Görümce :)

Ne.guzel baya da mutlu olmusunuz

Tamam da Sorun nedir?
...............
Bazen bdv konular maşallah yukarı aşagi soldan sağa bulmaca gibi

Anlatın neyse derdiniz net açık herkes yapsın yorumunu her üyeye ayrı ayrı açıklama yapana kadar...

Kocanla el ele sahile gittiğinizi yada eşinizin hediye aldığını görümce nerden biliyor bide evli madem böyle huyu var demeyin sizde

Yada onu da götürün sevap işleyin kocanın bir elinden görümcen bir elinden sen tut mutlu.mesut aile topladı cizin :KK66:

En basitinden kocamla sahile gittik beni neden götürmüyorsun bensiz gidiyorsun götürsene diyor ve evli. Eşimin aldığı hediyeye güle güle kullansın değilde banada al diyor :)
Bu kadar detayı neden biliyor peki? Madem rahatsız oluyorsunuz eşinizin aldığı hediyeye kadar her şeyinizi anlatmayın 🤷🏻‍♀️

Siz anlatım biz çözüm bulalım
Mesela sürekli abisinden ilgi bekliyor abisidir tabi ilgilenicek ama şöyle diyelim hamburger istedi biz çalışıyoruz akşam uymadı sonraki gün alalım dedik istemedi bizde evde eşmle yicektik konuşmam senle alma ben istediğimde almadın evde de yemiceksin. Mesela mesaj atar beni kahvaltıya çağırsana diye. Bana şunu alsana der hep. Eşim beni övünce neyi var sanki abartma der. Eşim bana bişey alınca ister. Bi kere çocuğu yere bişeyler döktü bana temizle dedi eşimde kanaryamı temizlicek diye beni savundu bağırıyor kes sesini boş konuşma diye. Çok var ya sahile gideriz bensiz gitmişsin benide götür de. Şımarık 27 yaşında evli kız. Ben yakın olamıyorum eşim kahvaltı için börek almaya gidiyor alma haftaya birlikte yeriz diyor sanane evimiz ayrı yani. Onada alıp yiyoruz sonra sürekli istiyor alıcaksın diyor para verceksin diyor. Yiğenine bişeyler al diyor borcumuz olmasına rağmen. Kardeş arasına girmiyorum haddim değil ama çok fazla böyle vukuatı var.

Gelin ve görümcelerin en ufak sürtüşmeyi hemen kıskançlığa yormasına sinir oluyorum.
Insanlar arada kıskançlık olmasa da anlasamayabilir, suları bir arada gitmeyebilir, neden hemen beni kıskanıyor diye düşünülüyor anlamak zor.
Şu an ne gelinim ne de görümceyim, o yüzden anlamıyorumdur belki bilemiyorum.

Eşi ve ailesiyle ilgili hergüne bir konu açanlar kervanına hoşgeldiniz 😄

Şaka bir yana eşinizin ailesini gündeminizden çıkartırsaniz daha mutlu olursunuz. Sürekli onlari düşünüyor gibi bir haliniz var.
Haklısınız bu konular hakkında sizden fikir alıp çekilirim sitede yeniyim 😂

Gelin ve görümcelerin en ufak sürtüşmeyi hemen kıskançlığa yormasına sinir oluyorum.
Insanlar arada kıskançlık olmasa da anlasamayabilir, suları bir arada gitmeyebilir, neden hemen beni kıskanıyor diye düşünülüyor anlamak zor.
Yaşanılan olaylardan dolayıdır belki :)

Mesela sürekli abisinden ilgi bekliyor abisidir tabi ilgilenicek ama şöyle diyelim hamburger istedi biz çalışıyoruz akşam uymadı sonraki gün alalım dedik istemedi bizde evde eşmle yicektik konuşmam senle alma ben istediğimde almadın evde de yemiceksin. Mesela mesaj atar beni kahvaltıya çağırsana diye. Bana şunu alsana der hep. Eşim beni övünce neyi var sanki abartma der. Eşim bana bişey alınca ister. Bi kere çocuğu yere bişeyler döktü bana temizle dedi eşimde kanaryamı temizlicek diye beni savundu bağırıyor kes sesini boş konuşma diye. Çok var ya sahile gideriz bensiz gitmişsin benide götür de. Şımarık 27 yaşında evli kız. Ben yakın olamıyorum eşim kahvaltı için börek almaya gidiyor alma haftaya birlikte yeriz diyor sanane evimiz ayrı yani. Onada alıp yiyoruz sonra sürekli istiyor alıcaksın diyor para verceksin diyor. Yiğenine bişeyler al diyor borcumuz olmasına rağmen. Kardeş arasına girmiyorum haddim değil ama çok fazla böyle vukuatı var.

ya çok fazla dipdibesiniz
ne alaka ya evde yediğiniz böreği nereden duyuyor ki?
kahvaltılarınızı neden paylaşıyorsunuz
burger yediniz onu nereden bilebiliyor?
gitmeyin görüşmeyin bu kadar saçmalık zaten
ben annemin babamın kahvaltıda ne yediğini bilmiyordum evlendikten sonra
ne alaka yani?

kocaaammmaaannn bir mesafe koy araya. İlk okurken herhalde 14 15 yaşında dedim ama 27 yaşında koca kadın

ya çok fazla dipdibesiniz
ne alaka ya evde yediğiniz böreği nereden duyuyor ki?
kahvaltılarınızı neden paylaşıyorsunuz
burger yediniz onu nereden bilebiliyor?
gitmeyin görüşmeyin bu kadar saçmalık zaten
ben annemin babamın kahvaltıda ne yediğini bilmiyordum evlendikten sonra
ne alaka yani?
Ay vallahi haklısınız yakın oturuyorlar ister istemez görüyorlar rahatsız oluyorum ama eşime dersem ne var bunda der

Şu an ne gelinim ne de görümceyim, o yüzden anlamıyorumdur belki bilemiyorum.
Yeni furya bu "kiskananlar çatlasın". Büyük bir grup var herkesin kendisini kıskandığını düşünüyor. Başkasının hayalindeki hayatı yaşadığına inanıyor falan.. genel yorum yaptım yani

X