Göğüslerim ne Zaman ve ne kadar büyür

Aylin183772u

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Haziran 2016
5
3
47
ben 14 yaşındayım. Bir buçuk yıl önce adet görmeye başladım her şey tamam. Boyum 165 kilom 54 ama göğüslerim büyümüyor ilk zamanlar çok az çıktı sonra hiç bir değişiklik olmadı. Liseye başladım herkesin göğüsleri baya var benim neden yok? Ne zaman ve ne kadar büyür?

Haha ay kendimi hatırladım benim de öyleydi :)
Benim 20-22 arası büyümüştü baya :)
Kadınlarda göğüs büyümesi 22ye kadar devam eder
Çok büyük değişiklik yaratmaz ama yine büyür

Haha ay kendimi hatırladım benim de öyleydi :)
Benim 20-22 arası büyümüştü baya :)
Kadınlarda göğüs büyümesi 22ye kadar devam eder
Çok büyük değişiklik yaratmaz ama yine büyür

Yaaa bende neden olmadı bu. Büyümeyince büyümüyor. 33 yaşındayım bazı 14 yaşındakiler benden büyük memeye sahip. Ne zaman 15 kilo aldım azıcık büyüdüler ama bu sefer de göbek memeden önde :KK43:

Yaaa bende neden olmadı bu. Büyümeyince büyümüyor. 33 yaşındayım bazı 14 yaşındakiler benden büyük memeye sahip. Ne zaman 15 kilo aldım azıcık büyüdüler ama bu sefer de göbek memeden önde :KK43:

Hahahaha :KK70: çaktırma şuanda benim de öyle :KK70:
Göbek önde
Aslında doğumdan sonra da büyüyor diyorlar?

Hahahaha :KK70: çaktırma şuanda benim de öyle :KK70:
Göbek önde
Aslında doğumdan sonra da büyüyor diyorlar?

Annem 75likken emzirirken 90 olmuş ama sonra içleri boşalınca baya sarkıklar şimdi.
Ben bazen diyorum bebektan sonra yaptırayım da bir kere de ben hissedeyim şöyle meme nasıl bir şeymiş. Elbiselerin içini doldurmak nasıl bir duyguymuş. 40ımdan sonra azarım valla yaptırırsam :skandal:

ben 14 yaşındayım. Bir buçuk yıl önce adet görmeye başladım her şey tamam. Boyum 165 kilom 54 ama göğüslerim büyümüyor ilk zamanlar çok az çıktı sonra hiç bir değişiklik olmadı. Liseye başladım herkesin göğüsleri baya var benim neden yok? Ne zaman ve ne kadar büyür?

benim bildiğim adetten bir kaç yıl sonra ortalama büyüklüğüne erişiyor ve 19-20 yaşlarına kadar ufak ufak da olsa büyüme sürüyor.

Benimde hep küçüktü göğüslerim. Eskiden memeler çıkınca fincan kapatırlardı niye tas kapatmadılar diye içten içe kızmıştım. Neyseki çocukları emzirince ideal dolgunluğa ulaştı memişlerim ama şimdide yer çekimiyle mücadele dönemi başladı:KK43:(

Aklıma regl olduğum gün geldi. :KK70:

Adettenmiş, regl olunca kızların göğüslerine kahve fincanı kapatılırmış. Şekli güzel ve dik olsun diye sanırım. Anneannemdeydim o gün ve o da kahve fincanı kapatıp içeri geçti, öğle uykusuna yattı. Ben mutfağa döndüm baktım fincana, ya dedim bu pek küçük. Beğenmedim yetinemedim sbfngmh. Buldum daha büyük bir çay fincanı onu kapattım kendi kendime. Sırt ağrılarımın sebebi o fincan mı bilemiyorum artık :KK31::KK6:

Annem 75likken emzirirken 90 olmuş ama sonra içleri boşalınca baya sarkıklar şimdi.
Ben bazen diyorum bebektan sonra yaptırayım da bir kere de ben hissedeyim şöyle meme nasıl bir şeymiş. Elbiselerin içini doldurmak nasıl bir duyguymuş. 40ımdan sonra azarım valla yaptırırsam :skandal:

:KK70: :KK70: :KK70: :KK70: :KK70:

Çok hoşsun fistik :KK70:

Benim annemde öyle olmuş.
Doğumdan sonra büyümüş ve öyle kalmış
Genetik biraz da demek ki bu işler :)

Büyür büyür :KK70: meme çok değişik bir şey. Lisedeyken 90 95'ti şimdi küçüldü 80 oldu ama adet öncesi dönemdeyim şu an ağzıma girmek üzereler çok değişiyorlar kafana takma :)

Dün ekşide cansu taşkın başlığına baıyordum. Estetik var mı ki diye çok merak etmiştim. Orda biri gerçek kadın böyle olur diye paylaşmış bir foto:
http://mag.lesgrandsducs.com/wp-content/uploads/2014/11/Lara-Stone-9.jpg

Meme içerir dikkatli açın fotoyu. Çok içim gitti. Velvette Velvette şöyle bir meme sahibi olmak nasıl bir his acaba?

Bilemiyorum açıkçası :KK70:
Herhalde güzel dekolte yaratıyordur :KK53:

Şu içinde üç çizgi şeklinde destek olan sutyenler güzel dekolte yaratıyor ama
Aklınızda bulunsun kızlar :KK53:
Çok güzel toparlıyor

20 yaşına kadr büyür canım merak etme dha küçüksün

Dün ekşide cansu taşkın başlığına baıyordum. Estetik var mı ki diye çok merak etmiştim. Orda biri gerçek kadın böyle olur diye paylaşmış bir foto:

Meme içerir dikkatli açın fotoyu. Çok içim gitti. Velvette Velvette şöyle bir meme sahibi olmak nasıl bir his acaba?
Benimki

estetik şart

Bilemiyorum açıkçası :KK70:
Herhalde güzel dekolte yaratıyordur :KK53:

Şu içinde üç çizgi şeklinde destek olan sutyenler güzel dekolte yaratıyor ama
Aklınızda bulunsun kızlar :KK53:
Çok güzel toparlıyor

güzel dekolte yaratıyor yaratmasına da bir çok giysi gögüs kısmında darlık yaratıyor bu kadından 1-2 tık daha büyük benimkiler :KK70: açıkçası çok dikkat çekiyor ve annem dalga geçiyor sütaş ineği diye :KK70:

X