Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Göğüs büyütme nasıl olur bilen acil yazsın

ysmn1990

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2017
28
14
33
Arkadaslar ben peşpeşe doğum yaptım bekarken göğüslerim çok fazla yoktu zaten 75-80 arası takıyodum destekli hamileliklerimde ve emzirme döneminde büyüdü 90 a kadar çıktı göğüs bedenim fakat artık emzirmiyorum sütüm azaldı şuan birisi normalin az altında diğeri baya küçük bende göğüs seviyorum bence kadını erkekten ayıran kalça ve göğüstür ibrahim saraçoğlundan bi kür öğrendim yarın aktardan alıp onu yapıcam hayıt tohumu ve şerbetçi otu işe yarar mı bilemiyorum aranızda farklı işe yarar bi yöntem bilen varsa yardımcı olabilirseniz çok mutlu olurum

Çok büyük meme hiç çekici durmuyor, siz sormadan söyleyeyim erkekler de beğenmiyor. Yarattığı sağlık sorunları ve meme kanseri riski de cabası. Millet küçülttürmeye çalışıyor, bence hiç gereği yok.

saçma sapan kremlerle, kürlerle büyütmeye çalışmayın. Göğüslerin büyümesi hormonal etkiyle mümkün olabilir. Bu da kanser riskini arttırabilir.

Ben yan bolgelerimde ki yaglari aldirip memeye transfer ettirdim buyudu.silikon tercih etmedigim icin.
Kurle cayla kremle buyur mu hic yapmayin

O bahsettiğiniz baharatlar etkili oluyor ama hormon düzenini şaşırıyorsunuz bedeninize..
Bu da başta kanser olmak üzere bazı tehlikelere yol açıyor.

X