Görüştüğüm çocuk beni beğenmedi ama evlenmek istedi ?

Songaripyolcu

Üye
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2020
285
326
Selam kızlar.
Bbenim yaşadığım olay gibi başına bir şeyler gelip özgüven düşüklüğü yaşayanlar,toparlayanlar sonradan karşısındakini pişman edenler varsa yardımlarını bekliyorum.Bir kaymakamla görüştüm görüştükten sonra paşamız beni beğenmedi ama huyumu çok sevdiği için arkadaş olabileceğimizi söyledi.Ben de aldırmıyormuş gibi yapıp zaten bende arkadaş olsak daha iyi olur diye düşünüyorum dedim. Daha sonra evlenmek istedi ben reddettim.insan beğenmediği biriyle neden olsun falan dedim işte güzel değil ama tatlı bir kızmışım işte fiziğim güzelmiş ama yanaklarım topluymuş kilo verirsem iyi olurmuş falan filan.(167 boy 59 kiloyum) Ben de sen kösesin(Hiç sakalı yok çıkmıyormuşta) hem de kısasın alttan üstten çeksek sünmezsin benim ideal tipim de sen değilsin dedim 😂( 175-177 civarı olmalı) Öyle bir muhabbet düşünün ki böyle gülerek birbrimize laf sokuyoruz bu arada diğer konuların hepsinde çok iyiyiz sohbetimiz çok keyifli ikimizinde çevresinde kafasınnın tutabileceği çok insan yok bilmiyorum belki o sebeptendir.Ayrıca epey bilgili biri ve harika bir ses tonu var insan ister istemez etkileniyor.İşte sen bana aşık oldun demeye başladı ben de olmuş olsamda ben aşık oldum diye kimseyle evlenmem falan dedim neyse böyle muhabbet devam ederken bir gün çat diye engellendim arkadaşlar her yerden . Çirkinim diye mi ,daha önce nişan attım diye mi ,başka bir sebepten mi hiç bilmiyorum.ailesinin epey tutucu olduğunu falan söylemişti işte başlarda birbirimizin çok dengi olmadığımızı düşündüğü için öyle şeyler yapmış kendini tanıtamamış falan nerdeyse ben inanıyordum ya 😅Şimdi aynalara bakamaz estetik operasyonlarını araştırır oldum üstelik beni neden istemediğini tam olarak bilmiyorum bile hepsini geçtim onu içimde pişman etme dürtüsüne engelde olamıyorum.28 yaşındayım çocukta değilim ama daha önce hiç başıma bunlar gelmedi üstelik çokta talibim olmuştur ayrıca insan beğenmediği biriyle sonra neden tekrar evlenmek ister sonra neden engeller hiç anlamıyorum var mı böyle bir şey başına gelen ☹️

Herkesin zevki farkli. Bu sekilde düsünemeye calisin.
Bazen cok güzel buldugum ünlüleri kardesim begenmez, bazense onun begendikleri bana güzel gelmiyor.
Bir insanin zevkini degistiremezsiniz, o sebebten bu isin bastan olmayacagi belliymis.
Kaldiki insan karsindakini begenmese bile, fiziksel görüntüsüne laf söyleme hakkina sahip degil.

Aranızda bir çekim var ama birbirinize itiraf etmiyorsunuz belli ki.. Arabulucu burda devreye girmeliydi 😁

Ilk baş beğenmez ama tanıdıkça huyları hoşuna gider, birbirinize benzediğinizi düşünür ve sizi beğenmeye baslar. Dünyadaki en güzel kadın siz gelirsiniz o zaman. Yani iki taraflı da böyle şeyler oluyor. Onda normalde bir şey yok. Ama sizin adayınki öyle bir şey değilmiş gibi. Ben de anlamadim da siz de onu engelleyin geçin

Karşıdakini pişman etmek için uğraşmayın. Kendinizi -şayet istiyorsanız- daha iyi versiyonunuza yükseltin. Ama bunu kendiniz için yapın, kimseyi pişman etmek için değil.
Kendinize de daha fazla değer verin ve size fiziksel görünüşünüzle ilgili olumsuz yorum yapan adamlarla vakit harcamayın. Zamanınız bu egosu beslenmeye muhtaç çöp heriflerle geçemeyecek kadar değerlidir eminim.

Karsilikli olarak, " sen guzel degilsin, yok sen de kösesin, alttan ustten ceksem sünmezsin" tarzi muhabbetler yaptiktan sonra aranizda saglikli bir ilişki devam edecegini mi saniyordunuz cidden? 😐
Hayır düşünmediğim içinevlilik kısmını reddettim zaten ama konuyu çok uzatmamak adına kısa yazdım.Olmayacağını bilsede insan işte bazen söz geçiremiyormuş yeni anladım 😅 Arkadaşlar çocuk kaymakam ben yüksek mühendisim yani zekamızda bir sıkıntı yok.

X