Soprano Ice Platinium Lazer Epilasyon güncel deneyimlerim (Ankara)

ne zaman gittiniz bilmiyorum ama ne kadara mal oldu
bugün fiyatını sordum iğnelinin dk sı 15tl iğne 150tl seans ortalama bölgeye göre değişiyor bide size bağlı yani ne kadar dayanırsan🤭 ben genelde 20~25 dl gibi yaptırıyordum. tamamen bölgenin yoğunluğuna ve acı eşiğine göre süre değişir ortalama Bi seansı 300. 350 tl ye denk geliyor gibi zaten şuan bu fiyata iyi biyerde lazer bile yaptıramıyorsun.

ice platinium un çok acılı ancak titanium un acısız olduğunu söyledi görüştüğüm merkez bana. doğruluğu var mı acaba?

ben seneler önce bir seans alt bacak 2 seans koltukaltı yaptırmıştım öylesine meraktan
yapıldıgı andan itibaren 2 aya yakın kıllar ince çıkıp dökülüyor bu çok normal ( böyle oldugu için lazer çoook iyi deyip kendinizi kaptırmayın o hiç belli olmuyor ). Sonrasında devam etmedim tabi kıllar eski kalınlıgında çıkmaya devam etti
Uzun bir süreçte kıllar ciddi anlamda incelir ya da yok olur bunu bilerek gidin
İlk seanslardan çok fazla beklentiye girmeyin sadece rahatlık sağlar

ice platinium un çok acılı ancak titanium un acısız olduğunu söyledi görüştüğüm merkez bana. doğruluğu var mı acaba?
Hayır acı olarak fark yok bence sadece süre olarak farklı örneğin tüm vücut için ortalama 20 dakika fark ediyor sadece ikisinide denedim ama çoğunlukla titanium olmasını istiyorum sizdemi Ankara’da yaptıracaksınız

Bir de yüz için lazer tavsiye etmem 20 seanstır hala gelenler oluyor jilet sürülüyor vs .... hiç gerek yok
İğneli epilasyon yüz için çok iyi
Ayrıca q switch lazer ile ( fda onaylı olanlar için konuşuyorum - makineyi kullanan kişinin tecrübeli olması da önemli) tüy saratma yapılıyor ince tüyler için birsüre sonra o tüyler dökülüyor uzu nsüre kişiye rahatlık saglıyor fakat tüyler kalıcı olarak yok olmuyor sadece bir süre tüylerinizin çıkmadıgını düşünün bu kadar.Ama uzun süren seanslarda tüylerin bir kısmı çıkmayabiliyormuş ne kadar dogru bilmiyorum

DMMAY89 DMMAY89 evet ankara da bir yer bulmaya çalışıyorum. buzlazer comda yazan ve titanium cihazı olan güvenilir bir yerde. elmas ve rl klinik i eledim. bakalım :/

memnun musunuz? ben bi doktor kliniğiyle görüştüm sanırım oraya gideceğim, haftaya randevu aldım :/ umarım iyidir
12 seans aldım tüm vücut ilk 8 de istediğim gibi bir sonuç alamadım maalesef 9.seansımı üç hafta önce aldım yoğun taranmasını istedim, sonuncudan memnun kaldım ne kadar yoğun tararlarsa o kadar iyi zaten diğerlerinden daha uzun sürmüştü dikkat edin baştan savma yapabiliyorlar diğer seanslardada uyarıyordum ama benim ilk lazer tecrübem olduğu için çok bir bilgim yoktu

evett kızlar 2. seansımın üzerinden 3 bucuk hafta geçti son durum şu şekilde:
- koltuk altı döküldü tamamen suan hic kıl kalmadı ve cıkmadı
-kol döküldü baya az kıl kaldı
-bacak döküldü yine diz kapağı ayak üstü gibi kemikli bölgelerde kalanlar var diğer yerlerdede tek tük yine var
-genital dudak cevresinde dökülme az oldu ama yinede benim beklediğimden cok iyi durumda birde merak ettiğim bir konu var popo ic kısımdada vardı benim orası asla dökülmüyor bunu yaşayan var mı?
  • göbek cevresi döküldü
  • göğüs cevresi cok az döküldü
  • yüzümde bu defa cok daha fazla dökülme oldu dudak üstünde bir kaç tane kaldı, çenede aynı şekil (çenemde çoook vardı) yanaklarda bir tık daaha az dökülme var ama çıkmıyor yada geç çıkıyor oluşları bile beni çok rahatlatıyor :KK70:iki güne bir yüzümde çıkan kılları almaktan okadar bıkmışım ki...
sonuç bu şekilde arkadaşlar bilmiyorum ben sonuç alacakmışım gibi hissdiyorum yukarıdaki konusmalara istinadende sunu belirtmek istedim youtubeda bir kız vardı adını hatırlayaamadım lazer hakkında baya bir bilgi paylaşımında bulunuyordu ve buzlazerlerden platinium mu titaniummu deniildiğinde ben platiniumun daha fazla sonuc verdiğini gözlemledim dedi ve ben oyüzden platinium tercih ettim doğrumu yanlışmı bilemem ama sizlerde iyice araştırın lütfen
(bu arada benim 5 kya aldığım paket şuan 15k olmuş kızlar ve aslada indirim yapmıyorlar kardeşimide başlatmak için götürüp büyük bir şok geçirip geri döndüm ben başladığımda cihazı yeni almışlardı kampanya vardı oyüzden uygundu tamam ama böyle bir artışd abeklemiyordum :KK43: diğer yerler ne kadar diyor sizde bilgilendirirseniz sevinirim araştırma yapan insanlara faayda olur :)

-bacak döküldü yine diz kapağı ayak üstü gibi kemikli bölgelerde kalanlar var diğer yerlerdede tek tük yine var
-genital dudak cevresinde dökülme az oldu ama yinede benim beklediğimden cok iyi durumda birde merak ettiğim bir konu var popo ic kısımdada vardı benim orası asla dökülmüyor bunu yaşayan var mı?
  • göbek cevresi döküldü
  • yüzümde bu defa cok daha fazla dökülme oldu dudak üstünde bir kaç tane kaldı, çenede aynı şekil (çenemde çoook vardı) yanaklarda bir tık daaha az dökülme var ama çıkmıyor yada geç çıkıyor oluşları bile beni çok rahatlatıyor :KK70:iki güne bir yüzümde çıkan kılları almaktan okadar bıkmışım ki...
sonuç bu şekilde arkadaşlar bilmiyorum ben sonuç alacakmışım gibi hissdiyorum yukarıdaki konusmalara istinadende sunu belirtmek istedim youtubeda bir kız vardı adını hatırlayaamadım lazer hakkında baya bir bilgi paylaşımında bulunuyordu ve buzlazerlerden platinium mu titaniummu deniildiğinde ben platiniumun daha fazla sonuc verdiğini gözlemledim dedi ve ben oyüzden platinium tercih ettim doğrumu yanlışmı bilemem ama sizlerde iyice araştırın lütfen
(bu arada benim 5 kya aldığım paket şuan 15k olmuş kızlar ve aslada indirim yapmıyorlar kardeşimide başlatmak için götürüp büyük bir şok geçirip geri döndüm ben başladığımda cihazı yeni almışlardı kampanya vardı oyüzden uygundu tamam ama böyle bir artışd abeklemiyordum :KK43: diğer yerler ne kadar diyor sizde bilgilendirirseniz sevinirim araştırma yapan insanlara faayda olur :)
Bende yakında 4.seansıma gideceğim kol alt bacakta ve koltuk altında işe yaradı ama üst bacak genitalde pek etkili olmadı. 8 seans aldım genitalin işe yaramasını pek beklemiyorum açıkçası kıllar zayıflasın azalsın yeterli.

• göbek cevresi döküldü
Hangi kliniğe gidiyorsunuz

Buz lazer 4.seansımı bitirdim. Koltuk altı ve bikini bölgemde çok işe yaradı. Bacaklarımda etkisi az oldu yer yer döküldü yer yer duruyor. 4 seansım daha var bakalım tamamen bitecek mi.

Soprano esmer insanlar için mükemmel bir çözüm cidden. 8 seans vicdanıma kadar lazer yaptırdım biteli beş ay oluyor. Sonuç şöyle dizlerimde belli belirsiz var üst bacakta bazı yerlerde çok az var rengi yok gibi. Genital ıslak alanda var. Kollarımda ise arka kol biraz var. Koltukaltım bitti tamamen. Durum bu yani ekstra birşeyle alayım telaşım yok dışarıdan belli olmuyor çıkan bölgeler. Soprano lazerin en pahalı yolu ama tenininizi yakmıyor sonuçtanda memnunum ya.
merhaba, ankara gittiğiniz yerin ismini söyler misiniz? ve tamamen sonuç alabildiniz mi?

Merhaba
Ben de bugün istanbulda bir merkezde ilk seansıma gittim. Daha önce 2 seans alex cihaz uygulamasına gitmiştim. Evde de ipl kullanmışlığım var ama bunun acısı beni bitirdi.
Kol altım en çok acıyan yer oldu. Ağladım gözümden yaşlar geldi. Benim de acı eşiğim çok düşük değildir ama yüksek de değil heralde bilemedim. Genital hiç acımadı mesela kol altında ağlayınca cihazın ayarını mı azalttınız diye dalga geçtim hatta. Yok genelde böyle oluyor dedi bana da.
Ama acısız olduğu tamamen yalanmış. :KK43:
Bende geçen hafta soprano platinium başladım. Genital ve kol altı.. 39 yaşındayım böyle bir acı yaşamadım bütün gün baş ağrım geçmedi o an yaşadığım acıdan. Sizin peki alex daha mı az acısıymış bana ikiside uygunmuş eğer alex daha az acımıyorsa ona geçerim. Bu arada yorumları okuyup anestwzik krem sürüp gitmiştim sürdüğüm yerlede dayanabildim ama diğer yerler🥴 2 . Seansa kremi boca edicem

Bende geçen hafta soprano platinium başladım. Genital ve kol altı.. 39 yaşındayım böyle bir acı yaşamadım bütün gün baş ağrım geçmedi o an yaşadığım acıdan. Sizin peki alex daha mı az acısıymış bana ikiside uygunmuş eğer alex daha az acımıyorsa ona geçerim. Bu arada yorumları okuyup anestwzik krem sürüp gitmiştim sürdüğüm yerlede dayanabildim ama diğer yerler🥴 2 . Seansa kremi boca edicem
İlk seans öyle oluyor sonra acısı azalıyor ama genital hep acıyor hangi kremi sürdünüz işe yaradı mı acaba? Alex için daha acılı diyorlar millet buz lazere acısı az diye gidiyormuş. Ben 4 seans gittim son seansımda acı hiç yoktu ama regl den sonra gittim regl takviminize uygun giderseniz problem olmaz.

X