Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

sizden ameliyatla ilgili bilgi almak istiyorum tabiki yenı ameliyat olanlar icin bnde ameliyat gunu aldım ve az kaldı ve korkuyorum sonuc acaba ne olacakhihoyyyt hihoyyyt:sm_confused:

bi ta ne si canim nerde ameliayatini olacagina bagli fiyatlari degisiyor sen gun aldim demissin fiyat konusmadin mi doktorla

bi ta ne si canim nerde ameliayatini olacagina bagli fiyatlari degisiyor sen gun aldim demissin fiyat konusmadin mi doktorla

cnm ılk once msjıma cvp verdıgın ıcın tskr ewet gun aldım nisan 13 nasipse 2 mılyara mal oluyo denıldı bn sadece fıyat uygunmu dıye soruyorumda ve korkuyorum
:uhm:

cnm ılk once msjıma cvp verdıgın ıcın tskr ewet gun aldım nisan 13 nasipse 2 mılyara mal oluyo denıldı bn sadece fıyat uygunmu dıye soruyorumda ve korkuyorum
:uhm:
canim fiyat bence cok uygun sanirim sende devlet hastanesinde ameliyat olucaksin ozel doktorlarin istedigi para minimum 4 milyar bu sitede peyman arkadasimiz daha yeni devlet hastanesinde ameliyat oldu yanlis hatirlamiyorsam 1.800 e ameliyat olmustu kismetse bende mayisin 19 unda turkiyeye gidicem peymanin ameliyat oldugu doktorda bende ameliyat olmak istiyorum

canim fiyat bence cok uygun sanirim sende devlet hastanesinde ameliyat olucaksin ozel doktorlarin istedigi para minimum 4 milyar bu sitede peyman arkadasimiz daha yeni devlet hastanesinde ameliyat oldu yanlis hatirlamiyorsam 1.800 e ameliyat olmustu kismetse bende mayisin 19 unda turkiyeye gidicem peymanin ameliyat oldugu doktorda bende ameliyat olmak istiyorum

Evet arkadaşım, ki benim fiyatta biraz şişirme olduğunu bile düşünüyorum.....cok daha az meblada ameliyat olan var...sanırım bu ameliyat sadece 450 milyona mal oluyor gerisi oda refakatcı ve verilen ilaclar vede kullanılan tertürlü mağzeme....ben odamı bir hafta evvel tuttum...dolmaması icin...... ama genede 2 milyar kadar paranın elinde olması gerekli sanıyorum....ameliyat olacak herkese kolaylıklar ve en kısa surede...şifa diliyorum....

canım tam beni terif etmişsin
boy 1.60
bacakları kalça falan olabildiğince ince
ama göbiş ve memişler de o kadar çıkıktı (hoş eskiden göbiş bu kadar farkedilmiyodu)

ben olalı tam 6 ay oldu
ve bekarım ben de
wallahi allah pişman etmesin
pek bir memnunum yaptırdığımdan oh mis

BUNUBU, gecmiş mesajları okurken seninde benim gibi gögus altında kesiğin olmadığını okudum...yani benim sadece gögüs ucu ve aşağıya dogru dikişim var
dr. yaşımın genc olduğunu o yuzden T şekli yapmadıgını söyledi ben ameliyat olalı yaklaşık 10 gun oldu kısmetse salı kontrole gıdeceğim .... ama kafayı taktım alttaki potluklara...ust gayet iyi ama o meme altı beni cok rahatsız ediyor...senin düzeldimi acaba....sanki altıda kesip toparlasa daha guzel olurdu gibi geliyor...sen ne dersin....birde sadece oralar ağrıyor ve gergin....şişte henuz..acaba zamanla...azalırmı...bana yardımcı olursan sevinirim.....sevgiler...

PEYMAN sen nerede ameliyat olmuştun? yazmştn ama okdr çok yazı var ki bulamadm :KK43:
NİSAN boyutları nasıl oldu ve de iz durumu nedir?
ben hala çok kararszmm 75D kabı :KK43:

canım ewet devlet hastanesınde nasipse ameliyat olcam özel bi doktorlada görustum fıyat olarak 4 bın tl ıstedı ama okadar veremıyecegım ıcın bnde devlet hastanesını tercıh ettım ınsallah hakkımızda ne hayırlısıysa o olsun sende devlet hastanesındemı yapmayı dusunuyosun
hihoyyythihoyyyt:lepi:

Evet arkadaşım, ki benim fiyatta biraz şişirme olduğunu bile düşünüyorum.....cok daha az meblada ameliyat olan var...sanırım bu ameliyat sadece 450 milyona mal oluyor gerisi oda refakatcı ve verilen ilaclar vede kullanılan tertürlü mağzeme....ben odamı bir hafta evvel tuttum...dolmaması icin...... ama genede 2 milyar kadar paranın elinde olması gerekli sanıyorum....ameliyat olacak herkese kolaylıklar ve en kısa surede...şifa diliyorum....

peyman mrb sana bı kac soru sormak ıstıyorum devlet hastanelerınde amelıyattan sonra kac gun yatıyosun ve refakatcı gereklımı ve bn bırde sıgara kullanıyorum acaba amelıyata gırmeden sıgarayı bırakmak gerekıyormu tabıkı sıgara kullanıyosan bu soruyu cevaplarsıncnm korkulacak bı durum varmı bn cok korkuyorum gögüs amelıyatı ıle ılgılı bır kac vıdeo ızledım korkum arttı korkumu nasıl yenebılırım acaba sanada gecmıs olsun nasıl yenı halınden memnunmusun:uhm::uhm::uhm:

Bitanesi,en az 3 gun mutlaka tutuyorlar...istersen özel odada kalabiliyorsun tabi ucreti farklı...refakatcı muhakkak diyorum benim eşim yanımda idi ilk gun cok ihtiyacın oluyor...bunu özel icin değil araştırma ve devlet hastaneleri icin söylüyorum...sigara kullanmıyorum.....sanırım bıraksan senin icin iyi olur...korkulacak bişey yok....gögüsler gercekten kötu durumda ise hic dusunme derim ...benimkiler gayet iyiydi aslında ...buyuk olamalarını saymassak..vede omuz ve bel ağrılarımı...eğer ağrılarım olmasa idi olmazdım....videoları boşver onları asistanlar izlesin ...sen sonrasına bak.... yeni halim den evet memnunum... ama bir kucuk operasyon daha gecirmem gerekecek
cunku altta biraz potluk var meme tam oturunca dr duzeltme yapacağını söyledi o yuzden rahatım..ust harika gözukuyor...daha cok erken 10 gun oldu aslında şöyle bir ay gecsin bakacagız....

PEYMAN sen nerede ameliyat olmuştun? yazmştn ama okdr çok yazı var ki bulamadm :KK43:

mrb canım henüz şişlik durumu var fakat sanırım 80 oldu ayrıca izler korkunç boyutt değil canım ama sana şunu söyliyeyim önceden üzerime giyipte rhtsız olduğum tüm kıyafetleri şu anda giydiğimde yaşadığım mutluluk tarif edilmez yani düşünme git bitir işi

Ben, İstanbulda devlet hastanesinde ameliyat oldum...özel gibi düşün her şey para...ama uygun tarafından...1.800 mal oldu herşey dahil...

ŞEBNEMCİĞİM mrb nasılsın???? beni soracağına eminim iyiyim ama sanki bazen tıkanıyorum nefes alamıyorum gibi geliyor ( psikolojik heralde ) kontrole gidiyorum iyi diyorlar akciğerlerime ama allah kerim sana birşey sorucam potluk dediğin dikiş yerlerinin kabarık durmasımı acaba ???? şimdiden sağol

Saol canım iyim. Seninde iyi olmana sevindim. Senin nefes problemin psikolojik olabileceği gibi, normalde olabilir kolay bişey değil canım atlattığın. 1 ay sonraya bişeyin kalmaz. Potluk evet öyle bişey ama benim dikişin başlDIĞI NOKTADA BİR BOZUKLUK VAR ANLATMASI ZOR, BİRDE SAĞ DAHA KÜÇÜK . 2 si bir arada olacak canımcım.

Benim dr alttan kesmemiş mem oturunca yani 5,6 ay kadar sonra onu duzelteceğim dedi...şimdi cok şiş...sanki meme ortadan bölünmüş gibi hissediyorum...bu şişlik ne kadar surer sence...hafif ağrımda var..gerci 7 gun oldu ama...pazartesi gidecegim kontrole...beni bira sonrası hakkında bilgilendirebilirsen mutlu olurum.....sevgiler

Alttan kesilmesi çok iyi bence. Demekki çok büyük değilmiş canım senin memişler.

Tabi alltaan kesmeyince boyuna inen kesiyi dip noktada toparlamak zor olmuştur o yüzden orda ağrın fazladır ama benimde o bağlama noktasında 1-2 gün ağrım olmuştu.
Şişlikler 1 aycivarı iniyor. Sonra sağda solda ceviz büyüklüğünde sertlikler olabiliyor oda normal sonra oda geçiyor. Kontrol ettim onlarda geçmiş benim. Hayatımda yaptığım en doğru ve gerekli şey old. düşünüyorum hep.

şebnemciğim birşey daha sormak isterim göğüs ile karın arasındaki bölgende şişlik oldumu bende var gibi normaldir değilmi aşırı değil tabi ama yinede sormak istedim sana

şebnemciğim birşey daha sormak isterim göğüs ile karın arasındaki bölgende şişlik oldumu bende var gibi normaldir değilmi aşırı değil tabi ama yinede sormak istedim sana

Evet oldu ama ben bunu acaba göğüs küçüldüde eskiden göremediğim yerlerim mi çıktı diye yorumladım. Sanırım dediğin gibi oldu:)

selam arkadaslar,
ben meme kücültme ameliyati olmak istiyorum. istanbulda tavsiye edebileceginiz bi estetik cerrahi varmi? buarada ben almanyada yasiyorum, ameliyat icin istanbula gitmeyi düsünüyorum.
Yardimci olursaniz cok sevinirim..
selamlar

Merhaba arkadaşlar, bende göğüs küçültme ameliyatı olmayı düşünüyorum ama meblağ çok yüksek ssk nın ödediğini duymuştum, aranızda varsa bu ameliyatı olup masrafları ssk tarafından ödenen bilgi verebilirmi???

Bitanesi,en az 3 gun mutlaka tutuyorlar...istersen özel odada kalabiliyorsun tabi ucreti farklı...refakatcı muhakkak diyorum benim eşim yanımda idi ilk gun cok ihtiyacın oluyor...bunu özel icin değil araştırma ve devlet hastaneleri icin söylüyorum...sigara kullanmıyorum.....sanırım bıraksan senin icin iyi olur...korkulacak bişey yok....gögüsler gercekten kötu durumda ise hic dusunme derim ...benimkiler gayet iyiydi aslında ...buyuk olamalarını saymassak..vede omuz ve bel ağrılarımı...eğer ağrılarım olmasa idi olmazdım....videoları boşver onları asistanlar izlesin ...sen sonrasına bak.... yeni halim den evet memnunum... ama bir kucuk operasyon daha gecirmem gerekecek
cunku altta biraz potluk var meme tam oturunca dr duzeltme yapacağını söyledi o yuzden rahatım..ust harika gözukuyor...daha cok erken 10 gun oldu aslında şöyle bir ay gecsin bakacagız....

cnm tskr ederım bnı bılgılendırdıgın ıcın bn sadece bır gece tutuluyo zannettım ztn refakatcı hazırda ogrenmek ıstedımbnım gogusler dıklestırme amelıyatı olacak bana doktor demıstı altta bıraz potluk olcak dıye ama zamanla meme yerıne oturunca duzelecek denıldı eger tam seklını almazsa bana bı operasyon gerekecek denıldı ama ufak bı operasyon cnm sana gecmis olsun cnm acıl sıfALAR kaydirigubbakcemile5 kaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5DILIYORUMkaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5

X