Yengemle Bitmeyen Sorunlarim

Kesinlikle hiç sevilmedi ve sevmedi bunun başka açıklaması olamaz .. aynı benim 27lik görümce gibi hele de evde kaldım korkusu başlayınca bunlarda hepten sana sarıyorlar nefes alsan boşa masraf modu açılıyor bunlarda
benim gorumcenin 3 cocugu var hem de pes pese dogurmus. ama 3 cocuguyla ilgilenmek yerine kadin bir sene boyunca benimle ugrasti, esimi doldurmaya calisti benle ilgili. hamileyken ekstra ugrasti kadin. esimin bana cicek almasi bile kadinin uykularini kaciriyordu o derece. nerden buluyorlar bu gelinle ugrasma enerjisini anlamiyorum. 1 cocugum var, kendime, cocuguma enerjim yetmiyor

Garip geliyo diye cahilliğinden mi söyledi yani malvarlıklarının ortak olduğunu mu bilmiyor yoksa hasetliğinden mi söyledi anlamadım.

Kıskançlık çok rezalet bir duygu ya. Zengin ve cömert bir abin var. Altına araba bile çekiyor. Genç bir kadınsın. Yiyip içip gezebilirsin. Ama sen hayatını bunları düşünmeye adıyorsun. Başka hayatım da var hep bunları düşünmüyorum diyor ama ben inanmıyorum. Kıskandığı kişi bu kadar burnunun dibindeyken, abisi evlendi diye hayatının alt üst olduğunu düşünüyorken hayatın tadını ne kadar çıkarabilir ki? Kendini ziyan ediyor farkında değil.
insallah kendisi gibi haset ve kuduruk bir gorumce cikar karsisina, Allah herkesin kalbine gore versin

Garip geliyo diye cahilliğinden mi söyledi yani malvarlıklarının ortak olduğunu mu bilmiyor yoksa hasetliğinden mi söyledi anlamadım.

Kıskançlık çok rezalet bir duygu ya. Zengin ve cömert bir abin var. Altına araba bile çekiyor. Genç bir kadınsın. Yiyip içip gezebilirsin. Ama sen hayatını bunları düşünmeye adıyorsun. Başka hayatım da var hep bunları düşünmüyorum diyor ama ben inanmıyorum. Kıskandığı kişi bu kadar burnunun dibindeyken, abisi evlendi diye hayatının alt üst olduğunu düşünüyorken hayatın tadını ne kadar çıkarabilir ki? Kendini ziyan ediyor farkında değil.
Hayatın olduğu yerde bir miktar kaos olur. Yani her şeyin çok müko tek derdin yengenin yediği paralar olamaz. Bu eşyanın tabiatına aykırı. Yok işte. Üfürük gibi bir baba, hükmü anca kızına geçen yönetme bağımlısı bir anne, ailenin reisi yerine geçmiş rahat hayatlarının sağlayıcısı abisinden başka bir hayatı yok. Üç beş arkadaşı varsa kafasının dengi, bunlardaki membayı görmüş faydacı akrabalar tanıdıklar falan anca o.

Sana kötü bir haberim var, yengen çocuk yaptığı saniye tüm miras yengenle çocuğa kalacak. Size hukuken zırnık düşmeyecek. Kişinin ailesi eşi ve çocuğudur. Dış kapının mandalı bilin bakalım kim 😂
Belki olmuştur çocukları yıllar oldu konu açmayalı. U Unknown34 yeğenin oldu mu kız?

insallah kendisi gibi haset ve kuduruk bir gorumce cikar karsisina, Allah herkesin kalbine gore versin
ben beddua etmeyi hiç sevmem bu arkadaşa da etmiycem ama kkda o kadar çok beddua yedi ki birininki bile tutsa eyvahlar olsun :KK70:

Yengem eğlencem değil ayrıca onun hiç bir hakkı yok abim ile birlikte mi kazanmışlar sanki bu garip geliyor bana
Valla şekerim zor zamanda seni görmek lazım . Bız eşimle çok dara düştük başta ikimiz de çalışırken kardeşleri eşime bayiliyorlardi darda yanında sadece ben vardım . Hasta oluyor ben bakıyorum dara dusuyor derdini ben dinliyorum neyi en çok sever neye üzülür ben biliyorum . Bir de hayatta canımızdan cok sevdigimiz ortak bir yavrumuz var. Yolumuz aynı , yaşlanınca o bana ben ona kalacağım insanın eşi ömrü demek , aile demek . Sana bir taraftan da üzüldüm annen belli ki hastalıklı bir saplantı yaşıyor sende hayatta tutunmussun abine maddiyatla kendini tatmin etmeye çalışıyorsun yazık

Yengem eğlencem değil ayrıca onun hiç bir hakkı yok abim ile birlikte mi kazanmışlar sanki bu garip geliyor bana

Sen abinle birliktemi kazanıyorsunki hakkın var

İşyerinde boş boş oturup telefonla uğraştığını ve sıkıldığını yazmışsın

Sahi senin ki nasıl bir hak

Kan hakkı diyecek olursan abin eşi ve kendinin bu kadar ağzında sakız edildiğini bilse kan hakkına başlardı bence

Sahi sizin iş noldu, yoluna koydunuz mu?
evet, 2 ay esimle ayri yasadik. daha sonra esim yola geldi ve aralik ayindan beri esimin ablalari ve abileri ile gorusmuyorum, oyle karar aldik aile huzurumuz icin. son 2 aydir da kayinvalide ve k.peder ile gorusmuyoruz. onlar, ben kezbanimsi kizlari ile gorusmek istemeyince zorlarina gitmis sanirim ki esim annesine giderken beni goturmuyor. onlar da benle gorusmek istemiyor cok sukur ki. kurtuldum cok sukur. evdeki tek tartisma konusu onun ailesi oluyordu genelde. gorusmeyince tartismalar da bitti

Herkese tekrardan merhabalar,

Üyeliğimi tekrar aktif hale getirdim. Ne zaman fikir arasam burada buluyorum kendimi. Şimdiden teşekkür ederim.

Abimin eşi sevgili yengem. Ne zaman evlendiler tüm duzenimiz alt ust oldu.

Abimin iş yerinde çalışıyorum, üniversite zamanında kalma bir aracım vardı eskidi diye değiştirmek istedim Abimin yardımı ile değiştirdik. 2 - 3 hafta sonra abim yengeme bir üst modelini almış aynı ama donanım farkı var. Bu ilk aklıma gelen ya telefonlarımız bile aynı artık iyice sinirlerim bozuldu. Aslında iyi kadın yani öyle sinsi değil biraz fazla samimi sanirim.

Yengemin erkek kardeşi evleneceği için ev aldılar ve büyük bir kısmını da abim ödedi şirkette olduğum için biliyorum yoksa abim asla söylemez. Yani içten içe yengem de abimi kendine doğru çekiyor. Abim ile kan bağımız varken sanki Yengemin ailesi ile kan bağı varmış gibi hareket ediyor.

Ben şuan yengemle görünürde yüzüne gülüyorum ama içten içe sevmiyorum. Bunları anneme söylesem mi bilemiyorum.
Ağbiniz evli karısı var kendisine aile kurmuş bırakın artık şu ağbilerinizi oğullarınız kendi ailesini kurmuş sanane yani karısına ne aldığından Ağbimm evli onun için ilk öncelik karısıdır sen felan daha sonradan geliyorsunuz sen onun kardeşisin ama o kadın onun karısı ailesi herşeyi azıcık sınırlarınızı bilin yahu sanene yani karısı o onun otur oturduğun yerde

evet, 2 ay esimle ayri yasadik. daha sonra esim yola geldi ve aralik ayindan beri esimin ablalari ve abileri ile gorusmuyorum, oyle karar aldik aile huzurumuz icin. son 2 aydir da kayinvalide ve k.peder ile gorusmuyoruz. onlar, ben kezbanimsi kizlari ile gorusmek istemeyince zorlarina gitmis sanirim ki esim annesine giderken beni goturmuyor. onlar da benle gorusmek istemiyor cok sukur ki. kurtuldum cok sukur. evdeki tek tartisma konusu onun ailesi oluyordu genelde. gorusmeyince tartismalar da bitti
Sevindim, inşallah birkaç ay sonra başlamaz yine ömör boyo mo göröşmöyöcöksön diye hönkürmeye.

Kocam yatırımlık ne alsa benim üstüme alıyor. Bide dışarıda çalışmıyorum gördün mü bak. Adamı ele geçirmişim. Oooooh yengelerin sefası olsun 😃 koocaaaam da kocam 😂😂

Travmam depreşti benim atağa geçtim kendi adıma... ben de mağdur yengeler derneğindenim :KK14:
Allah yardım etsin herkese🙏 çevremde elti görümce sorunları vardı ama o zamanlar ya çocuktum ya aklım bir karış havadaydı anlamadım pek, bu sitede gördüğüm kadar görümce elti sorunu görmemiştim ama yalan yok, o yüzden bazen bdv bana ibret ve şükür köşesi gibi geliyor, iyi ki diyorum görümcemle eltim yokmuş, insanlar niye birbirinin hayatına karışır yönetmeye çalışır anlamıyorum, herkes herkesi rahat bıraksın.

Herkese tekrardan merhabalar,

Üyeliğimi tekrar aktif hale getirdim. Ne zaman fikir arasam burada buluyorum kendimi. Şimdiden teşekkür ederim.

Abimin eşi sevgili yengem. Ne zaman evlendiler tüm duzenimiz alt ust oldu.

Abimin iş yerinde çalışıyorum, üniversite zamanında kalma bir aracım vardı eskidi diye değiştirmek istedim Abimin yardımı ile değiştirdik. 2 - 3 hafta sonra abim yengeme bir üst modelini almış aynı ama donanım farkı var. Bu ilk aklıma gelen ya telefonlarımız bile aynı artık iyice sinirlerim bozuldu. Aslında iyi kadın yani öyle sinsi değil biraz fazla samimi sanirim.

Yengemin erkek kardeşi evleneceği için ev aldılar ve büyük bir kısmını da abim ödedi şirkette olduğum için biliyorum yoksa abim asla söylemez. Yani içten içe yengem de abimi kendine doğru çekiyor. Abim ile kan bağımız varken sanki Yengemin ailesi ile kan bağı varmış gibi hareket ediyor.

Ben şuan yengemle görünürde yüzüne gülüyorum ama içten içe sevmiyorum. Bunları anneme söylesem mi bilemiyorum.
Yengenizin yerinde olsam sizi bir silkeler kendinize getiririm adamın parasının hesabını tutmak size mi kaldı?

hoşgeldin unknown. Geçen onca sürede yenge kıskançlığın hiç değişmemiş. Yengenle abin tatile gidince biz de gelicez diye ana kız evli çiftin peşine tatılan insanlarsınız. Yengen de sana araba alınınca kendine de aldırsın bir şey olmaz 👍🏻
Ahahaha yok artıııkkkk 🤣🤣🤣
Asıl yengesi konu açmalı, kıskanç görümcem bizimle tatile gelmeye kalktı diye

Kızlar içinizde nasıl bir görümce nefreti var 🤣🤣🤣 konu sahibini haşladınız burda 😂😂😂 bir linçte benden gelsin 😬 görümceee görmim ömrümceee bırak şu abiyle yengenin yakasını ,ciklet gibi yapışıp sömürmüşsün abiyi ,başkasını fazla yemledi diyede kudurmuşsun belliki . Sen öyle yenge bulmuşsun öpte başına koy ,ben olsam seni orda barındırmam .

X