Göbek için İğneli Epilasyon mu Diode Soprano Lazer mi?

EdaTheKitty

Oh, jealousy!
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2013
224
77
Kızlarr!
Diode Soprano lazer için bacak, bikini, koltukaltı 3. seansıma gideceğim. çok memnunum. Göbek için başlamak istedim ancak lazerin görmeyeceğini söylediler. Halbuki göbeğimdeki tüyler gayet siyah ve belirginler, ayrıca çok yaygınlar. :KK43:

bunun üzerine iğneli üstüne araştırmalar yaptım ve bir kez alınan kılın bir daha çıkmayacağını duydum iğneliyle... bunun üstüne uzman birisi tarafından yaklaşık 40dk göbek deliğim üstünde ufak bi bölge yapıldı. çok leke kaldı. kıpkırmızı noktacıklar var 1 hafta geçti ve azalma olmadı kızarıklıklarda.
kadın: aynı yeri 7 kere falan alırsak biter, dedi. şok oldum çok şaşırdım. yaz geliyor ve bikini, göbeği açık giymek istiyorum. ağda yapmak istemiyorum zaten ağdadan sonra siyahlaştılar. lazer istiyorum ancak görmez diye de korkuyorum. göbeğimin yarısı yara, yarısı kıllı bi şekilde psikolojim bozuldu. :KK43:
Ne yapacağımı bilmiyorum arkadaşlar göbeğine iğneli veya diode yaptırmış arkadaşlar lütfen yardımcı olabilirler mi? Şimdiden çok teşekkür ediyorum.

lazer yapan yer görmez dediyse vardır bir bildikleri, görmez dedikleri yeri genelde görmüyor. ben de göbek bölgesinden çok şikayetçi değilim bikini de giymediğim için dert etmiyorum ama diğer yerlerde lazer denedim bi ölçüde çözüm oldu azaldı ama bitmedi, zaten esmer olduğum için bitmez demişlerdi.
sonra iğneliye geçtim memnunum 2şer işlemde neredeyse bitirdim (ama 2şer kere olan bütün tüyü aldırmak şartıyla, kısım kısım değil). göbek için de 7 kere işleme gerek olacağını düşünmüyorum açıkçası...iğneliden sonra çok sivilcelenmen oluyorsa: ilk 3 gün hiç su değdirmeden bolca yağ kullan medicasol, bepanten, ozon yağı, hepsini sürebilirsin. hatta yağ sür göbeğini bir tülbentle filan sar, üstüne kıyafet giy. iyice emsin göbeğin.
sonra her banyonda hafif hafif keselen. banyodan sonra losyon sür.
ben bunu diğer yerler için uyguladım bi tane batığım sivilcem yok.

lazer yapan yer görmez dediyse vardır bir bildikleri, görmez dedikleri yeri genelde görmüyor. ben de göbek bölgesinden çok şikayetçi değilim bikini de giymediğim için dert etmiyorum ama diğer yerlerde lazer denedim bi ölçüde çözüm oldu azaldı ama bitmedi, zaten esmer olduğum için bitmez demişlerdi.
sonra iğneliye geçtim memnunum 2şer işlemde neredeyse bitirdim (ama 2şer kere olan bütün tüyü aldırmak şartıyla, kısım kısım değil). göbek için de 7 kere işleme gerek olacağını düşünmüyorum açıkçası...iğneliden sonra çok sivilcelenmen oluyorsa: ilk 3 gün hiç su değdirmeden bolca yağ kullan medicasol, bepanten, ozon yağı, hepsini sürebilirsin. hatta yağ sür göbeğini bir tülbentle filan sar, üstüne kıyafet giy. iyice emsin göbeğin.
sonra her banyonda hafif hafif keselen. banyodan sonra losyon sür.
ben bunu diğer yerler için uyguladım bi tane batığım sivilcem yok.

çok teşekkür ederim cevabın için :KK16:
sivilce değil de delik delik lekeler oluyor, lekelenmeler kaç aya geçer ortalama? sürekli madecasol sürüyorum, sanırım epey faydası oluyor. bir de yazın rahatça giyinmek için ağda yapmayı düşünüyorum, iğneli epilasyona nasıl bi etkisi olur, bir de sen hangi lazeri yaptırmıştın? çok soru sordum ama :)

X