Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Göğüs büyütme çabalarım başladı

Canım salı paylaşmıştım gelismeleri.. Daha dogrusu olmayan gelismeleri :KK70: pek bi sey olmadi canim ayni senin nasil durumlar?

Canım ya ben çoktan bıraktım valla bi umudum yok en mantıklı yol silikon onu da inşallah eşim izin verirse yaptıracam yoksa böyle şeylerden fayda görmeyecz hem de kalıcı çözüm değil uğraşmaya değmez

Canım ya ben çoktan bıraktım valla bi umudum yok en mantıklı yol silikon onu da inşallah eşim izin verirse yaptıracam yoksa böyle şeylerden fayda görmeyecz hem de kalıcı çözüm değil uğraşmaya değmez
Benim 1 ay oldu. Bir haftaligina tatile geldim o yuzden bu hafta yapmicam. Aynen canim pek bi faydasi yok benim de universite bitsin, isimi elime alayim yaptiracagim insallah. Ama o zamana kadar denemekte fayda var :)

Aynen kuzum ya ama ben vazgectim valla kocam izin verdiği gün gider yaparim vermezse de napalm nasip der otururuz:)

Merhabalar
1 hafta aradan sonra çabalarıma tekrar basladim. Bu ay hayit tohumu iciyorum. Serbetci otu kremini sürüyorum ve farmasiden aldigim biberiye, corek otu karosimli masaj yagiyla masaj yapiyorum. Bakalim degisiklik olacak mi :)

Ay bende dün dove kullandm bacim naneli ferahlatan bi kokusu vardi gece boyunca o kokudan başım döndü blender tam pürüzsüz yapmıyor diye attım bugün çörek otu yağıyla masaj yaptım biraz gündüz de sürmüştüm bide buz masaji yaptım bide bugün Hayıt tohumu çayını duydum onu da alıp içmeye baslicam serbetci otunu içemem midem çok hassas bide sanki benim umudum yok ya konusanlar hep diyolar kaşıntı var ağrı var bugün ikinci gün ama daha bişey yok çok fazla küçük o yüzden mi acaba olmazsa çok büyük hayal kırıklığı yasarim eşim izin verse şimdi silikon yaparım ona bile razıyım ama izin vermiyor inşallah olur Bizde kendimizi az dişi hissederiz :KK43:
merhaba uzun süre olmuş nasıl bir faydası oldumu benimde çok küçük ve sutyensiz gezemiyorum yatarken bile bende silikon istiyorum eşimde istemiyor ama yok iyice psikolojim bozuluyor

Merhabalar
1 hafta aradan sonra çabalarıma tekrar basladim. Bu ay hayit tohumu iciyorum. Serbetci otu kremini sürüyorum ve farmasiden aldigim biberiye, corek otu karosimli masaj yagiyla masaj yapiyorum. Bakalim degisiklik olacak mi :)
Merhaba nasıl memnun kaldınız mı veya silikon yaptırdınız mi

X