Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Göğüs Büyütme Günlüğü

TipOgrencisi

Üye
Kayıtlı Üye
1 Mayıs 2015
31
8
Merhabalar, ben yeniyim ve bu da ilk konum. Hatalarım olursa kusura bakmayın lütfen :)
Göğüslerim fazla küçük, hatta yok. Yaşım 18, 19a doğru gidiyorum. Fazla büyümeden el atayım dedim. Estetikten önce doğaya başvurmak istedim. Ha birde bu yöntemleri denemeden önce gerekli kan tahlilleri ve testleri yaptırdım, bir sorun çıkmadı Yalnız ailede kimsenin göğsü de benimki kadar küçük değil :/
Neyse dağıtmayayım, her gün bir kupa rezene iceceğim, onun dışında çilekle veya şerbetçi otu kremiyle masaj yapacağım. Masajı büyük ihtimal haftada 4 gün yaparım. Boyum 1.62 kilom 52.
Kilo da almamaya gayret edeceğim.
Ise yarıyor ya da yaramıyor beraber bakalim istiyorum.
Birde bu kürleri uygularken sık sık doktora da görüneceğim, tedbiri elden bırakmamak lazım çünkü vücuda yükleme yapmaya çalışıyoruz. ^^ Buradan takip edebilirsiniz gelismeleri
Yarin basliyorum. Zaman zaman rapor verecegim

Merhabalar, ben yeniyim ve bu da ilk konum. Hatalarım olursa kusura bakmayın lütfen :)
Göğüslerim fazla küçük, hatta yok. Yaşım 18, 19a doğru gidiyorum. Fazla büyümeden el atayım dedim. Estetikten önce doğaya başvurmak istedim. Ha birde bu yöntemleri denemeden önce gerekli kan tahlilleri ve testleri yaptırdım, bir sorun çıkmadı Yalnız ailede kimsenin göğsü de benimki kadar küçük değil :/
Neyse dağıtmayayım, her gün bir kupa rezene iceceğim, onun dışında çilekle veya şerbetçi otu kremiyle masaj yapacağım. Masajı büyük ihtimal haftada 4 gün yaparım. Boyum 1.62 kilom 52.
Birde bu kürleri uygularken sık sık doktora da görüneceğim, tedbiri elden bırakmamak lazım çünkü vücuda yükleme yapmaya çalışıyoruz. ^^ Buradan takip edebilirsiniz gelismeleri

merhaba canım yazını gördüğüme çok sevindim çünkü seni burda bir tek ben iyi anlayacakmışım gibime geliyor çünkü yazdıklarının tıpkısının aynısını bende yaşıyorum bende 18 yaşındayım 19 a doğru ilerliyorum ve benimde boyum 1.65 ve kilom 50 hemen hemen aynı ölçülere sahibiz diyebiliriz benimde bu konuda başım dertte umarım birbirimize yardımcı olabiliriz cevabını sabırsızlıkla bekleyeceğim geri dönersen gerçekten çok sevinirim

Arkadaşlar kremimi hazırlayıp beklemeye bırakmıştım. Şimdi de nasıl yaptığımı anlatayım
Burada bircok krem yapılışı okumuştum, ben de kendim bir şeyler yapmaya karar verdim. Aldığım şerbetçi otunu çeyregi kadar su ile ıslattım, hafifçe kaynattım. Daha sonra lapa kıvamına gelmiş olan otu kreme kattım. Yalnız kreme katmadan önce iyice karışsın diye kremin üzerinden biraz aldım. Kattıktan sonra aldigim kismi geri koydum. ^^
Çok sıcak ve sıvı olduğu için bozdolabının normal kısmında 30 dk beklettim. Sonra da normalce dinlenmeye bıraktım.
Bugün çilek sürdüm ama yarından itibaren şerbetci otu olacak. Aktardan paket halinde almıştım, 3 lira gibi bir şeydi. Ama alırken çok utandım
:eek:

Bunlar da iyice anlamanız için birkaç görsel. Bu arada bıraktım azıcık demlendi, 5 dakika falan ... hemen katmadım yani ^^
Krem de yağsız herhangi bir krem olabilir Ben burada bazı kişilerin kullandığı gibi dermokil kullandım, çünkü burada marketlerde bile bulunuyor dermokil
^^ bugünlük bu kadardı kızlar
Şerbetçi otunu kullanacağım bundan sonra dediğim gibi. Muhtemelen 4-5 saat tutarım vücudumda. Rezeneye 1 2 ay sonra baslamaya karar verdim, çünkü daha sonra hangisinin etki ettiği anlaşılmıyor. Şansımı ilk olarak bununla deneyeceğim
Umarım etkisini beraber gözlemleriz de sizlere umut verebilirim Zaman zaman fotoğraflar atacağım ^^

Eklentiler

• 20150602_173601.jpg
    20150602_173601.jpg
    100,9 KB · Görüntüleme: 646
  • 20150602_173606-1.jpg
    20150602_173606-1.jpg
    63,9 KB · Görüntüleme: 393
  • 20150602_175029.jpg
    20150602_175029.jpg
    119,8 KB · Görüntüleme: 325
benimki de
çok
Yarin basliyorum.

Hafif bir dolgunluk sağlasa da çok bir büyüme elde edemedim ama devam edeceğim...
Kremi kullanimiyorum su an sadece ama adacayi baslamayi da dusunuyorum

saraçoğlu şerbetci otonu içmeyi öneriyor bununla birlikte ceviz kuş üzümü kurusu çikolata ceviz yenmesi gerektiğini söylüyor. beslenmede önemliymiş aynı zamanda hayıt otu varmış onuda içmeyi öneriyor

saraçoğlu şerbetci otonu içmeyi öneriyor bununla birlikte ceviz kuş üzümü kurusu çikolata ceviz yenmesi gerektiğini söylüyor. beslenmede önemliymiş aynı zamanda hayıt otu varmış onuda içmeyi öneriyor

Teşekkürleeer Hayıt otunu bir kere denedim de içemedim çok acı geldi ya :/ serbetci otunu da icemedim denedim de ..
Iki gundur de rezene iciyorum , iyi uyumama da yardimci oluyor

3hafta boyunca uyguladin ve sonuç almadıniz mı o_O ben iki hafta denemistim ve dolgunlastigini hissetmistim şimdi niyeyse biraktim cay olarak adaçayı ile karıştırıp içiyorum bide sabah aksam yaglarla masaj yapiyorum artk büyüsünler ya çok sıkıldım :KK43: şimdi çörek otunu deniyorum bitince de çilek ve kayısı yağlarını deniycem bakalım krem ugrastirici her aksam sür sabah yıka bide kokuyo diye ugrasamiyorum streclemekde gerekiyo yoksa heryere sürülüyor bide Yglarda deniyim oda olmazsa bu kadin doğum kontrol haplari varmış oda arkadaslarm söyledi 4ay kullanmis göğüsleri büyümüş vucudundaki killar dökülmüş sivilceleri gitmiş yan etkide görmemiş o mecburi kullanmak zorunda rahatziligindan dolayi. Ben de hic olmadi son care bunu deniycem :KK43:

Ben de
3hafta boyunca uyguladin ve sonuç almadıniz mı o_O ben iki hafta denemistim ve dolgunlastigini hissetmistim şimdi niyeyse biraktim cay olarak adaçayı ile karıştırıp içiyorum bide sabah aksam yaglarla masaj yapiyorum artk büyüsünler ya çok sıkıldım :KK43: şimdi çörek otunu deniyorum bitince de çilek ve kayısı yağlarını deniycem bakalım krem ugrastirici her aksam sür sabah yıka bide kokuyo diye ugrasamiyorum streclemekde gerekiyo yoksa heryere sürülüyor bide Yglarda deniyim oda olmazsa bu kadin doğum kontrol haplari varmış oda arkadaslarm söyledi 4ay kullanmis göğüsleri büyümüş vucudundaki killar dökülmüş sivilceleri gitmiş yan etkide görmemiş o mecburi kullanmak zorunda rahatziligindan dolayi. Ben de hic olmadi son care bunu deniycem :KK43:

Ben de sıkıldım ya :/ Dolgunlaşma oldu ama burada bahsedildiği gibi santimlerce büyümeler olmadı 2 cm buyudu sadece
Dogum kontrol hapini doktora danisarak kullanmalisin gereksiz kullanimda bir suru yan etkisi mevcut Zaten kan pihtilastirici ozelligi var diye herkes kullanamiyor
Birde dogum kontrol hapi pko lu ve androjen yuzunden kucukluk sorunu yasayan bayanlarda etkili olur diye dusunuyorum canim ya
Sen danis bakalim bi yine de

Evet pek düşünmüyorum artk ya fikrim değişti biraz. Ya bugün küçücük kuzenimin benden fazla göğsü olduğunu görünce hüsrana uğradım artk biraz olsun büyüsün istiyorum yaaa :KK43: yine aldim kremi bir ay güzelce deniycem inşallah ama demişler ki streclemeyin e bu nasl kremi emmeyen bişey olcak anlamış değilim :/

Evet pek düşünmüyorum artk ya fikrim değişti biraz. Ya bugün küçücük kuzenimin benden fazla göğsü olduğunu görünce hüsrana uğradım artk biraz olsun büyüsün istiyorum yaaa :KK43: yine aldim kremi bir ay güzelce deniycem inşallah ama demişler ki streclemeyin e bu nasl kremi emmeyen bişey olcak anlamış değilim :/

Ya ben de yasiyorum ayni seyi :KK43: seni cok iyi anliyorum Kucucuk cocuklarin gogusleri benimkinden buyuk
Ben bi tshirt secmistim onu feda etmistim Havalar iyi ya kremi surup 10 15 dakika sonra o tshirtu giyiyordum

Kızlar ben eskiden 75 dolduramazdım. Kiraz yiyerek ve masaj yaparak dolgunlaştırdım.Sonra hamile olduğum için iştahı açıldı akşamları yemek yemeye başladım. Kilom 75ten85e çıktı memeler gaydirigubbakcemile 90c allah size de versin . Şu an 90 kg 90 cup en son zor kapanıyor toparlayıcı sarkıyor

X