Rüya Yorumları Gördüğüm Rüya

MutluHuzurluBereketli

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
1 Kasım 2016
3.839
4.898
Pek haberci rüya görmem ama bu sabah gördügüm rüya beni çok etkiledi. Belki yorumlayan çıkar. Rüyamda babaannemin evindeydim sanırım. Kendisi öldü, Allah rahmet eylesin. Eve giriş kapısından kocaman sarı bir yılan girip bana saldırdı, hemen başından yakaladım. Hemen ardından kurt ile köpek girdi, havlıyorlardı. Bana degil, yılana saldirdilar. Yılan beni birkac kez ısırdı fakat zehirli degildi demek ki bana bir sey olmadı. Boynunu parmagımla deldim, beni bıraktı. Kaçarken kurt ile köpek yılanı kovaladı.
(Rüyalarımı genelde babaannemin evinde görürüm. O evi çok severim ondan diye düsünüyorum. Ama hep bir aksiyon yaşarım:)

Bir cok anlam icerebilir oncelikle gunlk hayatinizda nezaketen bile olsa yalan soyluyorsaniz yorumlanmasi pek mumkun olmaz el almis kisiler belki 😊 o yuzden cok da şaapmayin

Bir cok anlam icerebilir oncelikle gunlk hayatinizda nezaketen bile olsa yalan soyluyorsaniz yorumlanmasi pek mumkun olmaz el almis kisiler belki 😊 o yuzden cok da şaapmayin
Teşekkurler.. Pek rüyalarımi anlatmam ve genelde günlükte izledigimi yasadigimi gorurum. Bu ara belgesel izlemiş olabilirim:)) Bu ara ust uste hep ayni tarz rüyalar gorunce var midir bir hikmeti diye yazasim geldi.

Yılanı genelde düşman olarak tanımlarlar. Sarı renkli görmüşsünüz. Kestirmeden yorumlayayım; bir düşmanınızı / hastalığınıxı yeneceksinix. Size yardımcı olacak olanlar çıkacak. Sonuç Selamet . Dirayetinizi hiç düşürmeyeceksiniz. Bu arada tavsiyem şudur; rüya her zaman hayra yorana anlatılır. Herkese anlatmayın 🌷

Ölen büyüğününüz sahip olduğu ahlak ve hayat yaşantısı sizi etkiliyor. Fakat direnç gösteriyorsunuz.. Yapmış olduğunuz muhasebeler var. Muhasebe, muhakeme neticesinde yumuşamışsınız, akabinde rüya gelmiş. Aslında kısmen de olsa karar almışsınız. Fakat istek ve arzularınız buna engel olup, eski alışkanlıklarınıza sizi geri döndürmüş.

Ölen büyüğününüz sahip olduğu ahlak ve hayat yaşantısı sizi etkiliyor. Fakat direnç gösteriyorsunuz.. Yapmış olduğunuz muhasebeler var. Muhasebe, muhakeme neticesinde yumuşamışsınız, akabinde rüya gelmiş. Aslında kısmen de olsa karar almışsınız. Fakat istek ve arzularınız buna engel olup, eski alışkanlıklarınıza sizi geri döndürmüş.

Bir ekleme yapayım. Hakikati anlamışsınız ve ne olduğunu biliyorsunuz. Biraz daha gayret edin. Akıl ile gelen vesveselere kulak asmayın. Gördüğünüz ve kabul ettiğiniz hakikati güçlendirmeye çalışın. Bunu yapmaya kabiliyetiniz var. Köpek değil arı görmeye başlarsanız, başarma yönünde ilerliyorsunuzdur. Arı görmekten koyun görmeye geçerseniz, daha da ilerlemiş olursunuz. Başarılar.

X