Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Göğüs büyütme çabalarım başladı

Eurybiaa

Üye
Kayıtlı Üye
31 Temmuz 2015
58
11
28
Merhabalar
19 yaşındayım 1.70 boy 56 kilo. göğüs ölçüleri alt 76 üst 80.
Göğüslerim gerçekten çok küçükler yani ergenliğe yeni girmiş kuzenlerimin benden büyük göğüsleri var. Ben de buna bir dur demek istedim.
Şerbetçi otu ve hayıt tohumu aldım. Ek olarak susam yağı ve buz masajı düşünüyorum. Bunlara pazartesi başlayacağım (bu da diyet gibi bi şey oldu :confused:). İlk bir ay her akşam şerbetçi otunu içeceğim. İkinci ay hayıt tohumuna başlayacağım onu da bir ay içeceğim. Masaj için de evde susam yağı olduğu için onu kullanmaya karar verdim. Ama onu hep kullanamam çünkü sadece duş almadan önce (2 günde bir) uygulayabilirim mağlum vıcık vıcık :eek:. Buna ek olarak telkin yöntemini duydum sizce onu da uygulamalı mıyım? Susam yağı ile masaj yapmadığım günlerde buz masajı uygulamayı düşünüyorum. Değişiklik olumlu bir sonuç alırsam sizinle de paylaşacağım :KK28:.

Canım bende bugün başladım evde yağsız kremim yoktu normal dove'nin bi kremi vardı serbetci otunu kaynattim blenderden geçirdim içine biraz çörek otu yağı birazda kremden koydum 5 dk masaj yaptm inşallah ise yarar benim de evde mezro olmadığı için ölçemedim ama dümdüz yani sutyensiz asla gezemem öyle çünkü yok denecek kadar küçük üstelik bide anneyim inşallah olumlu sonuçlar alırız:) bide buz masajini nasl yapysn anlatır mısın?

Canım bende bugün başladım evde yağsız kremim yoktu normal dove'nin bi kremi vardı serbetci otunu kaynattim blenderden geçirdim içine biraz çörek otu yağı birazda kremden koydum 5 dk masaj yaptm inşallah ise yarar benim de evde mezro olmadığı için ölçemedim ama dümdüz yani sutyensiz asla gezemem öyle çünkü yok denecek kadar küçük üstelik bide anneyim inşallah olumlu sonuçlar alırız:) bide buz masajini nasl yapysn anlatır mısın?
İnsallah emekler boşa gitmez canım ben ibrahim saraçoglunun yontemini uyguluyorum yani serbetci otunu iciyorum. Kremini duymustum buyuk ihtimal suyunu icip kaynamis otu krem yapabilirim. Buz masajini şöyle yapiyorum: buzu 5 dk goguslerimde gezdirip sonra masaj uyguluyorum. Buz o bolgenin kan dolaşımını arttırdığı icin gogus buyumede faydaliymis. Bir de dustan cikmadan once goguslere soguk su soku yapiyorum o da faydali geliyor

İnsallah emekler boşa gitmez canım ben ibrahim saraçoglunun yontemini uyguluyorum yani serbetci otunu iciyorum. Kremini duymustum buyuk ihtimal suyunu icip kaynamis otu krem yapabilirim. Buz masajini şöyle yapiyorum: buzu 5 dk goguslerimde gezdirip sonra masaj uyguluyorum. Buz o bolgenin kan dolaşımını arttırdığı icin gogus buyumede faydaliymis. Bir de dustan cikmadan once goguslere soguk su soku yapiyorum o da faydali geliyor

Çok teşekkür ederim tatlim inşallah iyi sonuçlar alırız

Şerbetçi otu kremini de yapmaya karar verdim. İlk once bir miktar otu az miktarda suda suyu cekilinceye kadar kaynattım. Daha sonra mikserden geçirdim. İlk iki foto mikserden çekildikten sonraki hali.
20150804_173227.jpg 11794334_10206948592569014_1703132392403451253_o.jpg
Daha sonra onu bir saat kadar dinlenmeye birakip ayni miktarda olan kremin icine süzdüm. Son foto da kreme ait. Krem biraz sıvı oldu sanırım.. :110: Kremi 24saat bekletip yarın uygulamaya başlayacağım
11850677_10206948591208980_4564910144681483125_o.jpg

Şerbetçi otu kremini de yapmaya karar verdim. İlk once bir miktar otu az miktarda suda suyu cekilinceye kadar kaynattım. Daha sonra mikserden geçirdim. İlk iki foto mikserden çekildikten sonraki hali.
Eki Görüntüle 1598290 Eki Görüntüle 1598296
Daha sonra onu bir saat kadar dinlenmeye birakip ayni miktarda olan kremin icine süzdüm. Son foto da kreme ait. Krem biraz sıvı oldu sanırım.. :110: Kremi 24saat bekletip yarın uygulamaya başlayacağım
Eki Görüntüle 1598297
Canım allah razı olsun senden ya dün ben yaptım olmadı blenderden geçtikten sonra bide süzüyor musun krem böyle mi yapılıyor bide hangi kremi kullnysn

Canım allah razı olsun senden ya dün ben yaptım olmadı blenderden geçtikten sonra bide süzüyor musun krem böyle mi yapılıyor bide hangi kremi kullnysn
Onemli degil canım :) evet zaten tortu tortu kaliyor bi de onu suzgece koyup kasikla ezdim kreme aktardim suyunu. Evde yagsiz krem yoktu dove kullandım bi sorun olmaz umarım :KK70:

Onemli degil canım :) evet zaten tortu tortu kaliyor bi de onu suzgece koyup kasikla ezdim kreme aktardim suyunu. Evde yagsiz krem yoktu dove kullandım bi sorun olmaz umarım :KK70:

Ay bende dün dove kullandm bacim naneli ferahlatan bi kokusu vardi gece boyunca o kokudan başım döndü blender tam pürüzsüz yapmıyor diye attım bugün çörek otu yağıyla masaj yaptım biraz gündüz de sürmüştüm bide buz masaji yaptım bide bugün Hayıt tohumu çayını duydum onu da alıp içmeye baslicam serbetci otunu içemem midem çok hassas bide sanki benim umudum yok ya konusanlar hep diyolar kaşıntı var ağrı var bugün ikinci gün ama daha bişey yok çok fazla küçük o yüzden mi acaba olmazsa çok büyük hayal kırıklığı yasarim eşim izin verse şimdi silikon yaparım ona bile razıyım ama izin vermiyor inşallah olur Bizde kendimizi az dişi hissederiz :KK43:

Ay bende dün dove kullandm bacim naneli ferahlatan bi kokusu vardi gece boyunca o kokudan başım döndü blender tam pürüzsüz yapmıyor diye attım bugün çörek otu yağıyla masaj yaptım biraz gündüz de sürmüştüm bide buz masaji yaptım bide bugün Hayıt tohumu çayını duydum onu da alıp içmeye baslicam serbetci otunu içemem midem çok hassas bide sanki benim umudum yok ya konusanlar hep diyolar kaşıntı var ağrı var bugün ikinci gün ama daha bişey yok çok fazla küçük o yüzden mi acaba olmazsa çok büyük hayal kırıklığı yasarim eşim izin verse şimdi silikon yaparım ona bile razıyım ama izin vermiyor inşallah olur Bizde kendimizi az dişi hissederiz :KK43:
Ben bugun baslicam serbetci otunu icmeye herkes tadi cok kotu diyo ama mecbur icicem bakalim :/ kremim de olmamis gibi geldi yani biraz sivi oldu ama ziyan olmasin diye kullanirim. İnsallah canım ya onub icin ugrasiyoruz da bakalim. Ben de silikon hic dusunmuyorum buyuyecekse dogal yontemlerle buyu umarim. İsin icine genetik faktorler olunca biraz zorlasiyor ama :KK42:

Şerbetçi otu çayını içip kalan kaynamıs otlarla göğüsüme masaj yapmayı düsündüm. Sanırım otlar sert geldi cildime sürdügüm yerlerde çizgi çizgi kızarıklıklar oldu. Yani hassas cildi olanlar benim gibi kaynamıs otu oylecene alıp sürmeye kalkmayın tahriş yapabiliyor. Kremi de cildimin tahrişi geçtikten sonra deneyeceğim.buğdaya giderken arpadan olmam umarım.....

Eveeet bugün 5. Gün hep içimde bi ümitsizlik vardı ama göğüslerimde hasasiyet ve dokunduğunda ağrı başladı sanırım bu iyiye işaret.. (Adet günüm geçti ondan olduğunu düsünmüyorum) 7.gün tekrar ölçüp buraya yazacağım

Eveeet bugün 5. Gün hep içimde bi ümitsizlik vardı ama göğüslerimde hasasiyet ve dokunduğunda ağrı başladı sanırım bu iyiye işaret.. (Adet günüm geçti ondan olduğunu düsünmüyorum) 7.gün tekrar ölçüp buraya yazacağım

Kz tamm girdm sana mesj atmaya Allhm kalplerimiz bir galiba bi gelisme var mi diye meğersem yazms benim kader arkadasim :) e sonuçlar nedir canm ben bugün adet oldum o etkiler mi bi de neler neler yapysn anlatr mısın

Kz tamm girdm sana mesj atmaya Allhm kalplerimiz bir galiba bi gelisme var mi diye meğersem yazms benim kader arkadasim :) e sonuçlar nedir canm ben bugün adet oldum o etkiler mi bi de neler neler yapysn anlatr mısın
öyleymiş bak :) Canım göğsünden mi oldun ameliyat? Çok geçmis olsuun:KK15: Sabah kalkınca 20 şınav sonra vücut losyonuyla 5 dk masaj, günün herhangi bi saatinde 5 dk buz masajı. Akşam yemekten 2 saat sonra 1 bardak şerbetci otu içiyorum, gece yatmadan önce yine losyonla 5dk masaj daha sonra şerbetçi otu kremini sürüyorum o sabaha kadar duruyor. Buna ek olarak iki gündür belki duymuşsundur revoflex xtreme diye bi alet var onla 10 dk spor yapiyorum.. Bi de iki gunde bir dustan once susam yagiyla masaj yapiyorum. Bugun gogsumde dokununca aciyor ama acaba spordan mi diyorum.. Gerci karamsar olmak istemiyorum ama pek bi degisiklik goremedim canim :KK43: yine de 2 ay devam edicem aklima koydum. :KK47:

Adeti ameliyat diye okudum bu şerbetçi otu ters etki mi yaptı ne :KK70:

Kör olmayan :) kz ben az önce serbetci otunu kaynattım tadına bakayım dedim kuracaktım içmekten vazgeçtim. Birazdan blenderden geçirip içine biraz çörek otu yağıni koyup masaj yapacm 1 saat önce ilk başta buzla 5 dk masaj sonra çörek otuyla 5 dk masaj yaptım öyle spor faln düşünmüyorm yanrinda kızların topiklerinde indirdigim müzikleri dinlemeye baslicam benimkinde de acayip bi ağrı var dokununca inşallah ise yarayack yarın krem alıp onu da yapmaya baslicam bide cnm sen kremin kivamini tutturdun mu tam olarak nasıl yapiyosn onu bi türlü anlamadm gitti

Kör olmayan :) kz ben az önce serbetci otunu kaynattım tadına bakayım dedim kuracaktım içmekten vazgeçtim. Birazdan blenderden geçirip içine biraz çörek otu yağıni koyup masaj yapacm 1 saat önce ilk başta buzla 5 dk masaj sonra çörek otuyla 5 dk masaj yaptım öyle spor faln düşünmüyorm yanrinda kızların topiklerinde indirdigim müzikleri dinlemeye baslicam benimkinde de acayip bi ağrı var dokununca inşallah ise yarayack yarın krem alıp onu da yapmaya baslicam bide cnm sen kremin kivamini tutturdun mu tam olarak nasıl yapiyosn onu bi türlü anlamadm gitti
Ya ben şerbetçi otu diye baska bi sey mi iciyom yoksa hırstan tadını umursamıyom mu anlamadım gitti :KK70: 20150808_223022.jpg Senin de rengi boyleydi demi? O sarkilar ise yariyo mu yaa ben de dusundum de vazgectim. Yok yaa kivami benim de tutmadı cıvık oldu ama ziyan olmasın diye sürüyorum ogrenirsen bana da haber et :)

Ya ben şerbetçi otu diye baska bi sey mi iciyom yoksa hırstan tadını umursamıyom mu anlamadım gitti :KK70: Eki Görüntüle 1601695 Senin de rengi boyleydi demi? O sarkilar ise yariyo mu yaa ben de dusundum de vazgectim. Yok yaa kivami benim de tutmadı cıvık oldu ama ziyan olmasın diye sürüyorum ogrenirsen bana da haber et :)

valla işe yarıyor diye çok duydum o müzik denemekt
Ya ben şerbetçi otu diye baska bi sey mi iciyom yoksa hırstan tadını umursamıyom mu anlamadım gitti :KK70: Eki Görüntüle 1601695 Senin de rengi boyleydi demi? O sarkilar ise yariyo mu yaa ben de dusundum de vazgectim. Yok yaa kivami benim de tutmadı cıvık oldu ama ziyan olmasın diye sürüyorum ogrenirsen bana da haber et :)

Canım bana da önce o müzik işi çok sacma geldi sonra yorumlara baktim gerçekten inanmak lazimms denemek lazim ne kaybedecez ki. Bide ben şerbetçi otunn tadina baktiktan sonra hic birseyi umurumda olmadi inan rengine faln bakmadim bile :) ona bir kilo şeker koysak yine fayda etmez yarn kremi alayim bakaym ise yararsa ona devam edicem bide hayt otu bide themra diye göğüs şekillendirici ve büyütücü yag çok duydum bulabilirsm onu almayi düşünüyorum bakalm yarin aktara gidicem bayan varsa herseyi anlatırım bakalim ne onerecek

X