görümce belası

Çok söyledim
Eşinle konuşmalasin kesinlikle istemediğini eşyalarını ver kargoya gönder eşine şöyle o gelirse giden ben olurum de koy postayı biraz cesaretli ol sanki sana madalya takacaklar yarın birgün işleri bitsin yine kötü siz olacaksınız
Çok söyledim eşim e fayda etmedi benim annem bile kalsın diyo oyuzden direk söyleyemiyorum büyük olay ckarirlar eminim

Ortalık karışırsa karışsın annesine telefon açın onun sorumluluğunu kabil etmediğinizi söyleyin onu bir özel yurda yerleştirsinler derslerine çalışmadığını söyleyin , eşinizin müdahale etmiyorsa siz edin, yapılan iyilik bu zaman pek kadir kıymet bilinmiyor bir de enayi durumu düşürülüyor , herkesin işi, çıkarı bitene kadar
Gerçekten öyle enAyi olarak oruyorlar bizi sürekli maaslarimizi hesaployorlar gözleri bizim maasimzda aynı zamanda

Vay be ne görümceler varmış. Benim yengem ilk evlendiklerinde tek kalamiyordu abim vardiyada çalışıyordu o da korkuyordu gece ben kalıyordum yanında. Yalvar yakar goturmek isterdi zorla götürürlerdi. Ne istesem yapardı sırf yanımda kalsın geceleri diye.
Sonra ben üni kazandım kalmak istemedim orda ulaşım ve sıkıntı olduğundan bir ton kavga etmişti kalmıyorum diye iftiralar atmıştı.
Birde millete bak yuva yıkan cinsinden görümceler.
Birde ne yapsa geline yaranamayan görümceler var.
Bir orta yolu bulunmuyor mu bu işlerin.
Bence sen kocanı seviyorsan boşanma o ailenin inadına. Git otur paşalar gibi evine. Sende çalışıyormuşsun. Ev hanımı olsan hadi bir nebze sana üstünlük taşladı didecekse ( böyle bir şeyde yapamaz.) Ekonomik açıdan katkın olsun olmasın bu onemli degil ama katkinda var yani o ev seninde evin. gorumcede temelli kalamaz sende gitsin br yurt bulsun kendine. Git evine sahip çık sefer o asalak gorumceyi.
bitti herşey canım
vardır bundada bi hayır gerçek yüzlerini görmüş oldum

Kız Allah'tan bir görümcem var o da iyi şimdilik.
Yoksa görümce artı kv double vaka hiç çekilmezdi.
Bence görümceyi bırakıp büyük resme bakın.
Büyük resim kv

Dava sonuçlanmış mı?😲
Adam tam bir salata.
Kardeşi için yuvasını yıktı demek
Hee, şimdi yaşıyormuş kardeşiyle. Kardeşi de nasıl bi şeyse? Ben abimle yaşamak istemezdim ya, giyimine karışır, akşam geleceğin saate karışır, erkekten arkadaş bile yapamazsın bırak sevgiliyi. Değişik.

Böyle kapısında yatacak kadarını kastediyorum. Zamanında çok fedakarlık yapmış ya konusahibi o sefil hala olanlara inanamıyordur
Şu an tam da öyle fara tutulmuş tavşan vaziyetinde galiba, öyle anladım. Bu kadar kolay terkedilmeye inanamamıştır.

Hee, şimdi yaşıyormuş kardeşiyle. Kardeşi de nasıl bi şeyse? Ben abimle yaşamak istemezdim ya, giyimine karışır, akşam geleceğin saate karışır, erkekten arkadaş bile yapamazsın bırak sevgiliyi. Değişik.
Manyaklık diz boyu.
Sadece bu sebepten ayrılır mı insan?
Hadi adam akıl edemedi.Kv yaşlı başlı kadın.Buncs yıl boşa yaşamış, boşa nefes almış.
Şu olayda yangına körükle gittiyse.

Bilmiyorumki konu acmayi
Siz söylemiyorsaniz cok güvendiğiniz bir aile büyüğü varsa onunla paylasin o çocuğun babasina durumu avsin uugun olmadigini söylesin hatta köyde yasiyorlar demistiniz yenge ile aynı evse kalmasi ne kadar dogru uatin bir gun laf çıkar tum koyun diline duseriniz desin hemen yurda verirler cocugu... cok uzgunum boyle seyleri yakıştırdığım ocon degil ama genelde laftan sozden cekinilir koylerde ancak boyle bir cozum geldi aklima

Manyaklık diz boyu.
Sadece bu sebepten ayrılır mı insan?
Hadi adam akıl edemedi.Kv yaşlı başlı kadın.Buncs yıl boşa yaşamış, boşa nefes almış.
Şu olayda yangına körükle gittiyse.
Zaten ortalığı karıştıran kaynana, yoksa bir ergen kızla başa çıkılmaz mı? Benim kızkardeşimin de böyle piremses bi görümcesi var, sürekli kardeşime tavır alıyormuş başta. Niye yaptığını da çözemedik ilginç bir şekilde. Allah' tan kaynana kayınpeder anne baba gibi insanlar, çok yüz göz etmemişler gelin görümceyi. Hala soğuk ama oturduğu yerden soğuk. Öyle, kendi çapında işte. Yani sen haklısın, büyük resim kaynana ve yetersiz koca.

oğulları baya üzgün diğerlerini hiç bilmiyorum

oh iyi iyi üzülsün sevindim

Canım evet benim aynen kimse halden anlamıyor işte iki kişisiniz burada rahat okusun diyorlar inan eşim çok iyi niyetli ama ailesi işte anlayissiz( bende öğrencilik yaşadım on ay teyzemlerde kaldım yurt cikmanisrti bana sonra iş bulup ev tuttumKendim ve sıfırdan esyalirimi aldım hatta şuan aynı kurulu düzenim) ondan çok hassasım ama hiç rahat edemedim su koronadan dolayı gitti ve şimdi yeniden geliyo neyapacagimi bilmiyorum üzmeden göndermek istiyorum evimden

üzmeden diyip durmayın lütfen üzülen üzülsün olay çıkaran çıkarsın ben rahat edemiyorum kocaman oğlanla aynı evde deyin.

Canım evet benim aynen kimse halden anlamıyor işte iki kişisiniz burada rahat okusun diyorlar inan eşim çok iyi niyetli ama ailesi işte anlayissiz( bende öğrencilik yaşadım on ay teyzemlerde kaldım yurt cikmanisrti bana sonra iş bulup ev tuttumKendim ve sıfırdan esyalirimi aldım hatta şuan aynı kurulu düzenim) ondan çok hassasım ama hiç rahat edemedim su koronadan dolayı gitti ve şimdi yeniden geliyo neyapacagimi bilmiyorum üzmeden göndermek istiyorum evimden

Pardon ama bu durumda eşiniz iyi niyetli falan değil siz çekingen kaldığınız için o da sizi suistimal ediyor. Yeni evlisiniz, siz eşinizin rızasını almadan evinize yeğeninizi alabilir miydiniz? Size hiç fikir sormamış, o kadar zaman geçmiş çözüm bulup çocuğu çıkarmamış. Ailesi istediği kadar anlayışsız olsun eşiniz sizi düşünüp onlara hayır diyemiyorsa burdaki suçlu sadece eşinizdir. Derdinizi ona ifade etmelisiniz ve onu ikna etmelisiniz. Kimse üzülmesin derseniz üzülen siz olursunuz. Eşiniz bir gram sizin üzülmenizi düşünseydi sizi bu duruma zaten hiç sokmazdı.

X