Görümce :)

3 yaş küçük var bende bir tane.görümcemin yapmaya çok meraklıydı. devamlı ağabeyinin kendine ne kadar çok değer verdiğini gösterme çabası içimdeydi ağabeyim bana bunu aldı şunu aldı beni çok sever diye saçma sapan şeyler söylüyordu. En son kimse eşini kardeşi kadar sevemez dedi ☺️ Evlenip çoluk çocuğa karışınca kendi kocasının ailesinin dertleriyle uğraşmaya başlayınca e mesafe de olunca kurtuldum..

kocaaammmaaannn bir mesafe koy araya. İlk okurken herhalde 14 15 yaşında dedim ama 27 yaşında koca kadın
Evet eşim diyorki kanarya çok aktif sosyal medyada duyurcksan söyle paylaşsın kim takip ediyor sanki avukatmı diye üste çıkıyor. Evet kocaman kadın abisine sıfır ilgi konuşma benle diye tripleniyor beni neden çağırmıyorsun diyor daha geleli 2 hafta olmuş :)

Mesela muhabbet ederken diyoruz şuraya gidicez diyor eşim bekle haftaya birlikte gideriz diyor bana sorma yok mesela.
Bak oku bir önceki yorumda ne yazdım

Tamam götürünün kocanın bir elinden sen bir elinden görümce tutar...oh dertte biter

Ay vallahi haklısınız yakın oturuyorlar ister istemez görüyorlar rahatsız oluyorum ama eşime dersem ne var bunda der

ya çok story paylaşıyorsunuz, ya her gün araşıp ne yendi içildi konuşuyorlar
yakınlıkla olması mümkün değil
biz halamlarla aynı apartmanda oturduk 10 yıl
ne yemek yediler ne zaman nereye gezmeye gittiler haberimiz olmazdı
onlar da biz ne yedik ne içtik bilmezlerdi ne alaka
mümkünatı yok ki?

Evet eşim diyorki kanarya çok aktif sosyal medyada duyurcksan söyle paylaşsın kim takip ediyor sanki avukatmı diye üste çıkıyor. Evet kocaman kadın abisine sıfır ilgi konuşma benle diye tripleniyor beni neden çağırmıyorsun diyor daha geleli 2 hafta olmuş :)
Silin bütün sosyal medyadan

3 yaş küçük var bende bir tane.görümcemin yapmaya çok meraklıydı. devamlı ağabeyinin kendine ne kadar çok değer verdiğini gösterme çabası içimdeydi ağabeyim bana bunu aldı şunu aldı beni çok sever diye saçma sapan şeyler söylüyordu. En son kimse eşini kardeşi kadar sevemez dedi ☺️ Evlenip çoluk çocuğa karışınca kendi kocasının ailesinin dertleriyle uğraşmaya başlayınca e mesafe de olunca kurtuldum..
Bizimki de karışmıyorum bende abi kardeşe

ya çok story paylaşıyorsunuz, ya her gün araşıp ne yendi içildi konuşuyorlar
yakınlıkla olması mümkün değil
biz halamlarla aynı apartmanda oturduk 10 yıl
ne yemek yediler ne zaman nereye gezmeye gittiler haberimiz olmazdı
onlar da biz ne yedik ne içtik bilmezlerdi ne alaka
mümkünatı yok ki?
Evet öyle alışmışlar yakınlar iç içeler eşim hava atıyım dur şuna diyip kardeşine atar ama ne diyim atma mı diyim ?

Bu arada bu görümce evli madem kocası nerde bu kadının onlar hicmi gitmezler bir yere beraber olmazlar da her dakka sizle birlikte bu kadın

Bu arada bu görümce evli madem kocası nerde bu kadının onlar hicmi gitmezler bir yere beraber olmazlar da her dakka sizle birlikte bu kadın
Kocası çok ilgili değil gitmez öyle pek vallahi evli olmasa anlarımda kocası var ya sürekli eşimden tatlı istiyor. Ben sevmiyorum istediği tatlıdan mecbur alıyoruz istediğimden almamışsın diye cırlıyor sonra.

Benimle yaşıt bir görümcem var. Ben onu kıskanmiyorum. Onunda beni kıskandığını sanmıyorum. Zaten memleketler birbirine çok uzak. Herkes kendi işinde gücünde.

Ne.guzel baya da mutlu olmusunuz

Tamam da Sorun nedir?
...............
Bazen bdv konular maşallah yukarı aşagi soldan sağa bulmaca gibi

Anlatın neyse derdiniz net açık herkes yapsın yorumunu her üyeye ayrı ayrı açıklama yapana kadar...
Haklısınız ekliyim

Benden 2 yas buyuk gorumcem var aman allahim evlerden irak.ben cok sakin biriyim hayatta kimseye isteyerek laf sokmam.cok dikkat ederim birilerini uzmemeye ama gorumcem tam bir yilan dilli.ne yapsam ne etsemde bu kizi sinirlendirsem diye ugrasir.5 gorumcem var bunun disinda digerleri boyle degil ama bu benden nefret ediyor.tabi ben asilligimi koruyup kendisine cvp dahi vermiyorum.olmadik laflar edip tahrik ediyor asla oyununa gelmiyorum.cogu zaman hiimmm oylemisymis diyip geciyorum daha da deli oluyor.tavsiye ederim bi sure sonra susuyor taki bi dahaki gorusmemize kadar

Kocası çok ilgili değil gitmez öyle pek vallahi evli olmasa anlarımda kocası var ya sürekli eşimden tatlı istiyor. Ben sevmiyorum istediği tatlıdan mecbur alıyoruz istediğimden almamışsın diye cırlıyor sonra.

Ben ilk yoruma mesafe koy dedim yaptım dedin...Bence sen yanlış anladın yada mesafeyi bilmiyorsun

Sende ona tepki ver tavır yap sesini çıkar

Ben mi evliyim senmi bu adamla de

3 tane görümcem var.
2 si dışarda ve yaşları benden büyük.
En küçüğü İzmir de aramızda da 2 yaş var.
İyi anlaşıyoruz.
Dertleşiriz, konuşuruz, bir şey olursa birbirimize danışırız.
Hatta aynı burçtanız kafa yapımız çok uyuşuyor :)
Seviyorum kendisini ama kıskançlık falan bir şey sezmedim.

Bana gayet arkadaş gibiler her zaman.

Ben de arada hissediyorum ama geçiyo sonra.
Takılma ya. Eş ailesinde bir çok kişi normal değil zaten😁

X