Bebek Beslenmesi Golden goat mama kullanan var mı?

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

ekici_bebek

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Aralık 2012
69
2
Keşke şu mamaların deneme boyları satılsa. Golden Goat mama gördüm eczanede. Keçi sütümdenmiş malum anne sütüne en yakın süt keçi sütüymüş. Merak ettim ama bebeğim sever mi cesaret edemedim. Biz şuan sma kullanıyoruz ama yorumlara göre denemek istiyorum. Kullananlar yorum yazarsa sevinirim.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Keşke şu mamaların deneme boyları satılsa. Golden Goat mama gördüm eczanede. Keçi sütümdenmiş malum anne sütüne en yakın süt keçi sütüymüş. Merak ettim ama bebeğim sever mi cesaret edemedim. Biz şuan sma kullanıyoruz ama yorumlara göre denemek istiyorum. Kullananlar yorum yazarsa sevinirim.

Iyi geceler ben oğluma kullandım şimdi dört yaşında milupa kullanıyordum sonra doktorumuz hipp önerdi ama bebeğim çok kabız oldu sonra bi Prof gölden goat ı önerdi aldık kullandık çokta memnun kaldık oğlum anne sütü almadı ama çok sık hasta olmaz olsada hafif geçer ben gölden goata bağlıyorum biraz pahalı ama memnun kalmıştık canım

bende kullanıyorum bir süredir bir farkına rastlamadım umarım faydalıdır

Canım ben kullaniyorum 2 aydir ama şöyle gunduz sma aksam golden goad icerigii cok zengin bir mama ama smada cok kaliteli yillarin mamasi golden goad tek basina denedim ishal yapti bu yuzden yarim gun veriyorum ben mama almadan once vutamin degerlerine bakiyorum karsilastiriyorum sma cok guzel gelistirdi bebegim 51cm dogmustu suan 3 aylik ay kontrolumuzde 62 cm geldi boyu kilosuda iyi denemekte fayda var tavsiye ederim

Ben de kullanıyorum. Bebeğim 1,5 aylık, bazen mama takviyesi gerekiyor. Golden goat ın tadını sevdi, gaz sorunumuz olmadı, ishal ya da kabızlık da yok çok şükür, gelişimi iyi gidiyor, tavsiye ederim

12 ayımızın içindeyiz,goldengoatı severek içiyoruz.milupaya güvenmeyen bir anne olarak içim rahat,herhangi bir kabızlık ya da ishal problemimiz olmadı.kıvamını ve kokusunu begeniyorum bazen benim bile içesim geliyor.arada hipp de kullanıyoruz. Goldengoat kullandığımız gecelere daha iyi uyuyor ve daha gec acıkarak uyanıyor

Bebegim 3 aylik, ilk 20 gun ememedi sagarak verdik ve bu arada mama takviyesi de yapmak zorunda kaldik. Simdi hem anne sutu hem de mama veriyorum ve ilk andan beri Golden Goat kullaniyorum. Hemsiremiz tavsiye etmisti ve arastirmalarim da cok iyi oldugu yonunde. Ben cok memnunum.

X