Görüştüğüm çocuk beni beğenmedi ama evlenmek istedi ?

Hayır düşünmediğim içinevlilik kısmını reddettim zaten ama konuyu çok uzatmamak adına kısa yazdım.Olmayacağını bilsede insan işte bazen söz geçiremiyormuş yeni anladım 😅 Arkadaşlar çocuk kaymakam ben yüksek mühendisim yani zekamızda bir sıkıntı yok.

Kimse zekanizla ilgili bisey demedi. 😁Mesleklerinizle bu durumun alakasi oldugunu sanmiyorum. Zekanin da cesitleri var ayrica İQ var EQ var. 🙄

Sen kapatmışsın kapıları adam da gitmiş aslında
Nişan atmak utanılacak bir şey mi bana saklayalım diyo.Üstelik özgüvenimi mahvetti ama tekrar görüşmek istiyor tekrar görüşüp yok beğenmedim falan demesinden korktum üstelik bana söylediği gbi biri olmadığını kanıtlamasını istedim ama engellemeyi tercih etti.

Kimse zekanizla ilgili bisey demedi. 😁Mesleklerinizle bu durumun alakasi oldugunu sanmiyorum. Zekanin da cesitleri var ayrica İQ var EQ var. 🙄
Aslında bakma çok gerizekalıca bir durumda insan başına gelmeyince nasıl davrancağını bilemiyor onu demek istedim yoksa. Ne yaşıma ne kendimde kabul edebileceğim bir muhabbet değil.

Nişan atmak utanılacak bir şey mi bana saklayalım diyo.Üstelik özgüvenimi mahvetti ama tekrar görüşmek istiyor tekrar görüşüp yok beğenmedim falan demesinden korktum üstelik bana söylediği gbi biri olmadığını kanıtlamasını istedim ama engellemeyi tercih etti.
Söylediklerinde haklısın,kırılmışsın ama kurtulduğun iyi olmuş,sevgi de evlilikte böyle saçmalıkları kaldırmaz. Rabbim karşına gönlüne göresini çıkarsın.

Selam kızlar.
Bbenim yaşadığım olay gibi başına bir şeyler gelip özgüven düşüklüğü yaşayanlar,toparlayanlar sonradan karşısındakini pişman edenler varsa yardımlarını bekliyorum.Bir kaymakamla görüştüm görüştükten sonra paşamız beni beğenmedi ama huyumu çok sevdiği için arkadaş olabileceğimizi söyledi.Ben de aldırmıyormuş gibi yapıp zaten bende arkadaş olsak daha iyi olur diye düşünüyorum dedim. Daha sonra evlenmek istedi ben reddettim.insan beğenmediği biriyle neden olsun falan dedim işte güzel değil ama tatlı bir kızmışım işte fiziğim güzelmiş ama yanaklarım topluymuş kilo verirsem iyi olurmuş falan filan.(167 boy 59 kiloyum) Ben de sen kösesin(Hiç sakalı yok çıkmıyormuşta) hem de kısasın alttan üstten çeksek sünmezsin benim ideal tipim de sen değilsin dedim 😂( 175-177 civarı olmalı) Öyle bir muhabbet düşünün ki böyle gülerek birbrimize laf sokuyoruz bu arada diğer konuların hepsinde çok iyiyiz sohbetimiz çok keyifli ikimizinde çevresinde kafasınnın tutabileceği çok insan yok bilmiyorum belki o sebeptendir.Ayrıca epey bilgili biri ve harika bir ses tonu var insan ister istemez etkileniyor.İşte sen bana aşık oldun demeye başladı ben de olmuş olsamda ben aşık oldum diye kimseyle evlenmem falan dedim neyse böyle muhabbet devam ederken bir gün çat diye engellendim arkadaşlar her yerden . Çirkinim diye mi ,daha önce nişan attım diye mi ,başka bir sebepten mi hiç bilmiyorum.ailesinin epey tutucu olduğunu falan söylemişti işte başlarda birbirimizin çok dengi olmadığımızı düşündüğü için öyle şeyler yapmış kendini tanıtamamış falan nerdeyse ben inanıyordum ya 😅Şimdi aynalara bakamaz estetik operasyonlarını araştırır oldum üstelik beni neden istemediğini tam olarak bilmiyorum bile hepsini geçtim onu içimde pişman etme dürtüsüne engelde olamıyorum.28 yaşındayım çocukta değilim ama daha önce hiç başıma bunlar gelmedi üstelik çokta talibim olmuştur ayrıca insan beğenmediği biriyle sonra neden tekrar evlenmek ister sonra neden engeller hiç anlamıyorum var mı böyle bir şey başına gelen ☹️
benim de basıma benzer bir sey geldi. İkimiz de memurduk. Atanacağımız sene tanıstık facebook üzeri. 3 sene boyunca arkadasca konustuk aynı ildeydik. Neyse bu önce beni beğenmiyor gibi tavır takınıyordu. Whatsapp fotosunda yakısıklı görünüyor, canlı görmemistim :) Kendini bir halt sanıyor iste. Sonra arada bana arkadaslarını öneriyor tanıs diye. (cirkin bir kız değilim diye düsünüyorum ama beni beğenmediğini hissediyordum). Neyse bana bir senle tanısmak istiyorum, arkadastan öteye gidelim diyor, bir zaman sonra arkadasım var tanıs diyor. En son da ağzıma geleni söyledim ona bir öyle bir böylesin diye. hic yazmadım numarasını dahi sildim iyice iğrenmistim cünküü. 2 3 ay sonra bana mesaj attı illa bulusalım diye( zaten emindim görüstükleri olduğuna) 2 3 ay süründürdüm sonra tamam bulusalım dedim. Geldi bulunduğum ilceye beni görünce yüzü düstü tabi benim de :KK70:(boyu 168 var ya da yok ben de o civardayım,yüzü sarkmıs bildiğin 35 üstü görünüyor ben 24 yasımdaydım) Yemek yiyelim dedi oturduk yedik. Saat 22de arabası var ben saate bak bak kendimi yedim. Gitsin de kurtulayım diye. Ne olursa olsun misafirdir dedim. Yemek yedik dısarda dolanmaya basladık, adam zorla elimi tutmalar ,seni cok beğendim demeler, hic beklediğim gibi değilmissin cok ağırbaslısın demeler(tabi bi yandan da evine gidelim oturalım diyor niyeti belli), Evimin sokağından bile gecmedim :KK70: Zar zor vakit gecirdik sonra yolcu ettim ( seni arayacam dedi hic yazdıklarına bile cevap vermedim böyle seylerden hoslanmam dememe rağmen sacma sapan hareketlerine devam etmisti cünkü). En son kurtulmak icin bir daha bana yazma dedim işitmediğim haakret kalmadı onunla oynamısım :KK70: Beddua üstüne beddua. Bu kişi bir ay sonra tekrar yazdı evlenmek istiyorum seninle diye tabi benim midem kalkmıstı bir kere istemediğimi söyledim gene bir daha da muhattap olmadım. Böylesi eninde sonunda birini bulamayınca sana geliyor :KK70:

Komleks yapacağınız birşey yok.Herkes herkesin beğenmek zorunda değil diye düşünün.Sonuçta sizinde beğenmediğiniz insanlar olmuştur hayatta.Bu sizin çirkin olduğunuzu kesinlikle göstermez.

Selam kızlar.
Bbenim yaşadığım olay gibi başına bir şeyler gelip özgüven düşüklüğü yaşayanlar,toparlayanlar sonradan karşısındakini pişman edenler varsa yardımlarını bekliyorum.Bir kaymakamla görüştüm görüştükten sonra paşamız beni beğenmedi ama huyumu çok sevdiği için arkadaş olabileceğimizi söyledi.Ben de aldırmıyormuş gibi yapıp zaten bende arkadaş olsak daha iyi olur diye düşünüyorum dedim. Daha sonra evlenmek istedi ben reddettim.insan beğenmediği biriyle neden olsun falan dedim işte güzel değil ama tatlı bir kızmışım işte fiziğim güzelmiş ama yanaklarım topluymuş kilo verirsem iyi olurmuş falan filan.(167 boy 59 kiloyum) Ben de sen kösesin(Hiç sakalı yok çıkmıyormuşta) hem de kısasın alttan üstten çeksek sünmezsin benim ideal tipim de sen değilsin dedim 😂( 175-177 civarı olmalı) Öyle bir muhabbet düşünün ki böyle gülerek birbrimize laf sokuyoruz bu arada diğer konuların hepsinde çok iyiyiz sohbetimiz çok keyifli ikimizinde çevresinde kafasınnın tutabileceği çok insan yok bilmiyorum belki o sebeptendir.Ayrıca epey bilgili biri ve harika bir ses tonu var insan ister istemez etkileniyor.İşte sen bana aşık oldun demeye başladı ben de olmuş olsamda ben aşık oldum diye kimseyle evlenmem falan dedim neyse böyle muhabbet devam ederken bir gün çat diye engellendim arkadaşlar her yerden . Çirkinim diye mi ,daha önce nişan attım diye mi ,başka bir sebepten mi hiç bilmiyorum.ailesinin epey tutucu olduğunu falan söylemişti işte başlarda birbirimizin çok dengi olmadığımızı düşündüğü için öyle şeyler yapmış kendini tanıtamamış falan nerdeyse ben inanıyordum ya 😅Şimdi aynalara bakamaz estetik operasyonlarını araştırır oldum üstelik beni neden istemediğini tam olarak bilmiyorum bile hepsini geçtim onu içimde pişman etme dürtüsüne engelde olamıyorum.28 yaşındayım çocukta değilim ama daha önce hiç başıma bunlar gelmedi üstelik çokta talibim olmuştur ayrıca insan beğenmediği biriyle sonra neden tekrar evlenmek ister sonra neden engeller hiç anlamıyorum var mı böyle bir şey başına gelen ☹️
Vallahi ben esttige karsi degilim ben sonradan dogal estetiklerle cok guzel olan biriyim. Ama abartmamak sartiyla. Dudagin inceyce cok hafif doldur. Kas ekimi guzel oluyo. Goz altin cokukse hafif isik dolgusu falan iste. Ama ben bunu karismdaki icin yapmadim.mesela severim guzel olmayi beegnilmeyi severim. Tabi hersey bi yana saglik olsun.kilon gayet iyi bence. Yanaklarim dolgun olmasi o yasinda senin icin buyuk avantajj sakin inceltme javlinge falan adla girme. Ceren cerengile benzemeni asla istemem cenesi rahmetli sakip sabaciya dondu. O yuzden her zman dogal guzel olarak baska adam gibi adam guzel iliskilere yelken acabilirsin. Mutlu olabilirsin. Once saglik ve ozguven.

Koskoca ilçe yöneten adamın konuşma şeklini gördükten sonra ülkeden umudumu bir defa daha kestim resmen, birde bu adamları iki mülakkattan geçirip yurt dışına staja gönderip, eğitim veriyorlar. Adam daha bir kadına nasıl davranılır, nasıl konuşulur bilmiyor. Duygu kontrolü, empati nezaket zaten yerlerde.Konu sahibi boşver Allah korumuş, muhtemelen senden daha iyi bir seçenek bulmuştur, adam kendine vitrin süsü arıyor anladığım kadarı ile, kendine hayat arkadaşı olan birini bulursun inşallah.

Koskoca ilçe yöneten adamın konuşma şeklini gördükten sonra ülkeden umudumu bir defa daha kestim resmen, birde bu adamları iki mülakkattan geçirip yurt dışına staja gönderip, eğitim veriyorlar. Adam daha bir kadına nasıl davranılır, nasıl konuşulur bilmiyor. Duygu kontrolü, empati nezaket zaten yerlerde.Konu sahibi boşver Allah korumuş, muhtemelen senden daha iyi bir seçenek bulmuştur, adam kendine vitrin süsü arıyor anladığım kadarı ile, kendine hayat arkadaşı olan birini bulursun inşallah.
Açıkçası böyle mevkilerdeki erkekler çok sözel yeteneğe, duygusal ilişkilere falan alışık olmuyorlar şahit olduğum kadarıyla. Sonuç ve çözüm odaklı yaşıyorlar. Hani bir mühendis kafası gerçeği var ya erkeklerde ,öyle düşünün. İşini çok iyi yapar hayatının merkezine koyar ama kadınıyla ne paylaşabilir hiçbir şey. İnşallah açıklayabilmişimdir

Seni pek beğenmemiş ama boşlukta dursun diye flört etmiş kendince. Muhtemelen başkasını buldu çat.diye her yerden engelledi. Keşke baştan seni beğenmediğini söylediğinde hiç yüz vermeseydin. Bence sen baya etkilendin ve seni sevmesini istedin

Bence aslında gayet de beğenmiş, iş öpüşecek kadar yakınlaşmaya geldiğine göre.. yok boyun, yok yanağın, aslında tatlı kızsın, huyun iyi falan diyerek geri bildirimler de verilmiş. En son evlenmeye kadar dayanmış..

Bence bu kişi sizi gayet beğenmiş ama sizin onu beğenmeme ihtimalinize karşı kartlarını açık oynayamamış. Burada ego devreye giriyor İşte. Biraz egolu bir adam sanırım. Sonra iş biraz bayağılaşmış kusura bakmayın ama. Sizin de egonuz devreye girmiş doğal olarak. Aslında karşılıklı hoşlaşırken “ya beni beğenmediyse ben de açık vermeyeyim” kaynaklı bir iletişim kazası olmuş. Beyimiz beğenileceğinden eminmiş ki boy bos konusunda olumsuz bir geri bildirim alınca kendine yediremeyip engeli basmış.

Bekleyin bakalım biraz bu işin oluru var gibi geldi bana. ( karantina kaynaklı insan yokluğundan olur gibi geldi belki de bilemedim şimdi 🙈)

Süper tespit
Ben de bi daire bşk ile tanışmıştım, ego lu oluyorlar makama güvenip ama ilk gordugumde begenmedim, o da anladı..ve sen beni begenmedin deyip engellemişti :)

Selam kızlar.
Boşver gitsin , sana böyle kusurmuş gibi özelliklerini sayan adamdan hayır gelmez. Engellediyse de yeni biri ile tanışmıştır... sende önüne bak, sana kendini özel hissettiren biri çıkar elbet karsına..

Açıkçası böyle mevkilerdeki erkekler çok sözel yeteneğe, duygusal ilişkilere falan alışık olmuyorlar şahit olduğum kadarıyla. Sonuç ve çözüm odaklı yaşıyorlar. Hani bir mühendis kafası gerçeği var ya erkeklerde ,öyle düşünün. İşini çok iyi yapar hayatının merkezine koyar ama kadınıyla ne paylaşabilir hiçbir şey. İnşallah açıklayabilmişimdir
Bakın böyle meslekler kariyer mesleğidir ve brükrat oldukları için stajlarında nezaket ve görgü kuralları da dahil birçok konuda eğitim veriliyor, aynı şekilde hakim savcılarada benzer bir eğitim var akademilerinde mesela, zaten bir kadının yüzüne güzel değilsin denmeyeceğini bilmek için ilişki gurusu olmayada gerek yok , kaldı ki adamın işi sözel ve iletişim üstüne , sürekli altındaki ve üstündeki insanlarla ve siyasilerle muhatap olma durumu var.
Bunun bence kadınlarla ilişki tecrübesizliği ile değil, arkasına bir kuvveti alıp bir yerlere gelmiş adamın, karşısındaki insandan kendini üstün görüp adam yerine koymamakla ilgisi var. Yoksa gayet kibar oturmasını kalmasını bilen, kadınlara gayet medeni ve nezaketle davranabilen bir sürü bürokrat tanıdım.

X