Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Göğüslerim ne yaptıysam büyümüyor

McGrath

Babymama
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2011
2.539
5.185
Kızlar bana yardım edebilecek olan var mı ne varsa denedim ya büyümüyor büyümüyor. sinirlerim bozuluyo artık kardeşimin bile bnmknden daha büyük :KK43::KK43:

canım hiç moralini bozma bende aynıyım...:KK34:

en yakın zamanda şerbetçi otuna başlayacagım...yeni umudum...

yasın daha küçük canm tam olgunlaşma cagındasın büyür o merak etme ya sıkıntı yaparsan hiç büyümez sen zamana bırak sağlıklı beslen büyür o rahat ol..

yasın daha küçük canm tam olgunlaşma cagındasın büyür o merak etme ya sıkıntı yaparsan hiç büyümez sen zamana bırak sağlıklı beslen büyür o rahat ol..

böyle etrafımda benden en az 3-4 yaş küçük kızların göğüslerini gördükçe moralim bozuluyor :KK43:

en iyisi etrafa bakmamak ama bende bazen bakıyorum moralim bozuluyor elimde degil...

istikrarlı kullanmak lazım etkili olması için...mesela ben sadece telkin dinlemiştim 1,5-2 cm artış oldu ara verdim tekrar başlayacagım dinlemeye , şerbetçi otunuda deneyecegim nedense umudum oymuş gibi geliyor...:KK1:

en iyisi etrafa bakmamak ama bende bazen bakıyorum moralim bozuluyor elimde degil...

istikrarlı kullanmak lazım etkili olması için...mesela ben sadece telkin dinlemiştim 1,5-2 cm artış oldu ara verdim tekrar başlayacagım dinlemeye , şerbetçi otunuda deneyecegim nedense umudum oymuş gibi geliyor...:KK1:

telkin işe yaradı mııı :KK52:

ben şerbetçi otunu denedim ama çok zahmetli :KK43: şimdi hayıt içiyorum ama o da yan etli yapar diye korkuyorum . ve hiç bir sonuca da ulaşamadım :KK43:
bizim ailede genetik olduğu için umudum pek yok ama hayıtın peşini bırakmayacağım :)
eğer işe yarayan bir şey bulursan bize haber verirsen çok memnun olurum :)

ben şerbetçi otunu denedim ama çok zahmetli :KK43: şimdi hayıt içiyorum ama o da yan etli yapar diye korkuyorum . ve hiç bir sonuca da ulaşamadım :KK43:
bizim ailede genetik olduğu için umudum pek yok ama hayıtın peşini bırakmayacağım :)

şerbetçi otunu ne kadar süre kullandın canım hiç mi faydasını görmedin...:KK14:

hayıtın tadı çok kötü ya ben adetim düzene girsin diye içmiştim bir ara...

17 yaşndayım 18 ime giricem. hayıt , rezene, şerbetçiotu, çörek otu yağı, masajlar... sonuç 0 :KK43:

ben bi doktora sormustum 23yasa kadar buyur demisdi.senin yasin daha kucuk ileride buyur diye sanirim.ne kadar sure kullandin onlari?2ay falan kullandinmi?belki bu yuzden sonuc elde etmemissindir.

ben bi doktora sormustum 23yasa kadar buyur demisdi.senin yasin daha kucuk ileride buyur diye sanirim.ne kadar sure kullandin onlari?2ay falan kullandinmi?belki bu yuzden sonuc elde etmemissindir.

hayır canım 1 hafta kullanıyodm mesela sonra skılıp bırakıyodum ama bir de genetik. annemnkiler de küçük :KK5:

aynen canım bizim de genetik. ama benmkiler kadar küçük de değil tabi. hayıt bende de var devam etsem mii :KK55:

şerbetçi otunu ne kadar süre kullandın canım hiç mi faydasını görmedin...:KK14:

hayıtın tadı çok kötü ya ben adetim düzene girsin diye içmiştim bir ara...

ya ben kıvamını tutturamadım sanırsam bu yüzden kullanması çok zor oldu 2 3 hafta falan kullanmışımdır .

aynen canım bizim de genetik. ama benmkiler kadar küçük de değil tabi. hayıt bende de var devam etsem mii :KK55:

ben şu anda kullanıyorum bir ara gece yatmadan önce içmeye başladım ve uykusuzluk problemi çektim. o yüzden bırakmayı düşündüm ama internette hiç bir yan etkisinden bahsetmiyor .
şimdi daha erken saatlerde içiyorum . tadı da çok fena yaa :KK43:

X