Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri göğüs büyütme maratonu başlıyor:))))

Canım, canavar gibisin, görim seni, hallettin bak bu işi...

canım ben aksu vitalinkini aldim... aktarda ve marketlerde var...

uranuscum sen ne durumdasin? sendeki buyume gerilemedi di mi

Bi tanem, halen aynıyım, bu ayki reglimde koltukaltıma doğru biraz şişkinlik oldu, hepsi bu. Tek tesellim önceki büyümenin duruyor olması, hala 75b bi bayanım, c olunca havai fişek atıcam.a.s.a.s.

hadi bakalım kızlar büyük maraton sizi bekliyo yılmadan devam edin sonucunu alacaksınız inşallah......başarılar şutarafagittişutarafagitti

Bi tanem, halen aynıyım, bu ayki reglimde koltukaltıma doğru biraz şişkinlik oldu, hepsi bu. Tek tesellim önceki büyümenin duruyor olması, hala 75b bi bayanım, c olunca havai fişek atıcam.a.s.a.s.

hmmm CADIARZU demek ki belli bi buyume oraninin uzerinde daha fazla buyume saglanmiyo... yani belki benim ki de bu kadar buyuyebilecekti... aman insallah bi kac beden daha hakkim vardir sırnaşık şey

walla ben k.ü.ç kullanıyorum 6 günden beri iyi geldi bi de mersin yağıyla masaj yapıyorum şiştileerr
hissediyorumm sengözlerimebaksanab:sm_cool:

Canım çok teşekkür ederim. Ben de arı-sütü-bal polen ve bira mayasına başlayacağım yarın. Küçü bi süre kullandım ama malesef kilo aldırdı Daha doğrusu iştahımı açtı doymak bilmiyorum. Diğerlerinden de o yüzden korkuyordum. Belki de küçten değildir ama hayatımdaki tek farklı şey oydu ben de iştahımı ona yorumladım.
Bu arada 75 dolsa bana yeter. Ben de aynen 75 takıyorum bazen ve içi boş. Genelde boğazlı kazak giyince takıyorum çünkü içinin görülme ihtimali yok yerimseniben 75 dolsa ve ortasında da birikme olsa offf süper olur sırnaşık şey

kızlar dünden itibaren bende başladım umarım faydalı olacak çok merak ediyorum ve çok heycanlıyım umarım faydası olur

kızlar bu bira mayası nerde satılır nası bişey hap gibimi bide cemen nasıl oluyo nasıl kullanılıyo aktardan alınıyo heralde cahilligimi mazur görün alıcam bende bunları yanlış yerlerde aramak istemiyorum

yaff kıslar ben de kilo verdiğim için hele epey söndüler.gayretinizi alkışlıyorum.ama bu masajdı baharattı ottu derken hem zaman sabır hem de fos çıkma ihtimaline ne buyrulur!!!bu masaj olayı göğüsleri deforme etmesin sonra:1no2::1shok: biliyosunuz hürrem sultan göğüsleri sarkmasın diye merdivenleri asla koşarak inmezmiş. hem uğraşıldıkça filiz mi vercek toprak mı bunlarfisfisfis kısacası kızlar içime her ne kadar yabancı madde istemesem de kalıp gibi sütyenden bıkmışımdır ve silikona bile boyun eğmişimdir ay sonunda düşünüyorum.umarım güzel olur.sizlere de başarılarrrrr

canımcım ben 163 boyunda 50 kiloyum... yani normal gibi gibi sırnaşık şey

YA KIZLAR BİRA MAYASI NEDİR YANİ NERDE SATILIYOR NEYE BENZİYOR LÜTFEN YARDIM BİDE ARI SÜTÜ NEDİRfisfisfis BEN ONUDA BİLMİYORUM LÜTFEN ODA NERDEN ALINIR NEYE BENZİYOR AY BENDE NE KADDAR CAHİLMİŞİM HEE NESE KIZLAR NE OLUR CVP hepinize başarılar banada tabikidea.s.:enbuyukkk:

canım arısütü polen bal bi karışım halinde satılıyomış zaten aksuvitalin varmış mesela bende önceki sayfalarda görmüştüm ama bira mayasını bilmiiyorun sordum ama sagolsun kimse cvp vermemiş

canlarım bira mayasi da bi kac markada var: ben GNCyi aldim ama siz baska markalarda da bulabilirsiniz... ingilizcesi brewers yeast

özge bende aldım aynısından dün basladım içmeye. sabah ve aksam içiyorum. yeterli olur mu ki? haziranan kadar kullanmayı düşünüyorum. KÜÇü de hazirana kadar devam edecem. baska yaptıgım bisey yok simdilik. sizin yazılarınızdan sonra bi yag secip masaja baslamayı düşünüyorum

Senemcim aynen ben de... Bugün alacaktım zamanım olmadı.. Arı sütü-bal-polen ve bira mayasını alıcam. Belki küç de yerim, ondan evde var. Masaj için hangi yağı öneriyorsunuz?

kızlar bu bira mayası nasıl bişi bildiğimix bira mayası değil sanırım toz halinde falan işeymi nasıl kullanıyorsunuz

olur canım... sanah aksam 3-4 tane al ama bence baslangivta etkili olsun yerimseniben