Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri göğüs büyütme garantili kızlaar teklin ile göğüs büyütme

kızlar merhaba ben bu telkini iki gündür yapıyorum. işe yaıyor ya da yaramıyor diyemiycem ama sızlama ve ağrı oluyor. adet dönememe daha çok var dinlediğim zamanlar oluyor piskolojik mi bilmiyorum ama durum böyle...

merhabaa yolladim canim. Bir suru kisiye yolladim ama kimseden tık yok.
Teşekkürler canım şimdi gördüm ve hemen dinlemeye başladım. gelişmelerden haberdar ederim muhakkak..ben çalışıyorum evde de iki çocuk var sakin ortamda mı dinlemek gerekiyor peki.işlerimizi yaparken vs dinleyebiliyomuyuz.

keşke sonuç verse ama hayır kızlar ne çay ne telkin hiç birinden bir sonuç yok. Bi ara çok fazla takıyordum hatta bu konuyu açtım telkini buldum vs vs. rezene ve adaçayı içerken bi ara dolgunlık hissediyorsun ama içmeyi bıraktıgın hafta o dolgunlukta kayboluyor.Uzun süredir kk dan uzak kalmıstım buraya da girmedim bir sürü insan yazmış mesaj atmıs telkin istemiş.Demin bir arkadas youtubedan video bırakmıs o mu die baktım evet kullnaılan telkin o videodaki müzik ama alt yapısı aynı mı kızlar tabi bilemicem (müziğin altına bizi duyamıcagımız sübliminal mesaj bırakıyorlar ya ondan bahsediyorum)...Aslında burda kızdıgım birşey vardı telkine çok umutlu baslamıstım ve o umutla bir sürü insana ulaştırmıstık ama telkini alan kayboldu ne olumlu ne olumsuz hiiiç birşey yazmadı yazıcagız demelerine ragmen ...Neyse sonuca gelirsek ömür boyu içmeyi kabul ediyorsak hafif bir dolgunluk da olsa olur diyorsak günde 2 büyük kupa rezene ve adacayı ya da şerbetci otu rezene içiçegiz .. Ama tabi insan bıkıyor bi yerden sonra

X