Soprano Ice Platinium Lazer Epilasyon güncel deneyimlerim (Ankara)

İlk seans öyle oluyor sonra acısı azalıyor ama genital hep acıyor hangi kremi sürdünüz işe yaradı mı acaba? Alex için daha acılı diyorlar millet buz lazere acısı az diye gidiyormuş. Ben 4 seans gittim son seansımda acı hiç yoktu ama regl den sonra gittim regl takviminize uygun giderseniz problem olmaz.
Jetex diye bir krem kullandım işlemden 1 saat önce sürüp streç filmle üstünü örtüp hava almasını engelliyorsunuz. Adetim bitince gittim kol altımda çok fazla acıdı. Kremi genital üst kısımlara sürmüştüm o kısımlar rahat geçti

Jetex diye bir krem kullandım işlemden 1 saat önce sürüp streç filmle üstünü örtüp hava almasını engelliyorsunuz. Adetim bitince gittim kol altımda çok fazla acıdı. Kremi genital üst kısımlara sürmüştüm o kısımlar rahat geçti
Regle yakın sakın gitmeyin. Ben birinde gittim acı 3 katına çıktı çok kötüydü. Genital üstü pek acımıyor zaten de dudak kısmı çok fena. Ben kol bacak koltuk altı genital gidiyorum. En fazla koltuk altı genital acıyor. Buz lazere de acısı olmaz diye başlamıştım. Kaç seans satın aldınız siz

Regle yakın sakın gitmeyin. Ben birinde gittim acı 3 katına çıktı çok kötüydü. Genital üstü pek acımıyor zaten de dudak kısmı çok fena. Ben kol bacak koltuk altı genital gidiyorum. En fazla koltuk altı genital acıyor. Buz lazere de acısı olmaz diye başlamıştım. Kaç seans satın aldınız siz
Evet regl sonrası gel dediler öyle gittim zaten. 8 seans aldım. Bakalım ne kadar dökülme olacak. Tüyler şimdiden çıkmaya başladı ama henüz elle tutunca gelmiyorlar sizlerinde 10 gün sonra mı başladı tüylerin dökülmesi veya elle tutunca gelmesi

Evet regl sonrası gel dediler öyle gittim zaten. 8 seans aldım. Bakalım ne kadar dökülme olacak. Tüyler şimdiden çıkmaya başladı ama henüz elle tutunca gelmiyorlar sizlerinde 10 gün sonra mı başladı tüylerin dökülmesi veya elle tutunca gelmesi
Bu arada bebişim 2 yaşında ama hala emziyorum sütüm çok az olsada memeyi bırakamadı. Acaba bunun etkisi mi çok fazla acı hissetmem

Evet ilk 10 günde dökülüyor. Dökülen kıllar tekrar çıkmadı zaten en çok 1.seansta döküldü. Diğer seanslarda çok çıkmadı. 4 seans gittim son seansıma 1 ay oldu pek çıkmadı kıllarım 1 aydan giderim sanırım. Kuru fırçalama yapın ben öyle yaptım kolay dökülüyor.

• Beğen
Reactions: N84
kızlar 3. seansıma gittim şuan 4. seans günüm geldi ama yine hayat telaşesinden ertelemk zorunda kaldım ikidir düzensiz gitmeme rağmen sonuç muhteşem baya azalma incelme var
evett kızlar 2. seansımın üzerinden 3 bucuk hafta geçti son durum şu şekilde:
- koltuk altı döküldü tamamen suan hic kıl kalmadı ve cıkmadı
-kol döküldü baya az kıl kaldı
-bacak döküldü yine diz kapağı ayak üstü gibi kemikli bölgelerde kalanlar var diğer yerlerdede tek tük yine var
-genital dudak cevresinde dökülme az oldu ama yinede benim beklediğimden cok iyi durumda birde merak ettiğim bir konu var popo ic kısımdada vardı benim orası asla dökülmüyor bunu yaşayan var mı?
  • göbek cevresi döküldü
  • göğüs cevresi cok az döküldü
  • yüzümde bu defa cok daha fazla dökülme oldu dudak üstünde bir kaç tane kaldı, çenede aynı şekil (çenemde çoook vardı) yanaklarda bir tık daaha az dökülme var ama çıkmıyor yada geç çıkıyor oluşları bile beni çok rahatlatıyor :KK70:iki güne bir yüzümde çıkan kılları almaktan okadar bıkmışım ki...
sonuç bu şekilde arkadaşlar bilmiyorum ben sonuç alacakmışım gibi hissdiyorum yukarıdaki konusmalara istinadende sunu belirtmek istedim youtubeda bir kız vardı adını hatırlayaamadım lazer hakkında baya bir bilgi paylaşımında bulunuyordu ve buzlazerlerden platinium mu titaniummu deniildiğinde ben platiniumun daha fazla sonuc verdiğini gözlemledim dedi ve ben oyüzden platinium tercih ettim doğrumu yanlışmı bilemem ama sizlerde iyice araştırın lütfen
(bu arada benim 5 kya aldığım paket şuan 15k olmuş kızlar ve aslada indirim yapmıyorlar kardeşimide başlatmak için götürüp büyük bir şok geçirip geri döndüm ben başladığımda cihazı yeni almışlardı kampanya vardı oyüzden uygundu tamam ama böyle bir artışd abeklemiyordum :KK43: diğer yerler ne kadar diyor sizde bilgilendirirseniz sevinirim araştırma yapan insanlara faayda olur :)
kızlar 3. seansıma gittim şuan 4. seans günüm geldi ama yine hayat telaşesinden ertelemk zorunda kaldım ikidir düzensiz gitmeme rağmen sonuç muhteşem baya azalma incelme var tek tek ayırt etmiycem nerdeyse her bölgem aynı durumda suan ince tüy gibiler ve azaldılar yüzümdekiler hala sert cıkıyor ama ordada sonuc aldığım icin çok mutluyumm işe yararmayacağını düsünmüstüm sizin sorularnız varsa yanıtlayabilirim ( bu arada artık yüz ve genital dışında çok acımıyor)

kızlar 3. seansıma gittim şuan 4. seans günüm geldi ama yine hayat telaşesinden ertelemk zorunda kaldım ikidir düzensiz gitmeme rağmen sonuç muhteşem baya azalma incelme var

kızlar 3. seansıma gittim şuan 4. seans günüm geldi ama yine hayat telaşesinden ertelemk zorunda kaldım ikidir düzensiz gitmeme rağmen sonuç muhteşem baya azalma incelme var tek tek ayırt etmiycem nerdeyse her bölgem aynı durumda suan ince tüy gibiler ve azaldılar yüzümdekiler hala sert cıkıyor ama ordada sonuc aldığım icin çok mutluyumm işe yararmayacağını düsünmüstüm sizin sorularnız varsa yanıtlayabilirim ( bu arada artık yüz ve genital dışında çok acımıyor)
Bende 1.5 ay önce 4.seansımı girdim buz lazer, genital hariç hiçbiryerimde kıl çıkmadı hala pürüzsüz geziyorum 1.5 aydan ancak giderim. 4.seansta daha da azalıyor. 8 seans almıştım ben.

Bende 1.5 ay önce 4.seansımı girdim buz lazer, genital hariç hiçbiryerimde kıl çıkmadı hala pürüzsüz geziyorum 1.5 aydan ancak giderim. 4.seansta daha da azalıyor. 8 seans almıştım ben.
evet bendede uzuuun bir süre tüy çıkmadı ama seansa zamanında gidemediğim için şuan çıkmaya başladı ama dediğim gibi ince çıkıyorr sizin genitalde hiç mi sonuç alamadınıız

Bende geçen hafta soprano platinium başladım. Genital ve kol altı.. 39 yaşındayım böyle bir acı yaşamadım bütün gün baş ağrım geçmedi o an yaşadığım acıdan. Sizin peki alex daha mı az acısıymış bana ikiside uygunmuş eğer alex daha az acımıyorsa ona geçerim. Bu arada yorumları okuyup anestwzik krem sürüp gitmiştim sürdüğüm yerlede dayanabildim ama diğer yerler🥴 2 . Seansa kremi boca edicem
Titanium cihazına giriyorum yanlış yazmışım

evet bendede uzuuun bir süre tüy çıkmadı ama seansa zamanında gidemediğim için şuan çıkmaya başladı ama dediğim gibi ince çıkıyorr sizin genitalde hiç mi sonuç alamadınıız
Aldım üst bölgede kıl çıkmıyor artık ama dudaklarda çok az etkisi oldu zaten bu bölgede zor biter diyorlar. Yaparken de bu kısım çok acıyor diğer yerlerde artık acı kalmadı ama.

Aldım üst bölgede kıl çıkmıyor artık ama dudaklarda çok az etkisi oldu zaten bu bölgede zor biter diyorlar. Yaparken de bu kısım çok acıyor diğer yerlerde artık acı kalmadı ama.
Aynen bendede öyle durum bu arada bende çıkmadığını düşünüyordum ama seans arasını uzun ttutugunuzda geri cikiyorlar ama ince cikiyolar sizinde öyle olur mu bilmiyorum ama

Aynen bendede öyle durum bu arada bende çıkmadığını düşünüyordum ama seans arasını uzun ttutugunuzda geri cikiyorlar ama ince cikiyolar sizinde öyle olur mu bilmiyorum ama
Evet ince çıkıyor iyice cılızlaştı eskisi gibi değil. Son seansımda kadın köklerinin çoğu patlamış iyi demişti. Bir daha çıkmaz umarım kaç aydır çok rahatım cidden.

Merhaba durumunuz nedir acaba bende suprano ice yazilmayi düşünüyorum yüz bölgem için özellikle sonuçlar nedir ?

Ben 5 sene önce bu cihaza başladım ve 8 seans bitirdim, ekstra 2 seans daha aldım bitirdim. Yani toplam 10 seans. Genital, üst bacak, kollarım tüm seanslar bitikten çok kısa bir süre sonra geri geldi. Hiç fark yok. Yani olsa olsa 20% diyebilirim.
Genital yavaş yavaş arttı, şuan yaptırmadan önceki durumda . Beyaz tenliyim, ben hiç memnun kalmadım. Daha önce Alexandrite uygulattığım yerlerden kalanlar için buna başlamıştım. Alex’i mesela alt bacağıma yaptırmıştım mükemmel, hiç çıkmıyor o bölgemde. Ama bu cihazı çok övdüklerini görüyorum hala, tamamen yalan. Başka birkaç arkadaşım daha bitirdi seanslarını, onlarda da geri geldi tüyler. Bilginiz olsun.

kızlar selam bayadır yazmıyordum sonuçları 6. seasnımıda tamamladım şuanki durumu paylaşmak istiyorum 5. seansımda farklı bir kadın yaptı ve çok inceleyerek yaptığını dikktli yaptığını hissettim çok olan bölgelere, genital bölgede ulaşılması zor yerlere dikkatli atış yaptı ve o seansdan sonra gerçekten ilk feda bu kadar iyi sonuç aldım genital bölgem hayatımda ilk defa sarı tüy şeklinde çıktı çok azaldı 5.seansa kadar asla dökülmeyen alanlar döküldü koltuk altım zaten baya azalmıştı birkaç tane çıktı tüy şekilde bacaktada diz kapağımda hiç dökülme olmuyordu o seans o da çok güzel döküldü ve ben çok çabuk çıktığını 6 haftanın uzun geldğini söyleidm 5 hafta sonraya verdi bir sonraki seansımı bence böylesi çok daha iyi oldu keşke başından beri öyle yapsaydım çünkü dökülmelerden sonra çkan tüylere seansa gidene kadar illaki müdahale ediyorsun kısalttıkca jilet vurdukça daha da güclendiriyoruz kılları ama bu ay yeni yeni iyice çıkmaya başlamıştı yeni seansımun randevusu geldi gittim gittiğimde o kadın yoktu bu ayki dökülmelerime göre artık son seanslara yaklaştığım içinmi iyi sonuç aldım yoksa yapan kişimi gerçekten iyi yapıyordu anlıycaz bakalım birde şunu eklemek istiyorum alexandrite lazer bencede çok daha etkili hiç gitmeidm ama her araştırmamda bu sonucu gördüm heleki ilk defa gidicekseniz alexandritea gidin bence ama ben bulamamıştım ankarada yani soprano tercih etmemin sebebi buzlazer.com sitesi yani orda cihazın orjinalliğinden bakımlarının yapılıp yapılmadığından emin olup cihazı kullanan her merkezi görebiliyorsunuz bu müthiş bir kolaylık bence ve güven problemi yaratmıyor ama alexandriteı bulmam için sanırım heryeri arayıp sizde alexandrite lazer varmı diye sormam gerekiyordu hatta bir kaç merkezide aradım ama yok bulamadım sanırım kliniklerdeoluyor onlarda biraz tuzlu oluyor fiyatı kısacası bulabilirseniz bence sonuca en kolay ulaşılan yok alexandrite lazer :)

Ben 5 sene önce bu cihaza başladım ve 8 seans bitirdim, ekstra 2 seans daha aldım bitirdim. Yani toplam 10 seans. Genital, üst bacak, kollarım tüm seanslar bitikten çok kısa bir süre sonra geri geldi. Hiç fark yok. Yani olsa olsa 20% diyebilirim.
Genital yavaş yavaş arttı, şuan yaptırmadan önceki durumda . Beyaz tenliyim, ben hiç memnun kalmadım. Daha önce Alexandrite uygulattığım yerlerden kalanlar için buna başlamıştım. Alex’i mesela alt bacağıma yaptırmıştım mükemmel, hiç çıkmıyor o bölgemde. Ama bu cihazı çok övdüklerini görüyorum hala, tamamen yalan. Başka birkaç arkadaşım daha bitirdi seanslarını, onlarda da geri geldi tüyler. Bilginiz olsun.
çok üzüldüm umarım bende aynı durumda olmam :KK43: cihazın orjinalliğinden eminmisiniz?

Merhaba durumunuz nedir acaba bende suprano ice yazilmayi düşünüyorum yüz bölgem için özellikle sonuçlar nedir ?
bence çok etkili değil benim hala aynı yüz bölgem 6. seansı bitiymeme rağmen. Seans aralarında kökten alamıyor olmakta ayrı bir ızdırap traş olur gibi sürekli kısaltmakta olmuyor 6 aydır tüylü tüylü geziyorum :KK70: parasını verdim diye devam ediyorum yoksa çoktan yeter diyip bırakıp ağdadan ipten devam edicektim :KK70:

Buz lazer ve alexandrite ikisinde de orijinal olan cihazlar cok iyi sonuc verir fakat kila uygun dogru cihaz -dogru atis- dogru uzman secilmeli yoksa en iyi cihazla en berbat sonuclar alinir

X