini eritecek bir yol var mı?

Ne sıklıkla yemek gerekiyor bununla ilgili diyet var mı ?
Google de aratırsanız benzeri çok çıkıyor.

Düşük karbonhidratli, fruktoz dahil şekersiz ve İF. Yani aralıklı oruç. Bunun dışında günde en az 45 dk tempolu yürüyüş, kilo probleminiz yoksa yürüyüşün ardından karın egzersizi. Bir kaç ayda dümdüz olur. 😉

Google de aratırsanız benzeri çok çıkıyor.
çok teşekkürler, araştırıp yardımcı olmuşsunuz. Minnettarım

Merhaba hanımlar. Aslında kilolu değilim ama göbeğim var. Doğumdan sonra oldu neredeyse 10 yıldır ne yaparsam yapayım gitmiyor bıktım valla. Göbeği eritmek için bir yöntem var mı?
Ben Dilan Polat güzellik merkezinde rasping diye bir aleti var ona gittim diyet yapsaydım hepten giderdi dikkat etmedim kavun gibi olan göbeğim armut kadar kaldı hatta sesanlarımı kalçaya çevirdiler göbek kalmadı diye öneri sadece

Ben Dilan Polat güzellik merkezinde rasping diye bir aleti var ona gittim diyet yapsaydım hepten giderdi dikkat etmedim kavun gibi olan göbeğim armut kadar kaldı hatta sesanlarımı kalçaya çevirdiler göbek kalmadı diye öneri sadece
nasıl bir alet o yani lipo gibi birşey yapılmıyor değil mi o aletle. Vücudu deliyorlar mı?

kesinlikle spor diyorum o doğumdan sonra karnı dümdüz olanlar ne yapıyor sanıyorsunuz günün 2-3 saati ağır sporlar yapıyorlar yediklerine dikkat ediyorlar.emek olmadan olmuyor .onlarda zayıf ama görüntüyü kaybetmemek için hep yapıyorlar
bazı ptleri takip ediyorum onlar da mekiğin hiçbir işe yaramadığını daha doğrusu şekillendirdiğini ama kilo verdirmediğini söylüyorlar. valla neye inanacağımızı şaşırdık. ama çok doğru söylüyorsunuz spor şart. diyet ve spor lazım

bazı ptleri takip ediyorum onlar da mekiğin hiçbir işe yaramadığını daha doğrusu şekillendirdiğini ama kilo verdirmediğini söylüyorlar. valla neye inanacağımızı şaşırdık. ama çok doğru söylüyorsunuz spor şart. diyet ve spor lazım
sadece mekik ile olacağını düşünmüyorum ben de ağı cardio yapmak lazım.2-3 saat spor ne demek yaa vücut için yaşıyorlar resmen. gerçi onlar için görüntü önemli ekranda göz önöndeler

Göbek eritmenin en iyi yolu tempolu yürüyüşle yağ yakmaktır. Mekik gibi bölgeyi çalıştıran egzersizler sadece sıkılaştırıt

Allah o göbeğin canını almasın. Ne yaptıysam olmadı, şöyle bir kenara geçeyim, belki ben de bir çözüm bulurum.

Merhaba hanımlar. Aslında kilolu değilim ama göbeğim var. Doğumdan sonra oldu neredeyse 10 yıldır ne yaparsam yapayım gitmiyor bıktım valla. Göbeği eritmek için bir yöntem var mı?
Güzellik merkezlerinde g5 masajı gibi makinelerle, yağlı bölgeye masaj yapıyorlar. Benim teyzem öyle göbeğini eritmişti. Ben de gitmeyi düşümüyorum artık. Pandemi de kilo vermiştim diyetle ama yine kilo aldım. Bu güzellik merkezlerini bir araştıracağım.

Güzellik merkezlerinde g5 masajı gibi makinelerle, yağlı bölgeye masaj yapıyorlar. Benim teyzem öyle göbeğini eritmişti. Ben de gitmeyi düşümüyorum artık. Pandemi de kilo vermiştim diyetle ama yine kilo aldım. Bu güzellik merkezlerini bir araştıracağım.
ay bir araştırın deneyin lütfen paylaşın tekrar olur mu? herşeyi denedim neredeyse olmadı :KK43:

Çok teşekkürler. Bunları yapıyorum yıllarca da yaptım. Ama yine aynı yine aynı. heryerden veriyorum göbek bölgesi kalıyor
Ergin Kırbaç ın videolarına göz atabilirsiniz. sıkı çalışma şart. benim de ergenlikten beri göbek sorunum vardı dogumdan sonra da kötüydü, hem düzenli spora gittim kardiyo yaptım hem de youtube dan bölgesel calısma yaptıran egzersizlerden yaptım oldukca azaldı. şimdi yine dogum sonrası yogunlasıcam. tabi arkadaslar bahsetmiş zaten beslenme de cok önemli, karbonhidrat cok sınırlı almanız lazım

Ergin Kırbaç ın videolarına göz atabilirsiniz. sıkı çalışma şart. benim de ergenlikten beri göbek sorunum vardı dogumdan sonra da kötüydü, hem düzenli spora gittim kardiyo yaptım hem de youtube dan bölgesel calısma yaptıran egzersizlerden yaptım oldukca azaldı. şimdi yine dogum sonrası yogunlasıcam. tabi arkadaslar bahsetmiş zaten beslenme de cok önemli, karbonhidrat cok sınırlı almanız lazım
çok teşekkürler inceleyeceğim. Bakalım nasıl olacak. Başladım spora. O videolardakileri de eklerim kombine gider daha iyi olur. Çok teşekkürler :)

X