Gonal f aşılama

Dryshnn

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Mayıs 2023
23
3
28
Kızlar merhaba bende pcos var dün Gonal f 50 ml kullanmaya başladık , aşılama yapılacağım . Aşılama yapan yada bu iğne kullanıp hamile kalanlar var mı ?

Kızlar merhaba bende pcos var dün Gonal f 50 ml kullanmaya başladık , aşılama yapılacağım . Aşılama yapan yada bu iğne kullanıp hamile kalanlar var mı ?
Bende pcosum 3. Aşılamamı oldum dün. 2 kez negatif oldu inşallah bu sefer pozitif olur 🙏

bende ilk önce klomen kullandım ardından gonalf 75 mg 3 gün vurdum karından. Sonra çatlatma iğnesi yaptık ve aşılama oldu bugün 9. Günüm günler yaklaştıkça merakım artıyor inşallah hamileyimdir

bende ilk önce klomen kullandım ardından gonalf 75 mg 3 gün vurdum karından. Sonra çatlatma iğnesi yaptık ve aşılama oldu bugün 9. Günüm günler yaklaştıkça merakım artıyor inşallah hamileyimdir
Merhaba, bende 75 mg vurulmuştum ilk aşılamada. Akşam adet oldum adetin kaçıncı günü gonal f başlanıyordu ? Bir de 150 ml kalmış benim iğnem ilave eder mi doktor eğer başlarsak

Oncelikle cok uzuldum Rabbim insallah biran once saglkli hayirli evlat nasip eder
Peki asilama fiyatları hakkında bilgi verebilirmisiniz acaba
Ben devlette oldum ücretsiz. Sadece ilaçlara para verdim oda toplamda 2 bin falandı heralde tam hatırlamıyorum

Peki devlette yaptırabilmek icin hangi sartlar gerekiyor acaba
Ozelde bana 25 bin dediler🙁
Aşılama için şart yok canım. Bulunduğun şehirde hangi hastanede infertilite bölümü varsa oraya gidip sürecini anlat aşılama istiyorum de. Doktorun seni yönlendirecektir süreç için

Devlette aşilama icin sart yok.

Aşılama için şart yok canım. Bulunduğun şehirde hangi hastanede infertilite bölümü varsa oraya gidip sürecini anlat aşılama istiyorum de. Doktorun seni yönlendirecektir süreç için
Aa tmam kızlarr cok tesekkür ederim cevaplarınız icin,ben bi gidip goruseyim bakalm cok saolun🥰

X