Gonal F 450 kullananlar yazabilir mi

herseynasippp

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Haziran 2023
28
3
27
Gonal F 450 kullanıp yakın zamanda hamile kalan arkadaşlarım var mı acaba,ben geçen ay kullandım maalesef gebelik oluşmadı doktor bu ay da verdi 2 sağ 1 sol olmak üzere toplam 3 yumurtam oluşmuş acaba tutar mı tutmaz mı diye sürekli düşünüyorum

Gonal F 450 kullanıp yakın zamanda hamile kalan arkadaşlarım var mı acaba,ben geçen ay kullandım maalesef gebelik oluşmadı doktor bu ay da verdi 2 sağ 1 sol olmak üzere toplam 3 yumurtam oluşmuş acaba tutar mı tutmaz mı diye sürekli düşünüyorum
Merhabalar geçtiğimiz aylarda 2 kutu kullandım çatlatma iğnesi vurulmama rağmen 2 yumurtam da çatlamadığı için boşa gitti benim malesef

Evet ben tedaviden sonra kendiliğimden hamile kaldım elimde de 2 kutu arttı hatta ihtiyacı olan varsa verebilirim gonal f

Ben artık gitmiyorum doktora iki ay gonal f kullandıktan sonra doktor ara verelim sende dinlen dedi zaten benim de artık psikolojik olarak gücüm kalmadı her ay acaba mı diye düşünmekten.. Rabbim hepimize hayırlı şekilde sağlıkla gebe kalmayı nasip etsin elden bir şey gelmiyor maalesef

Mrb kızlar...
9 Gün gonal f kullandım geçtiğimiz cuma yani 6 ekimde (ovitrelle)çatlatma iğnesi oldum. Göğüslerim aşırı sızlıyor ve müthiş kasık ağrım var adetime daha 11 gün var. Bunları yaşayanlar sürecini paylaşabilir misiniz?

Merhaba 16 ekim çatlatma iğnesi oldum 1 sagda 19 solda yumurtlam 16, 15 vardı bugün 21 Ekim kasık agrım çok var acaba benim gibi olan varmı yerleşme için daha erken değil mi? Bu neyin agrısı

Merhaba 16 ekim çatlatma iğnesi oldum 1 sagda 19 solda yumurtlam 16, 15 vardı bugün 21 Ekim kasık agrım çok var acaba benim gibi olan varmı yerleşme için daha erken değil mi? Bu neyin agrısı
Merhaba öncelikle inşallah gebe kalırsınız kolaylıkla
Daha önce deneyimli biri olarak söyleyebilirim o ağrı yerleşme ağrısı değildir catlama iğnesinin etkisidir yani %90 ihtimalle ama dediğim gibi umarım gebe kalmış olursunuz :) benimde 1 sağda 22 cm 2 sol da 16 ve 13 cmdi ama maalesef olmadı

Merhaba öncelikle inşallah gebe kalırsınız kolaylıkla
Daha önce deneyimli biri olarak söyleyebilirim o ağrı yerleşme ağrısı değildir catlama iğnesinin etkisidir yani %90 ihtimalle ama dediğim gibi umarım gebe kalmış olursunuz :) benimde 1 sağda 22 cm 2 sol da 16 ve 13 cmdi ama maalesef olmadı
Cevap için teşekkür ederim canım inşallah olur diye dua ederek bekliyorum bekleme zor ama senin sıkıtın ne hangi tedavileri gördün benim pcos 1 yılık evliyim evlilgimin 4cü ayında pcos oldugumu ögrendim benim sıkıntım yurt dışında olmam dügünü de 10 gün sonra geldim ver regli düzenim bozuldu ben evlilik farklı ortam yordum 4cü ayda enson doktor gittim keşke gitmeseydim en büyük hatam arada kahverengi kanamam oldugu için miyon kanaması dedi dogum kontrol hapı verdi hemde baya yüksek doz verdim bende inandım miyon olduguna dogum kontrol hapı sonra yumurta gelişimi yapalım dedi baktı gelişmiyor beni başka bir hastaneye başka doktora yönledirince türkiyeye geldim orda bakınca polikist Oliver dedi hsg filmi çekti bir sıkıntı yoktu duphaston hap verdi altı aylık kulan birkaç kiloda ver olmasa gelirsin dedi 4 ay kulandım olmayınca birda kontrol için başka doktora gitim oda femara verdi adeti 3 gün birer tane son gonal f 300 verdi 3 yumurta gelişmişti 19, 15,11 çatlatma iğnesi verdi ben tekrar eşimin yanına geldim dedigi şekilde ilişki saat falan ama olmadı bu ay burda iyi bir doktor geldim oda aynı hap igne şeklinde geliştirdi ama ekstır baya takviye vitamin verdi türkiyeyedeki hiçbir vitamin vermedi folik asit bile vermemişti burdaki omega 3. Magnezyum, follat 400,vitamin E, birde iyot eksikliği verdi çatlatma ignesi den 3 gün sonrada progestoron vajina jel verdi birde selenyum içmem için ilaç verdi bu sefer diyerinde farklı olunca daha ümitliyim rabim inşallah tez zamanda sanada isteyen herkese bana nasip etsin 🤲

Güzel duaların için Amiiiin canım inşallah
Ben de bir dış gebelik geçirdim maalesef sol tüpüm alındı ameliyatla
Sağ tüpüm sağlam çok şükür rahim filmi de çekindim her şey yolunda gözüküyor bütün testler de yapıldı fakat gebe kalmıyorum tekrar belki çok stresten olmuyor yani Rabbim nasip etmedi hayırlı zamanı bekliyorum bende
Kısacası tek tüple hamile kalmayı bekliyorum.. insallah senin tedavin sonuçlanır,güzel haberlerini bekliyorum ❤️

Güzel duaların için Amiiiin canım inşallah
Ben de bir dış gebelik geçirdim maalesef sol tüpüm alındı ameliyatla
Sağ tüpüm sağlam çok şükür rahim filmi de çekindim her şey yolunda gözüküyor bütün testler de yapıldı fakat gebe kalamıyorum tekrar belki çok stresten olmuyor yani Rabbim nasip etmedi hayırlı zamanı bekliyorum bende
Kısacası tek tüple hamile kalmayı bekliyorum.. insallah senin tedavin sonuçlanır,güzel haberlerini bekliyorum

Mrb kızlar...
9 Gün gonal f kullandım geçtiğimiz cuma yani 6 ekimde (ovitrelle)çatlatma iğnesi oldum. Göğüslerim aşırı sızlıyor ve müthiş kasık ağrım var adetime daha 11 gün var. Bunları yaşayanlar sürecini paylaşabilir misiniz?
Merhaba sonucunuz nedir acaba ben de gonalf kullandım ikinci denemem

X