Göğüs Küçültücü Kremler

kusura bakmayın acele yazdım dün pek giremiyorum ben 2 şişe aldım 1 tanesi yeni bitti. ben pek bir fark goremiyorum ama annemle ablam kücülmüş diyorlar. ikinci şişye havalar sogusun oyle baslıcam. yani fulirimin pek etkisi oldugunu düsünmüorum cok az etkisi vardır cunkü 5 dk msaj yapıorum her gün 2 kere onu sürünce kollarım agrıo masaj yaparken o masaj gögüsleri dikleştirip kücük gosteriorda olabilir bilemicem bana pek farketmiş gibi gelmiyor zaten ölcüsü de aynı. bir de netten UniSlim diye bi jel gördüm bu bitsin onu da denicem. ne yol verse denicem hepsini 50 kiloda 75d giymek en kötüsü 5 kilo verdim bi ara kücüle kücüle 1 cm küçülmüş. gögüs yayı filan da alıp spor da yapıcam elimden geleni yapıcam:KK43: neyse yine de şükür.

denemedim diye çay için dedim arkadaslar sadece alıp buraya kopyaladım mideniz alıyorsa böyle bitki caylarını icin benim almaz:)

Kizlar bence nevaya kremi sürüyorum vucut losyonu sonra toparlayici sütyen kullaniyorum güzel güzüküyor. Taş gibi 85 göğüslerimde çok memnunum. Ameliyat falan olmayiniz. çok can yakiciymiş. çokta pahali 4000-5000 civarinda. Erkek zaten her zaman kadinlari göğüslerine dikkat ederler bence göğüslerinizle yaşamayi biliniz. Ne yapalim büyük allah olmayanlarada versin.

günde 2 kere sürüyorum dedim 4 kere degil sabah aksam hafta sonları sürmüyorum. tabiki aynı deikleri gibi yapıorum. 75d sütyen olcusu gogus bedenim 95 97 filan ay keske 75 olsa ya:KK43:

ameliyat bencede korkunc zor gibi damarlar filan süt bezlerini de etkilyor diye duydum zaten simdi ameliyat olsanız evlenip cocuk dogurunca yine bozulcak cok manasız oluyor

sabah aksam 1 kere olunca günde toplam 2 kere yapmıs oluosun mahi . üfff ne biliim ya unslim mi ne ole bişey cıkmıs bu bitsin onu kullancam bende şınav cekmek de işe yarıomus plates topuyla filan

bence kremle ilaçla olucak şey değil en iyisi ameliyatla küçültmek hem ilaç parası kadar artık

bildiğim kadarıyla 75 göğüsün alt kısmı, d de göğüs ölçüsü oluyor.
a en küçük o şekilde düşünün.

hımmm bende öyle biliorum princess ameliyat parası degil de asla cesaret edemem ya hayatta olamam ameliyat filan ben cok korkunc ben cok korkarım rahatlıgını düşününce süper ama yine de yapamam bölgesel zayıflama merkezine gitmeyi düsündüm ben arkadasım kalcası icin gitti 1 ayda 11 kilo verdi kız zyıf tum kilosu kalcasındaydı resmen. ama sadece karın ve kalca içinmiş:KK43: tüh o olsa ne ii olurdu ya yagı eritiomus gögüs hassas bolgeye girio ya:KK43: sansızlık keske onun icinde yapsalar ole bişey ne ii olurdu:1rolleyes:

kızlar benimde doğumdan önce 80 olan göğüslerim şimdi90.emzirmeyi bırakalı 2 hafta oluyor.bir değişiklik yok.valla psikolojim bozuldu.galiba böyle kalıcak.estetik de yaptırmak istemiyorum ne yapıcam bilmiyorum.

Göğüs küçültmek isteyen hanımlar...
Toplanalım bir dr. gidelim, adam bizi toptan fiyatına biçiversin istediğimiz numaraya...:roflol:
Onu yap, bunu iç bu göğüsler böyle ne toparlanacak ne de küçülecek...
:mymeka:

merhaba.benbbir ürünü çok düzenli olmasada kullandım.fakat etkili olmadı.daha sonra bant kullanmaya başladım daha zahmetsiz:)göğüslerde dikleşme ve birazda olsa gelişme oldu.Ama işin kötü yanı ben bir kadın doğum uzmanına sordum konuyu bu tür ürünlerin gerçekte büyütmediğini dolgunluk verdiğini söyledi:KK43: hormon hapı kullunılabileceğini fakat aşırı derecede sinirlilik yaptığını söyleyince hormon hapı yazdıramadım.yani çokta uğraşsak kişiye göre değişen bir durum olduğu için gerçek anlamda göğüslerimizi büyütemeyeceğiz galiba.Sizlerde dr.a danışın bence.

arkadaslar bende buyuk göğüslüyüm ve göğüslerimden çok memnunum neden küçültmek istediğinizi anlayamadım buyuk olan her zaman daha guzel ve çekici duruyor bence küçük göğüslerde guzel ama en iyisi doğal olanı bence küçültmeye çalışmayın bence eğer bir sağlık problemi taşımıyorsa gerçektende çok hoş.

göğüslerın buyuk olması cogu zaman dezavantaj begendıgın badılerı gıyemezsın gıysen ustune bıseler gıymen lazım,sungerlı sutyen kullanamazsın zaten yeterınce buyukler daha fazla sısırmeye gerek yok,askısız sutyen gıyemezsın dolayısıyla straplez gıyemezsınız..

ölelim o zaman -tatlicadiarzu-

cidden kötü bir durum ben avonun gous sıkılastırıcı kremını kullanıyordum bır degısıklık olmayınca bıraktım :1no2:

göğüslerın buyuk olması cogu zaman dezavantaj begendıgın badılerı gıyemezsın gıysen ustune bıseler gıymen lazım,sungerlı sutyen kullanamazsın zaten yeterınce buyukler daha fazla sısırmeye gerek yok,askısız sutyen gıyemezsın dolayısıyla straplez gıyemezsınız..

ölelim o zaman -tatlicadiarzu-

cidden kötü bir durum ben avonun gous sıkılastırıcı kremını kullanıyordum bır degısıklık olmayınca bıraktım :1no2:

benim göğüslerim buyuk ve ben yinede süngerli sütyen kullanıyorum dar bodyler giyiyorum askısız sütyende kullanabiliyorum.bence sizin sorun ettiğiniz buyuk göğüs değil sarkık göğüs benim göğüslerim buyuk ve dik sizde dik göğüslere sahip olmak istiyorsanız kremlerden vazgeçin çünkü bir krem nasıl olurda derinin içine işleyip göğüslerin dikleşmesini sağlar?kremler cildi yumuşatmak ve nemlendirmek için kullanılır onun dışında para tuzağı göğüslerinizin dik olmasını istiyorsanız bunun yolları; göğüs kaslarınızı çalıştırmalısınız ve bunun içinde tabiki spor gerekiyor,her banyodan sonra göğüslerinize soğuk su tutun kan dolaşımını hızlandırdığı için göğüsler dik kalıyor,dik yürüyün kambur duruncu haliyle göğüslerde aşağı iniyor vede en önemlilerinden biri düzgün göüğüs şeklinize göre sütyen seçimi malesef genellikle bayanlar ucuz olduğu için kalitesiz sütyenlere yöneliyorlar böylelikle fazla ama daha ucuza sütyen alıyorlar böyle yapmak yerine düzgün ama bir kere sütyen almak daha mantıklı eğer bu şekilde göğüslerinize bakarsanız göğüslerinizin dikleştiğini farkedersiniz

evet ya herkes küçük göğüsten şikayetçi ama büyük göğüsün derdi de bitmez ki:
1- istediğiniz bikiniyi giyemezsiniz.
2- istediğiniz sütyeni takamazsınız, hep derleyen toplayan modeller bakarsınız. hiçbir fantezi iç çamaşırınız olmaz.
3- rahat rahat yakası açık giyemezsiniz çünkü o top top görüntüye sahip değilsinizdir. sadece dik, uzun bir çizgi vardır ortada.
4- sırt ve boyun ağrıları çekrsiniz.
5- yüz üstü yatarken nefesiniz sıkışır.
6- sütyensiz hayatta dışarı çıkamazsınız.
7- dışarı çıkmaktan geçtim, evin içinde bile sütyensiz gezemezsiniz. göğsünüzde ve derinizde gerilme ve ağrı hissedersiniz.
8- ne kadar genç de olsanız, göğüsleriniz çoktan sakmıştır.
9- eğer cildiniz kuruysa, bu büyümeden dolayı çatlaklar oluşmuştur.
10- yolda yürürken, otururken, konuşurken herkes göğüslerinize bakıyormuş gibi gelir.
11- en kötüsü de, gerçekten bakıyorlardır.

unuttuğum varsa, ekleyiverin.

göğüs altında oluşan pişikleri sivilceleri (üstelik o kodar dikkat de ettiğim halde) sivilcelerden sonra oluşan lekeleri ekleyiverdim.bıktım usandım artık kestirip atmayı düşünüyorum bazen:eek:klava: ne istediğim bodyi giyebiliyorum nede spor yapabiliyorum sallantıdan.offff:kızgın:

X