Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri göğüs büyütme garantili kızlaar teklin ile göğüs büyütme

Selam kızlaar.:)) oncelikle benim de telkinin iyi yönlerine ve tabiki bilinçaltına olan inancim sonucu telkin dosyasinin ise yaradigini belirtmek istiyorum. Üç hafta boyunca dinledim son iki haftasi da sadece uykudayken dinledim yani iki hafta icin gunde ortalama 7 saat dinledim diyebilirim. Ilk hafta da gunde bes saate yakin dinlemistim. Evet gozle gorulur bir dolgunluk oldu kesinlikle oldu be güzel bir sutyenle bile durusundn belli oluyor ama bekledigim olcude degil. Uc ay dinlemek gerekiyormus yani her seferinde bu sekilde büyüme olursa bile gayet basarili bir is cikarmis olurum kendimce:KK73: insallah etkisini görürüz öpüldünüz güzel bayanlar.. :)

Selam kızlaar.:)) oncelikle benim de telkinin iyi yönlerine ve tabiki bilinçaltına olan inancim sonucu telkin dosyasinin ise yaradigini belirtmek istiyorum. Üç hafta boyunca dinledim son iki haftasi da sadece uykudayken dinledim yani iki hafta icin gunde ortalama 7 saat dinledim diyebilirim. Ilk hafta da gunde bes saate yakin dinlemistim. Evet gozle gorulur bir dolgunluk oldu kesinlikle oldu be güzel bir sutyenle bile durusundn belli oluyor ama bekledigim olcude degil. Uc ay dinlemek gerekiyormus yani her seferinde bu sekilde büyüme olursa bile gayet basarili bir is cikarmis olurum kendimce:KK73: insallah etkisini görürüz öpüldünüz güzel bayanlar.. :)
bu mesajı bekliyordum canım... peki ölçmüş müydün kullanmadan önce ki cm mi ve kullandıktan snraki cm mini

ay gögüs kücültmede varmi ölye isterimki kücük olsun, herseyi giyebiliyorsunuz :KK43:

düzenli dinleyemedim ya :/ ama ne zaman açsam hemen göğüslerimde bi hareketlilik oluyor, karıncalanma, kaşıntı gibi değişik. :/

Kizlar cogu kisi mail adresini yazmis adi soyadi belli oluo malum forumda erkeklerde dolasiyo gercek kimliginize ulasabilir fceden flan o yuzden mesaj olarak atin bence adreslerinizi

Kızlar merhaba bende aynı dertten muzdarip'im. Bu telkin'i dinledikten sonra 3-4 ay dinledik diyelim. Bıraktıktan sonra göğüsler eski haline dönüyor mu ?

Kızlar bizi de bilgilendirirseniz cok seviniriz gerçekten bir ordu kişiye gönderdik:)) E haliyle merak da ediyoruz gelismeleri uygulama yöntemlerinizi. Bu arada hepimizin bayramı mubarek olsun öpüldünüz güzel bayanlar:))

X