Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Göğüs büyütme çabalarım başladı

Canım hamile kaldığında slikonu çıkarmak gerekiyor demi? Bi de iz kaldı mı göğüs çevrende?[/QUOTE silikonun koltuk altı operasyonunu ile yaptırdım iz yok,illk kirmizi si bir çizgi oluyor,o zamanla kaybolup gidiyor iz kalmıyor,ben gecen sene mayısta yaptirmistim ,yazbaşı,temmuzda tatildeydim askılı tişört falan rahatlıkla giyiyorsun iz mız belli olmuyor,ve silikondan sonra doğum yapıp çocuk emzireb biliyorsun dedi

Mrb. benimde göğüsler emzirmeden sonra çok kötü oldu ufaldi ve içi boş oldu,yıllarca silikon yaptırıp yaptirmamakta gidip geldim senin gibi usunuyordum riski çok deger mi ya kötü olursa diye,5yil böyle kararsızlık sonrası ,bi arkadaşım yaptırdı çok da güzel olmuştu,eşimle konuşup bir hafta gün içinde karar verip sonunda yaptırdım ikl amaliyata girerken vaz geçtim dr um un ikmasiyla masaya yattım,ilk 4gun keşke yaptirmasaydim diye ağladım ,ağrılarından dolayı,1.haftada iyikide yaptirmisim dedim ve o gecen bes seneye üzüldüm daha önce yaptirsaydim dedim,280.cc yuvarlak yaptırdım ve cok doğal,kimse anlamiyor bile,tavsiyem imkanın varsa çok düşünme yaptir,ben kredi çektim yaptırdım ,sungerli takviyeli sutyenden kurtuldum ,öz guuvenim yerine geldi

kısaca anlatmışsın ruh halimi canım tşşk evet forumda silikon yaptıran bir üyenin resimlerini gördüm harika gerçekten 12. aydan sonra düşünüyorum ankarada dr volkan tayfur a koltuk altı kesisi ile 10000 tlye ameliyat olmuş çok başarılı geldi sen ankara da mısın yada önerebileceğin bir doktor varsa çok sevinirim

kısaca anlatmışsın ruh halimi canım tşşk evet forumda silikon yaptıran bir üyenin resimlerini gördüm harika gerçekten 12. aydan sonra düşünüyorum ankarada dr volkan tayfur a koltuk altı kesisi ile 10000 tlye ameliyat olmuş çok başarılı geldi sen ankara da mısın yada önerebileceğin bir doktor varsa çok sevinirim

Ben izmirdeyimdediğim gibi neredeyse 5yil bende araştırdım ne nasıl olur,diye ve hep korkup vaz geçtim,ablam bile sakin yaptırma yapay olur belli olur riskleri var falan diyordu,yaptırdıktan sonra da o da bende iyiki yaptirmisim dedim ,o beğenip alamadığım çamaşırları aldım desteksiz dantelli,artık etrafımda gezen kadınlara bakıp imrenmiyorum,eşimden cekinmiyorum,bekarken 85takiyordum çocuktan sonra sungerli destekli 75 ancak oluyordu,şimdi yine 85 ,o yuzden dekimse anlamadı çok büyük olmadığı için,şimdi çok çok memnunum tabii bunda dr da malzeme de çok önemli.imkanın varsa yaptir derim

Ben izmirdeyimdediğim gibi neredeyse 5yil bende araştırdım ne nasıl olur,diye ve hep korkup vaz geçtim,ablam bile sakin yaptırma yapay olur belli olur riskleri var falan diyordu,yaptırdıktan sonra da o da bende iyiki yaptirmisim dedim ,o beğenip alamadığım çamaşırları aldım desteksiz dantelli,artık etrafımda gezen kadınlara bakıp imrenmiyorum,eşimden cekinmiyorum,bekarken 85takiyordum çocuktan sonra sungerli destekli 75 ancak oluyordu,şimdi yine 85 ,o yuzden dekimse anlamadı çok büyük olmadığı için,şimdi çok çok memnunum tabii bunda dr da malzeme de çok önemli.imkanın varsa yaptir derim
Canım ben de izmirdeyim nerde hangi doktora yaptırdın?

İzmir özelgazı hastanesinde dr şahin bu e yaptırdım toplam hastane ücreti içinde 5.750 verdim

ankara da 10000 70000 lerde falan gerçi iyi yapıldıktan sonra paraya takılmamak lazım. biriktirmeye başladım 4 aya ancak biriktiririm doğal yolla büyümüyeceğine inandım artık boşuna uğraşmaktansa en iyisi silikon birde allah korusunda gögüs te kitle veya tümör falan olursa anlaşılıyor mu ki doktorunuz bu konuda bilgi verdimi size

ankara da 10000 70000 lerde falan gerçi iyi yapıldıktan sonra paraya takılmamak lazım. biriktirmeye başladım 4 aya ancak biriktiririm doğal yolla büyümüyeceğine inandım artık boşuna uğraşmaktansa en iyisi silikon birde allah korusunda gögüs te kitle veya tümör falan olursa anlaşılıyor mu ki doktorunuz bu konuda bilgi verdimi size
Evet onuda sordum memografi cektirebiliyorsun ,cektirmeden önce silikon olduğunu bildirin yeterli dedi,diğer görüştüğüm dr larda aynı şeyi sylediler

Merhaba bu 3.haftam serbetci otu kremini ve cayini 1 gun bile aksatmadan yaptim. Masajlar aksadi bazen. Gogusume dokundugumda hep agri var. Bu 3 hafta suresince hep devam etti. Ölçüm ikinci haftaya gore degismedi, ayni. Umarim sizlerden ilerlemeye kaydeden vardir

1,5 cm buyume oldu canim. Bi de belirgin bi dolgunlasma sanirim masajlar cok etkili

uğraşmak
1,5 cm buyume oldu canim. Bi de belirgin bi dolgunlasma sanirim masajlar cok etkili

günlük ne yapıyosun tam olarak ben artık umudu kestim silikon düşünüyorum olana kadar tekrar mı denesem acaba yaşında etkisi var anne olduktan sonra boşaldı gögüslerim pek işe yararmış gibi gelmiyor açıkçası

gunde 3-4 kez masaj yapiyorum vucut losyonuyla. Gunde 1 defa buz masaji uyguluyorum. Aksam 10 gibi 1 bardak serbetci otu cayi iciyorum. Yatmadan da serbetci otu kremini suruyorum. Benim yasim 19 evli degilim. Ama cok az gelisme oluyor ben de ise baslayinca yeterli buyume olmazsa silikon dusunuyorum (3 sene sonra univ bitiyor :KK70: ) ama simdilik yapmaya devam edicem buyutme cabalarima.. 3 seneye normal kadin gogusune benzerse silikon yaptirmicam

gunde 3-4 kez masaj yapiyorum vucut losyonuyla. Gunde 1 defa buz masaji uyguluyorum. Aksam 10 gibi 1 bardak serbetci otu cayi iciyorum. Yatmadan da serbetci otu kremini suruyorum. Benim yasim 19 evli degilim. Ama cok az gelisme oluyor ben de ise baslayinca yeterli buyume olmazsa silikon dusunuyorum (3 sene sonra univ bitiyor :KK70: ) ama simdilik yapmaya devam edicem buyutme cabalarima.. 3 seneye normal kadin gogusune benzerse silikon yaptirmicam

faydasını görürsün bence yaşın çok genç zaten 3-4 ayda tam sonuç veriyor. pes etmeden devam et bence Hoppa

Canım nerelerdesn ne alemdesin bi gelisme falan var mi baya uzun zaman oldu

X