Görümce🙄

kedilinick

Ve dünya haykırır 'insanoğlu aykırı'
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Ocak 2020
17.522
24.992
Konu sahibinin bu konuda bana diyecek üç beş kelimesi vardır diye düşünüyorum.
Siz neden dert ettiniz ki :rolleyes:
Siz konu sahibine yanlışıni soyluyorsunuz SÖZDE yani...
Siz burada neden dert etmiştiniz ???

Sizi uyaran üye de size yanlışınızi söylüyor ....
Bu durumda siz neden dert ettiniz ki diyemezsiniz

gibigibiyim

Guru
Kayıtlı Üye
13 Ağustos 2014
11.427
18.733
Belki bizimde sonumuz öyle olur bilemiyorum , kader kısmet herşey. Ama yüzde binbeşyüz haklı olduğum için ve kendisinde kötülük bir adet olduğu için asla görüşmeyi düşünmüyorum ve inanın bana kendi kendine hallenmesine rağmen ben içimde çok şans verdim kendisine, öyle demek istememiştir öyle yapmak istememiştir vs.... Odağı kötülük ve böyle bir insanı hayatımda istemiyorum. Annesi dahil.
mutlaka haklisinizdir zaten haklı olmasanız neden gorusmeyeceksiniz.. öyle olmayadabilir sonunuz kendinizi buna sartlamayin.. eşinize de bağlı erkekler biyere kadar susuyor yıllar geçtikçe işler değişebiliyor malesef.. hayırlısı herşeyin🙏

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 379 gün geçti.

civcivsin

Üye
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2021
675
364
23
Siz sinirlenince ağliyorsunuz,eşinize de kal geliyor demekki kalıyor öyle ,aynı şey yani ona da kızmayın o zaman.

Ağzınız var diliniz var,aglasaniz da konuşun,kendinizi savunun.Görümce kim ki onun lafına ağlayacaksiniz,öyle düşünün.
Eşim normalde öyle birisi değil ablası zor dönemden geçtiği için cevap verememiş ve aramızda diyeymiş.
Hayır görümce için ağlamak değil yapı meselesi maalesef inşallah artık öyle yaparım ki umarım gerek kalmaz

civcivsin

Üye
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2021
675
364
23
sadece benim mi içim kalkıyor acaba bu görümce/kvalide/elti konularından acaba.
Evlenmiş koca kadınlar görüşmek istemediğiniz kişiyle görüşmeyin nolur. Bunun ikilemini yaşamayacak kadar net olun.
Ben netim de eş bırakamıyor ailesi ile zorla görüştürmek istiyor

nscckts

Her insan yapmadığı tüm iyiliklerden suçludur.
Pro Üye
Anneler Kulübü
28 Nisan 2014
37.398
85.954
34
o kadın aramıza gıremez demıs ya mıde bulandırıcı boyle bır mesaj gorsem ensest var derım kardesler arasında eşinden yana konusurken o kadın o adam sankı 3. sahısmıs gıbı davranmak asıklar arasında olur cok mıde bulandırıcı ıkısıde normal degıl

sakın ol tabıkı demıs bırde ıyyy

daha esınızle pazarlık yapıyorsunuz yok verdıgını almam yok eve sokmam ıgrenc dıyologları var cok net ve keskın durusunuz olsun ben olsam sen boyle ana kuzusu kusmuk kokulu totosu bezlı gıbı gorunmeye devam ettıkce bendekı saygını bıtıreceksın rustunu ıspat et buyu oyle gel ben senın dadın degılım karınım , kadınım hıc bır kadın boyle sumuklu adam sevmez derdım

lafımı soylerdım gerısını onlar dusunsun ne ıgrenc bır aıle dınamıklerı var ya karısı ıcın o kadın aramıza gıremez dıyor höşşş yanı

ayrıca bırı sıze laf soyledıgınızde kocanız ebeveynınız degıl sıze soyluyorlar lafı sız cevap vereceksınız kocanızdan ne beklıyorsunuz benım karıma boyle konusma dese zorunuza gıtmesı lazım benım agzım var kendım cevabımı verebılırım deyıp şak dıye lafınızı soylemenız lazım

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2113 gün geçti.

civcivsin

Üye
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2021
675
364
23
Siz konu sahibine yanlışıni soyluyorsunuz SÖZDE yani...
Siz burada neden dert etmiştiniz ???

Sizi uyaran üye de size yanlışınızi söylüyor ....
Bu durumda siz neden dert ettiniz ki diyemezsiniz
Canım benim yazacağım şeyleri yazmışsın teşekkür ederim.
Diğer kişiye neden dokundu bilmiyorum yasak olduğunu bilmiyordum ve cümle arasında yazdım

kedilinick

Ve dünya haykırır 'insanoğlu aykırı'
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Ocak 2020
17.522
24.992
Diğer kişiye neden dokundu bilmiyorum yasak olduğunu bilmiyordum ve cümle arasında yazdım
Yasak değil ztaen
Burada siyaset din cin muska büyü konuşmak yasak da bu şekilde değil, yani seninki yasak degil

Bildiğin muska üzerine sohbet edersen yasak

Tiryandafila

Çok ŞÜKÜR.
Pro Üye
6 Aralık 2009
5.854
1.823
Eşinizle bu konuda boşuna savaşmayın, bu yapı değişmez.
Size baskı yapmıyorsa ve size sıkıntı çıkarmıyorsa bununla yetinin.
İş siz de bitiyor, siz gereken cevapları verdiğiniz de hem içinize dert etmeyeceksiniz, hem eşinize yüklenmeyeceksiniz, hem de daha kıymetli olacaksınız.
Varsın duyduklarını onlar düşünsün.
Her istediğini söyleyen, istemediğini işitir.

MaHlass

KK'da geçen 14 sene..
Pro Üye
Anneler Kulübü
1 Mart 2007
2.573
4.585
34
Hanımefendi konu açmış dün arkadaşım yok, eşim fevrisin diyor diye.. Eşe takılma yazmışım ama eşi haklıymış 😂