Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri göğüs büyütme garantili kızlaar teklin ile göğüs büyütme

mysteryblabla

Üye
Kayıtlı Üye
25 Mayıs 2016
38
13
26
Kizlar eksi konuslarda telkin ile meme buyutme konusu vardı ve her bahseden de ise yaradigini söylemiş fakat linke tikladigimda acilmiyordu.:KK12: Dosya silindiği içindor diye düşündüm ben de. Telkin ile göğüs büyütme hakkunda bilgisi olan varsa lütfen paylasabilir misiniz malum yaz ayindayiz birçok kişinin derdi bu.

Son düzenleme:
Cogu yerde ucretli ve pek inanip da uygulayan kisi olmadığından sanirim bilindim degil ve istek bilincaltina ogretildigi icin herkes cesaret edemiyor sanirim ben denemek istiyoruuumm fakat bulamiyoruumm.

Cogu yerde ucretli ve pek inanip da uygulayan kisi olmadığından sanirim bilindim degil ve istek bilincaltina ogretildigi icin herkes cesaret edemiyor sanirim ben denemek istiyoruuumm fakat bulamiyoruumm.
tatlım bende telkin dosyası var istersen sana gönderebilirim...
BEn düzenli kullanmadım 3 set halinde aralıksız 21 gün boyunca minimum8 saat dinlemek gerekiyormuş 21 gün sonunda bir hafta ara verip tekrar baslamak gerekliymiş ... ama ben bi kaç gün heves edip yaptım sonrası yok yani....
Hatta baska bir konuya da yazmstım o gece yarısı heyecanla hemen telkini dinlerken birden omuzlarımdan göğüslerime dogru bir agrı hıssettim içimden damar çekiliyor gibiydi elimi göğüs tahtama attım şişmişti canım acıyordu bi anda panik yaptım kulaklıgı cıkardım teli elime alıp bizim göğüsle ilgili yazıstıgımız baska bir form var oaraya yazdım...Psikolojikmiydi yoksa devam etsem etkisini görürmüydüm bilmiyorum ama devam edemedim...

Benim de acaba işe yarar mı düşüncem küçükken düştüğümde bi yerim parcalanıp acıyıp yandıgında oturup kendi kendime telkin verip hayır acımıyo ki hayır hayır deyip sonradan gercekten acının gectiğini hatırlamam oldu

tatlım bende telkin dosyası var istersen sana gönderebilirim...
BEn düzenli kullanmadım 3 set halinde aralıksız 21 gün boyunca minimum8 saat dinlemek gerekiyormuş 21 gün sonunda bir hafta ara verip tekrar baslamak gerekliymiş ... ama ben bi kaç gün heves edip yaptım sonrası yok yani....
Hatta baska bir konuya da yazmstım o gece yarısı heyecanla hemen telkini dinlerken birden omuzlarımdan göğüslerime dogru bir agrı hıssettim içimden damar çekiliyor gibiydi elimi göğüs tahtama attım şişmişti canım acıyordu bi anda panik yaptım kulaklıgı cıkardım teli elime alıp bizim göğüsle ilgili yazıstıgımız baska bir form var oaraya yazdım...Psikolojikmiydi yoksa devam etsem etkisini görürmüydüm bilmiyorum ama devam edemedim...
Merhaba canım sana e posta adresimi yazsam bana da yollayabilirmisin

Merhabaa uzun bir aradan sonra döndüm actigim konuya umudumu yitirmek uzereydim de:sus: bana mesaj olarak atabilir misiniz acaba gmail hesabinizi :KK66:

X