Göğüs Küçültücü Kremler

Bende küçülsünlerrrr istiomm yaaaaaaa:çok üzgünüm: Hep küçük yuvarlak hatlı bi göğüs hayali kuruyorum ama çok zor sanırım.Küçük göğüslü hanımlarrrrrrr sizde kıymetini bilin benceeee:eek:klava: İstediğim gibi sütyen bile kullanamıyorum ben:çok üzgünüm:

Allah nasip ederde evlenip bebişim olunca hayal bile edemiyorummm sanırım dizlerime kadar sarkar bende yerimden kalkamam:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:
:roflol::roflol:

Yinede şükür sağlımız yerinde olsunda napalıma.s.a.s. Sevgilerrrr

hicbir kremin kucultme ozelligi yok ancak toparlaiyip birazda sekillendiriyor
ben avonun krmini kullandim . kullandigim sure icerisinde gayet sekilli ve dik gorunuyor. ama krem bitince hersey eski haline donuyor

avonu kullanan arkadaşlar size bir şey sorucam.
o avonun kremi dediğiniz cam şişede,sprey gibi olan losyonmu?

Valla kızlar reklam olacak mi bilmiyorum ama matisin gögüs küçültücü kremi var<Bir bedene kadar toparlıyormuş.Tamamen bitkisel imiş. Ben şimdi çocuk düşündüğüm için başlayamadım. Allahım bir çoocuk doğurmayı nasip ederse ilk işim onu ve tüylerim için bioder kullanmak olacak. Bakalım... Bu arada matis kullananlar olursa tecrübelerini paylaşsınlar.

teşekkürler canım ben de bi deneyim bakalım bu kremi.

benim bildiğim ürün fulirim büyütücü ve çok etkili 3 ayda etkisini gördüm tam olarak organikmiş birde ürün.tavsiye ederim arkadaşlar

evet ya herkes küçük göğüsten şikayetçi ama büyük göğüsün derdi de bitmez ki:
1- istediğiniz bikiniyi giyemezsiniz.
2- istediğiniz sütyeni takamazsınız, hep derleyen toplayan modeller bakarsınız. hiçbir fantezi iç çamaşırınız olmaz.
3- rahat rahat yakası açık giyemezsiniz çünkü o top top görüntüye sahip değilsinizdir. sadece dik, uzun bir çizgi vardır ortada.
4- sırt ve boyun ağrıları çekrsiniz.
5- yüz üstü yatarken nefesiniz sıkışır.
6- sütyensiz hayatta dışarı çıkamazsınız.
7- dışarı çıkmaktan geçtim, evin içinde bile sütyensiz gezemezsiniz. göğsünüzde ve derinizde gerilme ve ağrı hissedersiniz.
8- ne kadar genç de olsanız, göğüsleriniz çoktan sakmıştır.
9- eğer cildiniz kuruysa, bu büyümeden dolayı çatlaklar oluşmuştur.
10- yolda yürürken, otururken, konuşurken herkes göğüslerinize bakıyormuş gibi gelir.
11- en kötüsü de, gerçekten bakıyorlardır.

unuttuğum varsa, ekleyiverin.

arkadaslar boyle bir kerem varsa bide etkiliyse ay ne olur adini bana da soyleyin artik bel ve sirt agrisi cekmek istemiyorum istediginiz hic bir seyi alamiyorum cunku gosuslerimden ya olmuyo yada igrenc duruyo

poetise ayyyyy aynı sorunlarımı yazmıssın bende 50 kiloyum 21 yasımdayım ve 75 d giyiyorum o bile tasıo:KK43: sarkıo tabikide o buyuk dik gogusler sadece filmlerde var onlarda ameliyatlı zaten asırı takıntı gelio insana biri yanımdan gecerken gozlerin cok güzel dio ay goguslerime laf attı die üzülüorum ablam gözü dedi salak dio asırı takıntı gelio insana kosamıosun zıp zıp bide aman hersey zor oluo belim agrıo en cok da gogus kanserinden korkuom:KK43: Allah korusun ailede de var buyuk goguslerde cıkma ihtimali cok fazla:KK43:

2- istediğiniz sütyeni takamazsınız, hep derleyen toplayan modeller bakarsınız. hiçbir fantezi iç çamaşırınız olmaz.
3- rahat rahat yakası açık giyemezsiniz çünkü o top top görüntüye sahip değilsinizdir. sadece dik, uzun bir çizgi vardır ortada.
7- dışarı çıkmaktan geçtim, evin içinde bile sütyensiz gezemezsiniz. göğsünüzde ve derinizde gerilme ve ağrı hissedersiniz.
10- yolda yürürken, otururken, konuşurken herkes göğüslerinize bakıyormuş gibi gelir.

aynen katılıyorum canım iç çamaşırı sorunu oluyor omuzlarda ağrıda yapıyor çok zor ama sağlığımız yerinde ona şükür

arkadaslar boyle bir kerem varsa bide etkiliyse ay ne olur adini bana da soyleyin artik bel ve sirt agrisi cekmek istemiyorum istediginiz hic bir seyi alamiyorum cunku gosuslerimden ya olmuyo yada igrenc duruyo

cidden işe yarayacak bir krem istiyorum ya,
yani çok küçültmesede olur biraz kücültsün yeter benim için.

--------------------------------------------------------------------------------

GOĞÜS KÜÇÜLTEN CAY 2 tutam kaynamış ve ezilmiş meşe kabuğu

2 tutam yabani kekik

2 tutam biberiye (yaprak ve çiçekleriyle)

Günde 1 fincan içilir

Son düzenleyen: Moderatör:

2 tutam yabani kekik

Günde 1 fincan içilir

duygularıma tercüman oldum :içelim:a.s.

12-koşamazsınız.......................

nesliicim bende gögüs küçültmek istiyorum büyük gögüs basa bela belki güzel görünür ama yasasan anlardın gögüs altı pişikleri falan çile istedigin gibi giyinemiyosun

merhaba kızlar göğsüm pek büyük değil ama küçülmesini istiyorum küçük göğüs daha çok hoşuma gidiyor.avonu kullanayım bi size haber veririm :)))

merhaba kızlar göğsüm pek büyük değil ama küçülmesini istiyorum küçük göğüs daha çok hoşuma gidiyor.avonu kullanayım bi size haber veririm :)))

canım avonun faydasını görmedim ben.
aksine büyüttü gibi hissettim. belki ben yanılmışımdır dene bakalım:1hug:

2 tutam yabani kekik

Günde 1 fincan içilir

canım bu nasıl bir etki yapacak ki göğüslere?
zayıflatan bir çay falan mı acaba bu ?
yani içtiğin bir şeyin bölgesel inceltmesi az ihtimal geldi bana:uhm:

bilmem ki netten gordum denemedim de ole yazıodu sen de yaz googla cıkar fulirim de kullandım ailemdeki herkes kücülmüş dio ama bana ole gelmio nedense. günde 2 kere masaj yapıosun tabi ondan da kücülmüş olabilir. annem ablam farketti dolar bilmem oraya buraya para harcıyoruz bi tane alıp deneyin isterseniz yani

75 d kullanıyorum bir fiske boş yer yok içinde :) bu konuda cidden çok muzdaribim hele şimdi bebeğimi emziriyorum tabi ki onun için her şeye değer ama göğüslerim resmen göğüslükten çıktı ameliyat işini ciddi ciddi kafaya koydum ama eşim ikinci bebekte çok ısrarlı onun içinde en az üç sene beklemem gerekiyorki şu an bebeğim çok küçük offf offf ne yapacağım bilmiyorum içimde hep ukdedir beğendiğim bir badyi veya elbiseyi rahatlıkla alıp giyememek :KK43:

X