görümce belası

Sizin bu hassasiyetinizi eşiniz size göstermiyor ama. Şimdiye kadar üzerinize düşen görevi yapmışsınız. Artık dur demenin vakti gelmiş. Eşiniz üzüntüden değil söylemekten çekiniyor galiba. Biraz üzülsün bir şey olmaz.
İzmir deyince anlaşıldı durum. Paşamız tabi gelip gezip tozmak ister mis gibi turistik şehir. Köyde napsın.
Direk söylesem bütün ailesi cephe alır hatta benim annem de o yüzden nasıl bı yol izkemeliyim bilniyorum

Canım evet benim aynen kimse halden anlamıyor işte iki kişisiniz burada rahat okusun diyorlar inan eşim çok iyi niyetli ama ailesi işte anlayissiz( bende öğrencilik yaşadım on ay teyzemlerde kaldım yurt cikmanisrti bana sonra iş bulup ev tuttumKendim ve sıfırdan esyalirimi aldım hatta şuan aynı kurulu düzenim) ondan çok hassasım ama hiç rahat edemedim su koronadan dolayı gitti ve şimdi yeniden geliyo neyapacagimi bilmiyorum üzmeden göndermek istiyorum evimden
Gerekirse üz yani bu ne saçmalık... benden önemli değil ya

Vay be ne görümceler varmış. Benim yengem ilk evlendiklerinde tek kalamiyordu abim vardiyada çalışıyordu o da korkuyordu gece ben kalıyordum yanında. Yalvar yakar goturmek isterdi zorla götürürlerdi. Ne istesem yapardı sırf yanımda kalsın geceleri diye.
Sonra ben üni kazandım kalmak istemedim orda ulaşım ve sıkıntı olduğundan bir ton kavga etmişti kalmıyorum diye iftiralar atmıştı.
Birde millete bak yuva yıkan cinsinden görümceler.
Birde ne yapsa geline yaranamayan görümceler var.
Bir orta yolu bulunmuyor mu bu işlerin.
Bence sen kocanı seviyorsan boşanma o ailenin inadına. Git otur paşalar gibi evine. Sende çalışıyormuşsun. Ev hanımı olsan hadi bir nebze sana üstünlük taşladı didecekse ( böyle bir şeyde yapamaz.) Ekonomik açıdan katkın olsun olmasın bu onemli degil ama katkinda var yani o ev seninde evin. gorumcede temelli kalamaz sende gitsin br yurt bulsun kendine. Git evine sahip çık sefer o asalak gorumceyi.

Vay be ne görümceler varmış. Benim yengem ilk evlendiklerinde tek kalamiyordu abim vardiyada çalışıyordu o da korkuyordu gece ben kalıyordum yanında. Yalvar yakar goturmek isterdi zorla götürürlerdi. Ne istesem yapardı sırf yanımda kalsın geceleri diye.
Sonra ben üni kazandım kalmak istemedim orda ulaşım ve sıkıntı olduğundan bir ton kavga etmişti kalmıyorum diye iftiralar atmıştı.
Birde millete bak yuva yıkan cinsinden görümceler.
Birde ne yapsa geline yaranamayan görümceler var.
Bir orta yolu bulunmuyor mu bu işlerin.
Bence sen kocanı seviyorsan boşanma o ailenin inadına. Git otur paşalar gibi evine. Sende çalışıyormuşsun. Ev hanımı olsan hadi bir nebze sana üstünlük taşladı didecekse ( böyle bir şeyde yapamaz.) Ekonomik açıdan katkın olsun olmasın bu onemli degil ama katkinda var yani o ev seninde evin. gorumcede temelli kalamaz sende gitsin br yurt bulsun kendine. Git evine sahip çık sefer o asalak gorumceyi.

Boşandı konu sahibi, ev de satıldı.

Vallaha üzülen üzülsün yoksa üzülen siz olursunuz tavrinizi belirtin gerekirse annesini ara ben genç bir erkeğin evimde kalmasını istemiyorum diye belirt

Vallaha üzülen üzülsün yoksa üzülen siz olursunuz tavrinizi belirtin gerekirse annesini ara ben genç bir erkeğin evimde kalmasını istemiyorum diye belirt
İşte direk söyledim zamanında işe yaramadı hatta babasına soyledim arda gelip gidebilir dedim ama gelip kalmasın dedim ama üç kurusun hesabını yaptılar devlet yurdunda kaliyodu güya çok pahalıymış şuan dolabımda eşyaları var onları bosaltsammi acaba o gelmeden

İşte direk söyledim zamanında işe yaramadı hatta babasına soyledim arda gelip gidebilir dedim ama gelip kalmasın dedim ama üç kurusun hesabını yaptılar devlet yurdunda kaliyodu güya çok pahalıymış şuan dolabımda eşyaları var onları bosaltsammi acaba o gelmeden
Eşine rest çekeceksiniz gerekirse herkes sizi kötü bilsin kocaman delikanlı çocuk Allah muhafaza eşin evde yokken taciz edebilir neler neler ne cesaretle eşiniz kocaman adamı eve alıyor yatılı.

Eşine rest çekeceksiniz gerekirse herkes sizi kötü bilsin kocaman delikanlı çocuk Allah muhafaza eşin evde yokken taciz edebilir neler neler ne cesaretle eşiniz kocaman adamı eve alıyor yatılı.
Ayy Allah korusun tövbe öyle bı çocuk değil sadece ben evimde rahat etmek istiyorum ondan istemiyorum

Nasıl yapacam bilmiyorum eşyalarını dahi goturmedi giderken viysileri kitapları ayakabilar hepsi dolapta
Ortalık karışırsa karışsın annesine telefon açın onun sorumluluğunu kabil etmediğinizi söyleyin onu bir özel yurda yerleştirsinler derslerine çalışmadığını söyleyin , eşinizin müdahale etmiyorsa siz edin, yapılan iyilik bu zaman pek kadir kıymet bilinmiyor bir de enayi durumu düşürülüyor , herkesin işi, çıkarı bitene kadar

Nasıl yapacam bilmiyorum eşyalarını dahi goturmedi giderken viysileri kitapları ayakabilar hepsi dolapta
Eşinle konuşmalasin kesinlikle istemediğini eşyalarını ver kargoya gönder eşine şöyle o gelirse giden ben olurum de koy postayı biraz cesaretli ol sanki sana madalya takacaklar yarın birgün işleri bitsin yine kötü siz olacaksınız

X