Gönderme mi sizce

Eski sevgilim spor yaparken video atıp bazı ağırlıklar kas geliştirmek bazılarıda unutmak için kaldırılır yazmış. Sizce gönderme mi ? Ve sporla unutmak ne alaka
Diyelim ki öyle siz niye ex kişiyi takip ediyorsunuz :KK70: belki size de yazmadı başka ex kişisine yazdı🤔 alakalı olmalı mı, böyle fotoğraf video atan erkekler zaten manasız cümleler yazıp paylaşıyor 😅

Eski sevgilim spor yaparken video atıp bazı ağırlıklar kas geliştirmek bazılarıda unutmak için kaldırılır yazmış. Sizce gönderme mi ? Ve sporla unutmak ne alaka
Erkekler hoşuna gidince öyle şeyler yazıyorlar kamyon arkası gibi ama size mibie başkasına mı yazdı nereden bileceksiniz exten nex olmaz 😃

4 Şubat 2024 konunuzdan :
Benim bir ilişkim olmuştu ama baya oldu biteli 8 ay falan. Ben bitirdim ve bir daha asla falan demiştim ona ama dönmesini de çok istedim bir yandan. O insta hesabına sürekli acılı şeyler atıyordu. bana da olmayabilirdi attığı şeyler. ben ona karşılık bir şey atmadım hiç bu zamana kadar çünkü unutmaya çalışıyordum. Sonra ben geçen bir ara bunun attığı şeye karşılık veren bir şey paylaştım ve gerçekten de hemen benim attığım şeye karşılık veren bir şey attı. Ki geçen bir ara ben hep buradayım özlersen,aklına gelirsem gurur yapma ara. Sesini özlemek diye bir şey var hiçbir tarifi olmayan gibi bir şey attı.Yani bu kadar süre hala beni unutamamış o da. Anlamadığım niye mesaj atmıyor, bir adım atmıyor sizce ? Karşılık verdiğimi de gördü.

İlişkiniz biteli 9,5 ay olmuş. Göndermeyse de size değildir o göndermeler.

Anlamsız bir cümle kurmuş.Seviyorsa gelir konuşur 8 9 ay üzerinden geçmiş hala gönderme yapmaklamı uğraşıyor gelsin konuşsun.🙄

Durumu toparlamak isteyen adam gönderme yapmaz direkt arar veya yazar. Bunları yapmıyorsa, amaç altı boş bir kaç sözcükle seni düşürmek, yoklamaktır. Kısaca o sözler senin için bile olsa direncinin kırılmasına izin verme.

Yahu adam sadece Instagram'da sporla ilgili paylaşım yapıyor neden üzerinize alınıyorsun ki bırak gönderme yapmayı sizi umursadığını sanmıyorum

Aradan 9 ay geçtiyse belki birisinden ret cevabı aldı ona gönderme yapıyor.
Hani 1 hafta önce ayrılsanız neyse de 9 ay ohoooo kaç flört sığdırmıştır.

erkekler spor yapmayı kafa dağıtmak olarak da görüyor
ki spor yapmak hepimiz için güzel kafa dağıtma etkisi de yapar
öylesine yazmıştır ya da oltalamak için yazmıştır
ama ayrılalı çok uzun zaman olduysa sana değildir o laf

X