Gonal F yan etkileri

orchagoci

Üye
Kayıtlı Üye
20 Haziran 2022
565
190
29
Merhaba,
Gonal F ilk defa kullanıyorum. 112,5 ile başladım. 4 gün kullandım. 75 e düşürdük. 75 kullanmaya başladığım 2. gün markette dolaşırken birden tansiyonum düştü bayıldım. Kendime gelmeye başladığımda kendimi garip hissediyordum. Hayatımda ilk defa bayıldım. Ayran içirmeye çalıştılar. Daha kötü oldum. Soğuk soğuk terledim ve ağzım kurudu. Annemde hipoglisemi var ve benzer şeyler yaşadığı için şekerimin düşmüş olabileceğini söyledim. Şekerli bir şeyler içirdiler. Düzelmeyince ambulans çağırdılar. Ambulans geldiğinde bir tık toparlamıştım kendimi ama hala konuşamıyordum. Şekerim 75 tansiyonum 8/4 çıktı. Hem şekerim hem tansiyonum aynı anda düşmüş. Hayatımda ilk defa böyle bir şey yaşadığım için çok şaşırdım. Götürüldüğüm hastanede gonal f in yapabileceğini söylediler. Kendi doktoruma da ulaşamadım. 2 gün sonra randevum var. Dün yine benzer şeyler oldu ama bayılmadım. Bugün de kendimi çok halsiz hissediyorum. Ayağa kalktığımda gözlerim kararıyor. Bu yüzden sürekli yatıyorum. İğnelerden mi acaba? Böyle bir şey yaşayan ya da duyan var mı aranızda? Çok teşekkürler şimdiden.

Merhaba gonalf ihtiyacım var tedaviye tekrar başlamam için elinde fazladan kalan var mı yardımcı olabilecek

X