görümce,k.ana,k.baba bir felaket

Anne babaya saygı derdim de, diyecek laf mı kalmış... Kendinizi asla ezdirmeyin ve eşinizin kıymetini bilin.. Kırgınlığınızı atlatmak adına bir süre daha görüşmeyebilirsiniz.. Ancak nihayetinde doğacak olan onların canının canı , yavrusunun yavrusu..

:KK49: birşey dmiyorum haklılık haksızlık tartışmas yapmak için konu açmamıştım sadece aradııklarında görüşeyimmi yoksa arada mesafe mi olsun diye konu açtıım neyse 18 yaşıındasın evlenince sinirlerine sen hakim ool cnm ben olamadım üslubumda düzgün değil haklısın ama yordular

olucama eminim, inşAllah düzelir ne diyelim.. Soruna gelince sen sana düşen görevlerini yap hizmetini et gel diyorlarsa git, otur diyorlarsa otur kalk diyorlarsa kalk.. Tabiki mesafenide koru..yorulmuşsun haklı olabilirsin..

olucama eminim, inşAllah düzelir ne diyelim.. Soruna gelince sen sana düşen görevlerini yap hizmetini et gel diyorlarsa git, otur diyorlarsa otur kalk diyorlarsa kalk.. Tabiki mesafenide koru..yorulmuşsun haklı olabilirsin..

kusura bakmayın ben kuklamıyım otur diyince oturup kalk deyince kalkıcam bunu siz yaparmısınız ...çok güldüm size ya

Anne babaya saygı derdim de, diyecek laf mı kalmış... Kendinizi asla ezdirmeyin ve eşinizin kıymetini bilin.. Kırgınlığınızı atlatmak adına bir süre daha görüşmeyebilirsiniz.. Ancak nihayetinde doğacak olan onların canının canı , yavrusunun yavrusu..

zammanında çok ezdiler hep ögle kalacam sandılar..anneye babaya saygııyı ben biliyorum zaten ama onlar bana duymadıki hiçbir zaman artık bende de kalmadı açıkçası...yavrusunun yavruusu olacak evet bunu düşünerek hareket etselerdi bu durumda olmazdık

eşiniz,ailesi ve siz tam tencere kapak olmuşsunuz.

yapılan yanlışlara vermiş olduğunuz cevaplar sizinde onlar kadar hatalı olduğunuzu düşündürdü bana.

ayrıca eğer her yanıta tahammül edemiyecekseniz konu açmayın lütfen.

sorunuza gelince

bence konuşmaya başlayın ,

arasıra bağrışır rahatlarsınız.

kendimden büyüklere kim olursa olsun sesimi yükseltmem,

benim yetiştirilme tarzıma yakışmaz,

tahammülsüzlük seviyesini tam olarak göstermişsin.

farklı bir cevap almayıda beklemiyodum.

seviyede tam olarak belli canım.

belli ukalaca bir tavrın var bayağı seviyelisin hadi işinee git

Eşinizin ailesini sevmezseniz bile onlar sizin büyüğünüzdür karşınızda ki kim olursa olsun biraz daha saygılı olmanız gerekirdi. Tehammülün yoksada görüşmezsin olur biter. Buarada söylemeden edemiycem kimse kimsenin üstüne durup dururken yürümez. Ayrıca eşinide çok dolduruyosun gibime geldi açıkcası. Ben eşinin yerinde olsam aileme kızdığım kadar eşimede kızardım haksız olsalar bile onlarla bir olma derdim. Karşınızda ki size kötülük yapsa dahi saygınızı yitirmemeniz gerekirdi siz sanki lisede kız arkadaşınızla kavga eder gibi yazmışsınız. Çok ayıp hiç yakıştıramadım :KK20:

eşimi felan doldurmuyorum benimle yaşamıyorsun nereden biliyorsun

benim de 2.evliliğim eşim bekar evlendik.onun için bukadar kinliler bana karşı ailemide dul kıızlarıını gül gibi oglumuza yamadılar diye bir ton saçmalık laflar ediyorlar..ama oysaki biz tanıştıgımızda ailem bile kızım çocuk bekar boşver ailesi seni rencide eder demişlerdi..bende baba yok seçkin kimse sana bişey diyemez dyo demiştim...gerçi eşim hiç laf ettirmez hiçbir konuda ama kulaklarım duya duya ardımdan laf sokuyolar ne yapıım sabr taşım delindi

sanada allah sabıır versin cnm genede eşin kzıyomuş amma işte gel gör de laf anlasınlar yok anlamazlar....ayrıca ben kimseyi kıırcı onuuşmadım üstüme yürüyüp hakaret eden onlar ben sadece ailemi eşimi ve kendimi savundum ne deyim ki başka

kinleri şimdi anlaşildı bacım sanki evlenipte 10 çoçukla gelmemişsin ya
ALLAHTAN ikimizinde 1 evliliğinden çoçuğu yok ben kimseye kötü ol demiyorum özellikle sana arkadaşım
ikimiz tam laf anlamaz insanlarla karşılaşmışız ve bi ömür boyu yüz yüze bakıcaz
sen iyi yapıyosun o zaman ne diyim!ya benim anlamadığım nokta şu ben kocamı seviyorum eşimde beni ve 1 kere hata yapmışım ve bunu bana hatırlatacak beni üzcecek şeyleri anlatıyo yada karşı karşıya bırakıyola anlamıyorum aybak bende acayip sinirledim:KK20::KK20::KK20::KK20::KK20::KK20::KK20::KK20::KK20::KK20::KK20::KK20::KK20::KK20::KK20::KK20::KK20::KK20:

yaa kusura bakmayın ama konuyu okuyunca cok guldum :KK1:
kayınpederınızın "yooohhh yaaagghh''sıvesının taklıdını bıle yapmıssınız .
ne gerek vardı bu kadar detaya .sız cok fazla stres yapmıssınız .:KK9:
cocukca seylere takılıp uzatmıssınız.gereksız bence

nerden anladin bekar oldugumu ,evliyim ben gorumcemde var.
ßen olaylarin gitcegi raddeyi hesaplarim,hic kavga etmeden uzak durur ßitiririm olayi.Gerek yok boyle seviyesiz kavgalara aile icinde...

kız sen nezaman evlendin, bi ara erkek arkadasının resmini atmıştın, yorum falan istiyordum forumdann

Herkes tavrinizi elestirmis ama ates dustugu yeri yakiyor. Damariniza fena halde basilmis oldugu icin siz de agzinizi acmissiniz.

Ben olsam bu olanlardan sonra esim yanimda ve o da ailesinin nasil insanlar oldugunu biliyor nasilsa, hicbiri ile gorusmezdim.

Saygi sifir.

Bugun gorusseniz, k.peder, k.valide, gorumce surekli laf sokacak sinirinizi bozacak.

Keske hic cevap vermeseydiniz diyecegim ama olduyla öldüye care yok maalesef.

Anlatmak istediğimiz bu işte,

Konuşma tarzınız,uslubunuz çok çirkin.

Yardım istediğiniz bir platformda bile kavga çıkartmaya çalışıyorsunuz.

burdan beni veya başkasını kovamazsın,buraya yazıp yapmamaya ben karar veririm.

Su yazdiklarinizi okuyunca daha once yorum yazdigim icin acikcasi pisman oldum.

Biz burada birbirimize destek olmaya calisan hanimlariz. Gorumceniz degiliz.

Hic tanimadiginiz bizlere bu sekilde avam bir cevap yaziyorsaniz, kusura bakmayin ama esinizin ailesi tam size gore bence.

Bu arada gercekten gorumcenizi de dinlemek isterdim.

Bence her neolursa olsun onlar eşinin ailesi.
Saygıda kusur etmemenle birlikte onlarla çok sıkı fıkıda olmamalıydın.
Ayrıca eşin ailesine diklendiğinde eşini sakinleştirip, yapmamasını söylemen daha doğru olurdu.
İnsanlar hakkındaki uslubunuzda hiç hoş değil. Sevmiyor olabilirsiniz ama gelinsiniz
herşeyden önce ne konuşacağınızı & nasıl konuşacağınızı herzaman bilmelisiniz.
Madem yaptınız bir hata & görümcenizle dişarı çıktınız, neden arkadaşının erkek olduğunu öğrendikten sonra
geri dönmediniz? Evli bir bayana hiç yakıştıramam yanınızda kim olursa olsun yabancı bir erkekle eşiniz olmadan biyere gitmek doğru değil.

kız sen nezaman evlendin, bi ara erkek arkadasının resmini atmıştın, yorum falan istiyordum forumdann

ewet bende ögle hatırlıyorum
diger konularda bekarm sizi anlamaya bilirim gibi şeyler yazıyodu
şimdi arkadaşın konusuna yorum yazayım diye yazmış sadece
okumamış ki anlasın:KK1::KK1::KK1::KK1:

eşıne bravo valla ne adamlar var memlekette ezdırmemış senı :KK52:

ewet heal olsun her tarafı erkekmiş
ezdirmemiş ailesinin ne oldugunu zaten biliyomuş
anlaşılan herşeyi onlar biliyo konu sahibini de küçümsemişler
asıl küçülen onlar
boşver arkadaşım eşin snle ya tınlama bile :KK50::KK50:

ewet bende ögle hatırlıyorum
diger konularda bekarm sizi anlamaya bilirim gibi şeyler yazıyodu
şimdi arkadaşın konusuna yorum yazayım diye yazmış sadece
okumamış ki anlasın:KK1::KK1::KK1::KK1:

YOrumlarimi cok takip ediyorsan konularimada bir goz at istersen hanim efendi..Nasil olur?
ßen okumadan ßilip bilmeden konusmam mesela sizin gibi???

Öncelikle çok geçmiş olsun.

Görümceler, özellikle yaşlar yakınsa, maalesef yengelerini kıskanıyorlar. Bunu yaşayan pek çok kadın da var, bilhassa ülkemizde.
Ben görümcenden ziyade kayınpederine sinir oldum aslında. Görümceni bir yere kadar anlayabiliyorum;
boşandığından bahsetmişsin, sonuçta onun yürütemediği bir kurum nedeniyle akrabalığınız devam ediyor.
Seni kıskanma nedeninin en başta bu olduğunu düşünüyorum, dış görünüşten önce.

Neyse, kayınpederine geleceğim.
Hem kayınvaliden, hem de kimileri kayınpederine saygısızlık yaptığını söylemişler.
Allah Allah ya, onun, evine 15 günlüğüne gelen misafire yaptığı ne acaba?
Evine misafir gelen başkası olsa, sana söylediklerinin binde birini söyleyebilir miydi?
Herkes dilini tutacak, tutmalı, yoksa tuttururlar böyle işte.
Sen gelin olduğun için mi bu cüreti bulabiliyorlar kendilerinde?
Gelinin üzerine yürü, ailesine bir torba dolusu laf et, yeni aldıkları arabanın üzerine konmaya çalış arsızca...
Ohhhh, ne âlâ memleket, varsa böyle başka yer biz de yerleşelim.

Hasılı,
sıkma canını.
Ne güzel, ailene de laf ettirmemişsin, helal olsun.

evet burdakiler kafasına göre yorum yazmış aceba kendi başlarına istemeden böyle birşey gelse ne yapalardıı
ailelerinin arkasndan vır vr konuşanlara onlardamı eşlik ederdi bence muhalefet olmak için yazmışlar..
konu sahibi arkadaş iyi sabretmiş ben olsam yolardım
yinede bişi dememiş onlara
demiş olsa eşinin ailesinin kalbini kırsa eşi zaten yanında durmaz dı ki hiçbir zaman

emredersin küçük hanım
belli okudugun okusan görürdün

Neyi gormedim senin gordugun?ßen yeni evlendim!!!
ve o yorumuna karsilik verdim!!
Her ne Ise,Bugun canim ceza istemiyor, ßir diziyi nickin yapman zaten yas araligini belli ediyor,yani tartismam gereksiz olurßye.

Son düzenleme:
X