Göğüs sızısı hamilelik belirtisi mi

Sefes01

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2020
848
359
Bu ay 10 gündür göguslerimde sızı var ve uç kısımlarda hasaasiyet. Ufacık sürtünmede ağrıyor. Daha önce böyle olmamisti. adetime yakin göğüslerim agrirdi ama bu farkli. Sizi seklinde. Ara sira yürürken bile agriyor. Regl olmama 5 gün var. Hamilelik belirtisi olabilir mi(cocuk istiyoruz)

Benimde aynı şekilde öyleydi hele hic unutmuyorum arabayla gidiyoruz önümüzde set varmış görmemiştik tabi araba bi zıpladı göğüslerim çok fena acımıştı sonradan iyice suphelerim artmıştı benimde 😄

Kizlar adetime 10 gün var 🤭 bi test yapim dedim gögüs ucu acisi var bendede 11.gün yumurtlama oldu bugün 15.gün ikinci cizgi olusmaya baslamis gibi sanki öyle ümit ediyorum ama tabi güvenilir degil 10 kala testlerde yine de yollim dedim🥰

Eklentiler

• Screenshot_20210408-172436_Negative Image.jpg
    Screenshot_20210408-172436_Negative Image.jpg
    37,6 KB · Görüntüleme: 76
Kizlar adetime 10 gün var 🤭 bi test yapim dedim gögüs ucu acisi var bendede 11.gün yumurtlama oldu bugün 15.gün ikinci cizgi olusmaya baslamis gibi sanki öyle ümit ediyorum ama tabi güvenilir degil 10 kala testlerde yine de yollim dedim🥰
Sonuç ne oldu

Bu ay 10 gündür göguslerimde sızı var ve uç kısımlarda hasaasiyet. Ufacık sürtünmede ağrıyor. Daha önce böyle olmamisti. adetime yakin göğüslerim agrirdi ama bu farkli. Sizi seklinde. Ara sira yürürken bile agriyor. Regl olmama 5 gün var. Hamilelik belirtisi olabilir mi(cocuk istiyoruz)
Sonuç ne oldu

Canim belirtilere asla güvenme adetin gecmeden hic birsey kesin degil adetime 3 gün kala test yaptim sillik cizgi cikti belirtileri hayatimda ilk defa yasadil meme ucu özellikle testin silik ciktigi gün erken regl oldum inanilir gibi degil

Canim belirtilere asla güvenme adetin gecmeden hic birsey kesin degil adetime 3 gün kala test yaptim sillik cizgi cikti belirtileri hayatimda ilk defa yasadil meme ucu özellikle testin silik ciktigi gün erken regl oldum inanilir gibi degil
İnşallah tez vakitte hayırlısı ve sağlıklısı nasip olur. Belirti gibi olup sonrasında adet olduğum çok oldu, o yüzden hiçbir şeye güvenmiyorum açıkçası. Sadece daha önce olmadığı şekilde göğüs ucunda hassasiyet var, başka hiçbir şey yok. Bu sıra yeni takviyeler almaya başladım belki onlar da etki ediyordur, bilemiyorum. BAT 3 gün geçmesi için bekliyorum, inşallah yani.

X