Göbek kayması kursak kalkması

Aynn en bilge sizsiniz hanım efendi rabbim düşürmesin inşallah sizin gibi çok bilmiş insanları ne diyelim , rabbimin ikramı hamd olsun bunada şükür ama çekmeyen yaşamayan bilemez, bilsede sizin gibi konuşanlar olur işte.
Tamam en anksiyetik sizsiniz.

Ama size üzüleceğiniz bi şey diyeceğim. Anksiyete, üzerinde çalışılmadığı sürece çocuklarınızda da görülecek. Kendinizde kabul edemediniz de çocuklarınızda da anksiteye baş gösterince yine kursak çektirecek misiniz bakalım

Göbek düşmesi diye bi şey var evet bi tanıdığım acillik oldu aniden doktorlar bildi göbeğinin düştüğünü ama nasıl bi tedavi uyguladılar bilmiyorum sizinki daha çok anksiyeteye benziyor bi de psikoloğa gidip mi şansınızı deneseniz belki o şifa olur
Tedavi görüyorum zaten düzenli olarak psikiyatri psikolog görüyorum bu göbek kayması zaten kalkıp da beni bunlardan kurtaracak değil

Ama size üzüleceğiniz bi şey diyeceğim. Anksiyete, üzerinde çalışılmadığı sürece çocuklarınızda da görülecek. Kendinizde kabul edemediniz de çocuklarınızda da anksiteye baş gösterince yine kursak çektirecek misiniz bakalım
Çocuklar da nasıl oluyor bu

Nasıl kabul edicem ne yapicam ilaç kullanmak istemiyorum

Nasıl kabul edicem ne yapicam ilaç kullanmak istemiyorum
İlaçlar öcü değil ki, bi yeriniz ağrırsa ağrı kesici içiyorsunuz, belki uyku yapıyor belki halsizlik yapıyor yan etkisi oluyor ama ağrınız geçmiş oluyor nihayetinde. Psikiyatrik ilaçların da yan etkileri illaki var, yok diyemem üzülerek ama eğer sizi rahatlatıyorsa, artık daha derin nefes aldığınızı hissediyorsanız, o günü herhangi bi şeye kaygılanmadan geçiriyorsanız birkaç yan etki göz ardı edilebiliyor.

Ama hiç istemiyorsanız bütçenizi ayarlayabilirseniz terapi diyeceğim.

İlaçlar öcü değil ki, bi yeriniz ağrırsa ağrı kesici içiyorsunuz, belki uyku yapıyor belki halsizlik yapıyor yan etkisi oluyor ama ağrınız geçmiş oluyor nihayetinde. Psikiyatrik ilaçların da yan etkileri illaki var, yok diyemem üzülerek ama eğer sizi rahatlatıyorsa, artık daha derin nefes aldığınızı hissediyorsanız, o günü herhangi bi şeye kaygılanmadan geçiriyorsanız birkaç yan etki göz ardı edilebiliyor.

Ama hiç istemiyorsanız bütçenizi ayarlayabilirseniz terapi diyeceğim.
Siz bu bolumumu okudunuz

Yani maalesef. Yanlış bilgi vermeyeyim kalıtsal olarak da geçiyor muydu hiç hatırlamıyorum ama sizinle ben aynı evde yaşasam bir süre sonra bende de kaygı başlayacak çünkü isteseniz de istemeseniz de çocuk görüyor bu davranışları ve öğreniyor.
Yani maalesef. Yanlış bilgi vermeyeyim kalıtsal olarak da geçiyor muydu hiç hatırlamıyorum ama sizinle ben aynı evde yaşasam bir süre sonra bende de kaygı başlayacak çünkü isteseniz de istemeseniz de çocuk görüyor bu davranışları ve öğreniyor.
Sigara kullanmak tetikler mi

Benim ki başlarda sağlık anksiyetesiydi başım ağrıdığında tümör falan var sanıyordum oğlum da aynılarını söylüyordu hep kalbim ağrıyor diyordu beni taklit ediyordu

X