Piercing, Hızma Göbek piercingi yardımm :((

elifbkahraman

Üye
Kayıtlı Üye
1 Temmuz 2014
17
0
Kızlar göbeğimi deldirdim üzerinden 2 ay belki daha fazla zaman geçti. İlk zamanlar sıkıntı yoktu ama daha sonrada iltihap kaptı. Sanırım iyi bakamadım. 2. haftadan eri üst ve alt delikten sürekli beyaz sıvı iltihap akıyor. Teramicyn, batikon denedim fayda etmedi. Ne dersiniz ne olmuş olabilir? Dışarıdan gayet normal görünüyor ama bilemedim sorayım dedim başına gelen var mı? (Fotoğrafta biraz oynadığım için kırmızı görünüyor normalde öyle değil)

İPad'den gönderildi

Eklentiler

• $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1404519842.684755.jpg
    $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1404519842.684755.jpg
    51,8 KB · Görüntüleme: 6.400
canım şimdi eczaneye git ve fucidin adlı kremi al. onu sabah akşam olmak üzere sür. ayriyeten ılık suyun içine bir miktar tuz at ve onu onu belli aralıklarla göbeğine kulak çöpü veya pamuk yardımıyla sür. onun dışında elin fazla o bölgeye gitmesin . bu dediklerimi yparsan hiçbirşey kalmaz ben 4 ay önce deldirdim aynılarını ben de yaptım şu an çok rahat orası:KK1:

Geçen hafta benim de üst bölgesi mikrop kaptı yaptırdığım yere gittim antibiyotik kullanma dedi bana. Sadece Çıkar iki gün boş kalsın ve batikonla temizliğini yap dedi aynen öyle yaptım tekrar gittim içine biraz terramicyn koydu ve 2 gün daha aynı işleme devam et dedi 4 gün sadece batikon kullandım şimdi sonuç normal :) yani diyeceğim şu antibiyotikli krem sıvılaştırıyo ama deliğin kuruması lazım biraz dediğimi denersen geçer diye düşünüyorum

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

anlamadığım bu bakım kaç ay sürmeli ?? genel iyileşme süresi olarak 4 -12 hafta dior .. o halde max 4 ay her gün bakım mı yapmak gerekior? bn de yeni yaptrdım hatta dün , bu süreci yaşamam kaçınılmaz gibi , hayırlısı olsun :)

İlk bir ay bakımını yaparsan sonra kendi haline bırakabilirsin ben öyle yaptım bir ayı doldu şimdi kaşınıyor iyileşiyo :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bana iki hafta demisti doktorum(cerrah),ilaclamasini falan,ondan sonra ara sira bakimini yap demisti hani dezinfeksyon falan.Tamamen iyilesmesi uzun surdu ama bende.Birde en sonrasinda 6 ay sonra 1 gunlune cikardim,delik kapndi birdaha sokamadim kupeyi.

Kızlar göbeğimi deldirdim üzerinden 2 ay belki daha fazla zaman geçti. İlk zamanlar sıkıntı yoktu ama daha sonrada iltihap kaptı. Sanırım iyi bakamadım. 2. haftadan eri üst ve alt delikten sürekli beyaz sıvı iltihap akıyor. Teramicyn, batikon denedim fayda etmedi. Ne dersiniz ne olmuş olabilir? Dışarıdan gayet normal görünüyor ama bilemedim sorayım dedim başına gelen var mı? (Fotoğrafta biraz oynadığım için kırmızı görünüyor normalde öyle değil)

İPad'den gönderildi

A iste bende oyle oldu ve bu 4 ay surdu,sanirim vucut yabanci maddeyi istemiyor,ya da mikrop kapiyor.antibiotik surunce geciyordu,durdurunca tekrar oluyordu ve boyle 5 ay sonra iyilesti.Ama beyaz birsey herzaman toplanir oraya onemli olan az miktar olmasi ve kuru olmasi.

X