Çatlaklar Göğüs Üzeri Çatlaklar

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri

Elesmera

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2012
92
4
Merhabalar
Hızlı gelişim, hızlı kilo alıp-vermeden kaynaklı göğüs üzerimde çatlaklar bulunuyor. Ancak kullandığım 2 krem ile 2 haftadır gözle görülür derecede azaldılar hatta az çatlağın bulunduğu sağ göğüsüm nerdeyse çatlaksız oldu.
Kullandığım kremler ;
1. Madecassol merhem (cilt yenileyici özelliği bulunuyor)
2.Neosporin (yarayı tedavi etme özelliği var)(e vitamini içerir)

bu 2 kremi sabah 1 saat arayla akşamda yatmadan önce yine 1 saat arayla 2 haftadır kullanıyorum. Forumlarda okudugum sivilce kremi acnelyse kremi sadece 1 kez sürdüm sanırım tek sürümde 1 hafta sonra soyulmayı o yapmaz. Eğer ki o yapmadıysa soyulmayı bu 2 krem cilt derimi bu hafta soydu ve pürüzsüzlük sağladı. İzler daha da azalana kadar kullanacağım bakalım. Deneyen olursa sizinde yorumlarınızı görmek isterim :)

Merhabalar
Hızlı gelişim, hızlı kilo alıp-vermeden kaynaklı göğüs üzerimde çatlaklar bulunuyor. Ancak kullandığım 2 krem ile 2 haftadır gözle görülür derecede azaldılar hatta az çatlağın bulunduğu sağ göğüsüm nerdeyse çatlaksız oldu.
Kullandığım kremler ;
1. Madecassol merhem (cilt yenileyici özelliği bulunuyor)
2.Neosporin (yarayı tedavi etme özelliği var)(e vitamini içerir)

bu 2 kremi sabah 1 saat arayla akşamda yatmadan önce yine 1 saat arayla 2 haftadır kullanıyorum. Forumlarda okudugum sivilce kremi acnelyse kremi sadece 1 kez sürdüm sanırım tek sürümde 1 hafta sonra soyulmayı o yapmaz. Eğer ki o yapmadıysa soyulmayı bu 2 krem cilt derimi bu hafta soydu ve pürüzsüzlük sağladı. İzler daha da azalana kadar kullanacağım bakalım. Deneyen olursa sizinde yorumlarınızı görmek isterim :)

ben sivilce tedavisi için zoretanin kullanıyorum cildim hassas o yüzden.. şu anda kullanmam uygun olur mu acaba? yoksa cildime daha çok zarar mı veririm?

X