Göz altı ameliyatı/resimli

Serhat Tuncer iyi birde Antalya’da Gülsüm Tetik iyi kız arkadaşlarım bu 2 doktordan memnun kaldılar.
Antalya çok uzak benim için, İstanbul ya da izmit en iyi seçenek, şimdi fatih Atmaca ile ilgili çok güzel yorumlar okudum, Instagram sayfasında da paylaşmış operasyon örnekleri çok çok iyi görünüyor

İnşallah yazarım adım adım, operasyon değil beni korkutan, ya olmazsa ya pişman olursam diye korkuyorum. Ama gecikmek de istemiyorum, ailem bile gözlerin niye bu kadar yıprandı diye soruyor,annemin gözleri benden iyi durumda 70 yaşında 😭
Olmamış halı ile bile suanki halinizden daha iyi olacaktır amacım incitmek değil bunasizin ihtiyaciniz var lütfen olduğunuzda ve yeni halınızı paylasirmisiniz burada sevgiler

Merhabalar Ben de eylul ayinda ust goz kapagi ameliyati yaptirdim yasim 32birden olustu normalde Ben goz alti torbasini aldirmayi dusunuyordum ama goz ustu gercekten agirlik ve uyku hali yapabiliyor. Benim iki goz kapagim asimetrik olmustu yani birinde digerine gore daha cok torba ve yag bezesi varmis. Simdi gayet memnunum ama o asimetrik hala var. Benim dr istanbulda kayhan zeytin daha onceki danisan resimlerine bakabilirsiniz.
tabi eniyisini dr bilir ama nacizane fikrim sizin ust kapaklardan Alinip alt icin goz alti isik dolgusu ya baska mezoterapi gibi bir yontem daha vardi yeterli olur gibi

Doktor ismi verir misiniz mahsuru yoksa, bende İstanbul'da olabilirim. İnşallah sizde memnun kalırsınız
Merhaba arkadaşımın annesi 65 yaşında Fatih Atmaca ya üst göz kapağı estetiği oldu. Çok mennun kaldı ağrı sızı olmaksizin başarılı bir operasyon oldu .Fatih bey ile gorusmenizi tavsiye ederim💜🌿💜

Tavsiyeler için teşekkür ederim, ben pandemi sebebi ile erteledim. Ama operasyon için kesin kararlıyım. Bu operasyonu olmam gerektiğini söyleyen kişiler kırmak üzmek değil amacim demiş , kesinlikle kırılmam, çünkü zaten fikir almak için buraya yazıp resim koyuyorum. Tek tek herkese teşekkür ederim

Tavsiyeler için teşekkür ederim, ben pandemi sebebi ile erteledim. Ama operasyon için kesin kararlıyım. Bu operasyonu olmam gerektiğini söyleyen kişiler kırmak üzmek değil amacim demiş , kesinlikle kırılmam, çünkü zaten fikir almak için buraya yazıp resim koyuyorum. Tek tek herkese teşekkür ederim
Bence pandemi yüzünden ertlemeyin..direkt yaptırın bu dönemde iyilessin..
Beklemeyin lutfen

Benim de göz altı torbalarım var :KK43: genetik. Ameliyat olduktan sonra bizi bilgilendirir misiniz?

Merhabalar Ben de eylul ayinda ust goz kapagi ameliyati yaptirdim yasim 32birden olustu normalde Ben goz alti torbasini aldirmayi dusunuyordum ama goz ustu gercekten agirlik ve uyku hali yapabiliyor. Benim iki goz kapagim asimetrik olmustu yani birinde digerine gore daha cok torba ve yag bezesi varmis. Simdi gayet memnunum ama o asimetrik hala var. Benim dr istanbulda kayhan zeytin daha onceki danisan resimlerine bakabilirsiniz.
tabi eniyisini dr bilir ama nacizane fikrim sizin ust kapaklardan Alinip alt icin goz alti isik dolgusu ya baska mezoterapi gibi bir yontem daha vardi yeterli olur gibi
Merhabalar
Siz göz altı torbalarınızı aldırdınız mı
3 ay olmuş memnun musunuz
Bir de ne kadar yaptırdınız acaba

19 Mayıs için Ersin Beyden randevu aldım, alt ve üst göz kapağı+ burun (bu sürpriz oldu 😅) inşallah muayene sonucunda istediğim cevapları alırım ve yine umarım ki acayip fiyatlar çekmez 😓😓

19 Mayıs için Ersin Beyden randevu aldım, alt ve üst göz kapağı+ burun (bu sürpriz oldu 😅) inşallah muayene sonucunda istediğim cevapları alırım ve yine umarım ki acayip fiyatlar çekmez 😓😓
Benim bahsettigim ersin ulkuremi olacaksiniz acaba kendisini cokmerak ediyorjm nasil gecti muayene kendisinin yaklasimi nasil bilgi verirmisiniz

Şimdi geldim eve , Ersin bey çok çok ilgili çok açıklayıcı bir doktor. Ben çok memnun kaldım , 29 Mayıs'a randevu aldım alt üst göz kapağı ve burun için , burundan çok emin değilim son iki gün kalaya kadar düşün dedi 😓 inşallah adım adım yazarım size

Şimdi geldim eve , Ersin bey çok çok ilgili çok açıklayıcı bir doktor. Ben çok memnun kaldım , 29 Mayıs'a randevu aldım alt üst göz kapağı ve burun için , burundan çok emin değilim son iki gün kalaya kadar düşün dedi 😓 inşallah adım adım yazarım size
Ayyy lütfen yazzzz
Ücret ne kadar olacak canım en önemlisi o

Yaptigi daha onceki operasyon fotograflarini gosterdimi acaba merak ettim badem goz yapacakmk size eger yapacaksa hangi islemle yapacak bunlari gorusebildinizmi. Hastalari cok memnunmus diye duydum sizi takipteyim :) muayene ucretli sanirim degilmi

X