Gögüs Büyütme Operasyonu Tecrübeleri ve Tavsiyeleri

Mismiray343536

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2019
65
14
36
Merhaba Hanımlar,
Öncelikle konuyla ilgili tecrübesizliğim ve bilgisizliğime dayanarak desteğinizi rica ediyorum. 1.85 boyunda ve 68 kiloda birisiyim. Gögüslerimde rahatsız olan herkes gibi benimde oldukça küçük. Büyütme operasyonu için araştırma yapıyorum.
Varsa daha önce yaptıran doktor tavsiyesi, memnuniyeti, fiyat skalası, kullanılan materyali ile ilgili bilgi verebilir mi?
İstanbul Ataşehir de oturuyorum ama burada kimle konuşssam çok pahalı. Ayrıca daha önce yaptıran bir referansım olmadığı iç,in sizden destek rica ediyorum.
İlginiz için çok teşekkürler.

Evet istanbulda fiyatlar yüksek. Ben 10 sene önce izmirde yaptırdım. Mentor marka,yuvarlak ,pütürlü yüzey high profil.dual plan yontemiyle yapıldı.
İzmir düşünürsen cenk tokat doktorum. Cok memnunum.

Ne yazıkki öyle. İstanbul bu konuda bir çok doktorun rekabet sahası içine girmiş ciddi bir pazar oluşturmuş durumda. Ancak yıldan yıla ciddi artışlar söz konusu. Sanırım kullanılan materyallerin dövize endeksli olmasından kaynaklanıyormuş.
İzmir önerin hakkında teşekkür ederim canım ancak İstanbul sanırım benim için daha makul bir seçenek. Ama mentor kullanıcıları çok memnun değilmiş, doğal olmadığını ve sert olduğunu söylüyorlar, senin bu konudaki yorumun nedir.
O nedenle çok ciddi doktor önerisi bekliyorum. Lütfen daha önce operasyon geçiren arkadaşlar tecrübelerini yazabilirlermi?

Benım 9 senem bitti neredeyse. Mentoun dereceleri var. Bendeki yumusak olan. Sanırım 3 derecesi var. İlk etapta sert oluyorlar ve 6 ay 1 sene aradında tam seklını alıyor. Ben cok memnunum ve sert degıl benımkıler. Ve emziriyorum suanda hiç sıkıntı yaratmıyorlar

Merhaba Hanımlar,
Öncelikle konuyla ilgili tecrübesizliğim ve bilgisizliğime dayanarak desteğinizi rica ediyorum. 1.85 boyunda ve 68 kiloda birisiyim. Gögüslerimde rahatsız olan herkes gibi benimde oldukça küçük. Büyütme operasyonu için araştırma yapıyorum.
Varsa daha önce yaptıran doktor tavsiyesi, memnuniyeti, fiyat skalası, kullanılan materyali ile ilgili bilgi verebilir mi?
İstanbul Ataşehir de oturuyorum ama burada kimle konuşssam çok pahalı. Ayrıca daha önce yaptıran bir referansım olmadığı iç,in sizden destek rica ediyorum.
İlginiz için çok teşekkürler.
Merhabalar ben 27 martta meme büyütme ameliyatı oldum. Benimki koltukaltı kesisiyle kas zarı altından yapıldı boyuma vucuduma gogus kafesime uygun olarak sola 275cc sağa 300cc mentor marka high profile pürüzsüz protez kondu. Mentorun sertlik dereceleri var ve zaten ilk muayenede elliyorsun protezleri benimki gayet yumuşaktı doktorum da normal meme kıvamında oldugunu soyledi. Bi de profil dereceleri de var o da göğsünün ayrıklıgına cıkıklıgına istedigin görünüme göre değişiyor zaten doktorlar sana ona uygun öneride bulunuyorlar. Ben koltukaltı kesisi istedigim icin cok doktor arastirdim ve en sonunda Prof. Dr. Cemal Aygıt ı buldum gercekten cok memnunum simdiden bile cok dogal duruyolar 😍 Öncelikle sana tavsiyem birkac doktora muayene olman zaten muayeneler ücretsiz böylelikle kafanda en azından vücuduna uygun cc meselesi netleşecektir. Sonrasında doktordan aldığın enerji tecrübesi hastaların öncesi sonrası fotografları uygulanan teknik hangi hastanede olacagi vs ile karar verebilirsin. Benim az da olsa dokum oldugu için kas zarı altı yöntemiyle yapıldı. Kas zarı altı yöntemini sayılı cerrahlar uygulyabiliyor ve kasa hiçbir zarar verilmiyor. Kesiyle ilgili olarak bircok doktor meme altı kesisi uyguluyor koltukaltını yapabilen çok az sayıda cerrah var. Cemal hoca koltukaltında profosyonellesmis bir isim isteyenlere meme altı da yapıyormus ama ben koltukalti istedigim icin ucret 18 bindi. Evet ya dovizden dolayi protez fiyatlari cok artmis hastanede 1 gece yatma vs de eklenince fiyatlar gercekten artmis. Ama ben kesinlikle degdigini dusunuyorum cunku ameliyati bir kere oluyoruz ve icimize sinmesi cok onemli bence o acidan kesinlikle tavsiye ederim. En azindan gorusup cc konusunda bile fikir alabilirsin :) cunku cc konusu benim kafami cok karistirmisti forumda kimi 295 e buyuk diyordu kimi 400 e kucuk diyordu tamamen kişinin ölçümlerine göğüs kafesine bagli bi durum. Dedigim gibi canim bence birkac doktorla gorus ona gore kararini ver :) baska sorun olursa yanitlamaya calisirim

Ne yazıkki öyle. İstanbul bu konuda bir çok doktorun rekabet sahası içine girmiş ciddi bir pazar oluşturmuş durumda. Ancak yıldan yıla ciddi artışlar söz konusu. Sanırım kullanılan materyallerin dövize endeksli olmasından kaynaklanıyormuş.
İzmir önerin hakkında teşekkür ederim canım ancak İstanbul sanırım benim için daha makul bir seçenek. Ama mentor kullanıcıları çok memnun değilmiş, doğal olmadığını ve sert olduğunu söylüyorlar, senin bu konudaki yorumun nedir.
O nedenle çok ciddi doktor önerisi bekliyorum. Lütfen daha önce operasyon geçiren arkadaşlar tecrübelerini yazabilirlermi?
Bende yeni oldum devlet hastanesinde cnm .doktor bana nagor güzel olcak dedi bnde mentoru çok duyduğum için hocam mentormu olsa fln dedm sen bilirsin ama bana güven nagor olsun dedi vardır bir bildiği bakalım nasl olcak .))

Herkese merhaba:) Uzun zamandır aynı konu üzerinde dönüp duruyorum. İstanbul Anadolu yakasında Gögüs Büyütme operasyonu için doktor ve hastane araştırıyorum. Lütfen bu konuda bana yardımcı olur musunuz?

Mega Medipolde İlker YAZICI diye bir doktor önerdiler ancak adam hayalet gibi. İnternette ne bir referans, ne sosyal medya... Lütfen kendisi ile ilgili yada MEdipol hastanesi ile ilgili tecrübesi olan varsa yazabilir mi?

Birde sizden doktor tavsiyesi ve operasyon fiyatlarınnızı öğrenebilir miyim?
Enn düşük 14000 TL ye Barış KEKLİK bulabildim. Referasnları da çok olumlu yönde idi. Lütfenn nerdeyse vazgeçeceğim kafam çok karıştı. Yardımınızı rica ederim.

Gözaltı torbalarımı aldırmak ve göğüslerimi büyütmek üzere internet üzerinde yapılmış yorumlardan etkilenerek Cenk beye ameliyat oldum. Göğüslerimdeki his kaybı ve bariz görünen ameliyat izlerini gözaltımda görünen berbat görüntünün yanında hiç mühimsemiyorum. Defalarca şikayetimi bildirmeme rağmen ücret karşılığı düzeltme teklifi doktor olarak yaptığı tek şey oldu. O günden bugüne hem İzmir hem İstanbul’da gezmediğim doktor kalmadı fakat ne yazıkki hiçbir cerrah başka bir cerrahın yaptığı hatayı düzeltmeye yanaşmıyor, üstelik kabul eden garanti veremediği gibi astronomik rakamlar çıkarıyor. Elbette her ameliyat risk taşır ama operasyon sonrası hastasını bu kadar mutsuz eden bir doktotun böylesine umursamaz olması kabul edilemez. Bunca zaman olumsuz bir yorum yapmadım fakat hergün yeni bir doktora danışıp umudum tükenince başkalarının da dikkatli olmaları ve yorumlara çok da itibar etmemeleri konusunda uyarmak istedim. Saygılarımla

Gözaltı torbalarımı aldırmak ve göğüslerimi büyütmek üzere internet üzerinde yapılmış yorumlardan etkilenerek Cenk beye ameliyat oldum. Göğüslerimdeki his kaybı ve bariz görünen ameliyat izlerini gözaltımda görünen berbat görüntünün yanında hiç mühimsemiyorum. Defalarca şikayetimi bildirmeme rağmen ücret karşılığı düzeltme teklifi doktor olarak yaptığı tek şey oldu. O günden bugüne hem İzmir hem İstanbul’da gezmediğim doktor kalmadı fakat ne yazıkki hiçbir cerrah başka bir cerrahın yaptığı hatayı düzeltmeye yanaşmıyor, üstelik kabul eden garanti veremediği gibi astronomik rakamlar çıkarıyor. Elbette her ameliyat risk taşır ama operasyon sonrası hastasını bu kadar mutsuz eden bir doktotun böylesine umursamaz olması kabul edilemez. Bunca zaman olumsuz bir yorum yapmadım fakat hergün yeni bir doktora danışıp umudum tükenince başkalarının da dikkatli olmaları ve yorumlara çok da itibar etmemeleri konusunda uyarmak istedim. Saygılarımla
13 ekimde üyelik.
20 ekim son görülme
Ikı mesaj yazıp ikisinde de sadece cenk beyi kötüleme. İyi niyetli değilsiniz. 11 senedir cenk beyi tanırım ve hep yaptıgı işin arkasındadır. Ben hem meme büyütme hemde burun oldum aşırı memnunum. Kuzenlerim yurtdısından geldi burun oldu popo silikon oldu gayet memnun.
İzmirde bir opera sanatcısıyla tanıstım muayenehanede ve oda göz alt üst torbalarını aldırmıstı kadın çok fresh bi yüze sahip olmuş ki cenk bey öncesinide gösterdi.
Kısacası sizin üye olup sadece 2 mesaj yazıp ve ıkı mesajınızı da cenk beyi kötülemek için yazmanız ve 7 gün sitede kalıp bir daha yazmamanız iyi niyetli değil. Sadece cenk beyin başarısını çekemeyen bir cerrahın asistanının yapacagı bir iş.
Çok arastırıp burdakı yorumlarla amelıyat olan bir insan öncesinde üye olur ve cenk beye ameliyat olanlara sorar fikirlerini.

İzmirde meme büyütme alanında prof dr ahmet seyhan ı mı önerirsiniz op dr cenk tokat ı mı yorumlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler

X