Görümcem başıma bela oldu

Görümcenin yaptığı yanlış. Bizde ergen olduk gidip de bir büyüğe mal demedik. Ama sorunu havaalanına tanışmak olmamış. İttirmek olmamış. Olay anında tepki verecektiniz.

Siz onu KV şikayet etmeyi planlarken o sizden önce davranmış. Kendi kızları uyarırlar belki ama gene de onun tarafında olma ihtimali yüksek. Evlat gelinden öncedir bence.

Ayrıca kurs parasını babasından istesin neden sizden istiyor. Sizde büyük ihtimalle para istemesin diye gerek yok filan dediniz.

Ay hayatı ne zorlastiriyorsun. Madem kirginsin ağzını bıçak açmayacak, ters davranacaksin neden havaalanına gidiyorsun? Sen olmasan abi kardeş konusa konusa gidecek, keyifle vedalasacak. İnsanların keyfinin de içine s.cmissiniz. hiç sevmiyorum sizin gibi insanları

Gitmesi daha iyi olmus arabada vik vik vik agbisini dolduracakti .bide boyle gidince tam pistalar gibi olmus 🤣
Valla konu sahibine bu işin dönüşü güzel olmayacak. Yarın bir gün eşide onun ailesine aynı hadsizliği yapma cüretini kendinde bulacak. Sonrada diyecek ki sende benim kardeşimi ittirmiştin. Aynı durum konu sahibinin başına gelse mesela eşi ittirse kardeşini öterdi burada piy piy piy. Umarım ilahi adalet tecelli eder kendileri için. Benim eşim kardeşime yapsa hayırdır yürek mi yedin yiğidim derdim

Valla konu sahibine bu işin dönüşü güzel olmayacak. Yarın bir gün eşide onun ailesine aynı hadsizliği yapma cüretini kendinde bulacak. Sonrada diyecek ki sende benim kardeşimi ittirmiştin. Aynı durum konu sahibinin başına gelse mesela eşi ittirse kardeşini öterdi burada piy piy piy. Umarım ilahi adalet tecelli eder kendileri için. Benim eşim kardeşime yapsa hayırdır yürek mi yedin yiğidim derdim
Konusj sahibinin ailesi esine mal misin derse ozmaan eside ayni hareketi yapabilir .

X