Göğüs büyütme doktor

meryemklara

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Temmuz 2019
2
1
38
Selam kızlar

Göğüs büyütmek istiyorum inşallah, emzirmeden sonra göğüsümün hacmi azaldı şu an göğüsüm A kup bille doldurmuyor.. çok doğal istediğim için doktor seçemiyorum korkum var ya doğal gözükmezse diye pişman olmak istemiyorum dolu B kup düşünüyorum zaten görüştüğüm bütün doktorlarda bana uygun olduğunu söylediler, 6 tane doktorla görüştüm
Hasan fındık
Naci çelik
Bora ok
Güray yeşiladalı
Bülent tekerekoğlu
arasında kaldım sizin tavsiyeleriniz nedir..?

Bu konuyla ilgili pek bi bilgim Yok ama bi arkadaşım istiyordu yaptırmayı fiyatlar nasıl acaba...

Merhaba ben Ağustos ayında kas altından göğüs büyültme amiliyatı oldum. başlarda çok korkuyordum. Ağrım olur mu ?şişlik olur mu ? diye .Sonra kuzenim beni çok tatlı bir doktorla tanıştırdı.Doktor demek istemiyorum mükemmel bir insan Dr. yağmur reyyan erol kendimi ona emanet ettim. inanılmaz değişim yaşadım benim göğüslerim hiç yoktu ve şuan 85 beden kendime öz güvenin geldi. Amiliyattan sonra çok zor bir süreç yaşayacağımı düşündüm ama inan’ın korkulacak hiç birşey yokmuş. çok agrım oldu desem yalan söylerim sadece 3 gün kollarımı fazla hareket ettiremedim ama sonra agrım yada morarma şişme olmadı burda önemli olan doktorunuzun iyi olması neredeyse hergün irtibat halindeydik ilgisi alakası mükemmel güler yüzü tatlı dili inan’ın kafanızda ki bütün soru işaretlerini yok ediyor ben çok memnun kaldım ve çevremde ki herkese tavsiye ediyorum kafanıza takılan amilayttan sonra neler yaşadığımı merak ederseniz hepsine seve seve cevap veririm mutlu olmak sizin elinizde ☺️

X