Göz altı ameliyatı/resimli

Ameliyatımin üstünden iki buçuk ay geçti ve göz üstlerim neredeyse tamamen iyileşti, bu operasyon bence harika birşey. Göz altlarim için sanırım zamana ihtiyaç var, hafif şişlik ve morluklar var.

Buraya son kez resim koyuyorum, fakat sorusu olan gelişmeleri merak eden özelden yazabilir.

Ben öncelikle burda bana yorum yazanlara çok teşekkür ederim, bazen dışarıdan bir göz çok daha iyi oluyor, lütfen bekleme ve hemen ameliyat ol demişti bir arkadas..
Biri de kötü olur diye korkma bu halinden kötü olamaz diye 😅 gerçekten çok teşekkür ederim çünkü cesaret verdiniz. Son resmim deniz kenarindan 😅 göz üstümde kalıcı makyaj var iki sene önceden bunun dışında Tamamen makyajsız..

Bu operasyonu düşünen herkese doğru doktoru buldukları takdirde hiç düşünmeyin diyorum
.
Merhaba, bende yıllardır gozaltimdan cok şikayetçiyim. Ameliyattan da korkuyorum ama dolgu vs herseyi denedim. Her daim sis ve yorgun gözlerden insanların ağladın mı demesinden bıktım. Sanirim eylul Ekim gibi ameliyat olucam. Gozlatinizin son halini bana özelden atabilir misiniz? Cok endişelerim var ama bir taraftan da cok istiyorum. Şimdiden teşekkürler

Ameliyatımin üstünden iki buçuk ay geçti ve göz üstlerim neredeyse tamamen iyileşti, bu operasyon bence harika birşey. Göz altlarim için sanırım zamana ihtiyaç var, hafif şişlik ve morluklar var.

Buraya son kez resim koyuyorum, fakat sorusu olan gelişmeleri merak eden özelden yazabilir.

Ben öncelikle burda bana yorum yazanlara çok teşekkür ederim, bazen dışarıdan bir göz çok daha iyi oluyor, lütfen bekleme ve hemen ameliyat ol demişti bir arkadas..
Biri de kötü olur diye korkma bu halinden kötü olamaz diye 😅 gerçekten çok teşekkür ederim çünkü cesaret verdiniz. Son resmim deniz kenarindan 😅 göz üstümde kalıcı makyaj var iki sene önceden bunun dışında Tamamen makyajsız..

Bu operasyonu düşünen herkese doğru doktoru buldukları takdirde hiç düşünmeyin diyorum
.
Doktorun instagramını inceledim hiç göz operasyonu yok ve hesabında pek bir sey yok :/ sizin güncel durum nedir bir de iz kaldı mı sanırım 4, 5 ay oldu

Ben de göz altlarımdaki torbalardan şikayetçiyim. Benim sonradan oluştu yasim 33 . Torbaları aldirinca tekrarlama ihtimali var mı acaba?

Doktorun instagramını inceledim hiç göz operasyonu yok ve hesabında pek bir sey yok :/ sizin güncel durum nedir bir de iz kaldı mı sanırım 4, 5 ay oldu
Doktorum çok paylaşım yapan biri değil , göz üstlerim harika oldu, göz altlarimda çok çok güzel. Sadece hala biraz odemim var . Bir sol yandan bir de sag karşıdan çektim. Umarım yardımcı olur. Ben çok zor zamanlar geçirdim,hiç geçmeyecek sandım ama su an çok memnunum

Eklentiler

• Screenshot_2021-10-26-19-58-34-01_99c04817c0de5652397fc8b56c3b3817.jpg
    Screenshot_2021-10-26-19-58-34-01_99c04817c0de5652397fc8b56c3b3817.jpg
    32 KB · Görüntüleme: 1.005
  • Screenshot_2021-10-26-19-58-25-60_99c04817c0de5652397fc8b56c3b3817.jpg
    Screenshot_2021-10-26-19-58-25-60_99c04817c0de5652397fc8b56c3b3817.jpg
    29,5 KB · Görüntüleme: 999
Doktorum çok paylaşım yapan biri değil , göz üstlerim harika oldu, göz altlarimda çok çok güzel. Sadece hala biraz odemim var . Bir sol yandan bir de sag karşıdan çektim. Umarım yardımcı olur. Ben çok zor zamanlar geçirdim,hiç geçmeyecek sandım ama su an çok memnunum
Güzel olmuş önceki halini bilmiyorum ama iz göremedim 👍🏻 teşekkürler

paylaşımlarınız çok bilgilendirici olmuş. çok teşekkürler.

İz yok denecek kadar az, göz altlarimi göz içinden kesi yaptı zaten , mükemmel bir yöntem bence..
Benim doğuştan göz kapaklarım düşük sağ taraf daha düşük göz kapağı için sadece kaç TL fiyat verir acaba siz kaça oldunuz? bir kaç doktora sordum instagram üzerinden biri 8000, biri 6000tl dedi biraz pahalı geldi

Selam
Bende göz kapağı estetiği yaptırdım. Benim sarkmam yoktu fakat hafif bi asimetri vardı. Bugun 10. Günüm hiç ağrı vs yasamadım. Sadece şişlik ve morluk oldu. İzlerim de sorun yok. Yalnız dikiş yerlerim sert elime geliyor. Bu sertleşme ne zaman gecer sizce , yaptıran arkadaşlardan yorum bekliyorum. Sevgilerrr :)

10 gün çok çok erken birşeyler söylemek için , estetik dikiş ise zamanla geçecektir. Ama bazı doktorlar estetik dikiş yapmıyor. Ablamın 2 sene oldu hala geliyor eline.. benim 5 ayda yok denecek kadar azaldı

Benim doğuştan göz kapaklarım düşük sağ taraf daha düşük göz kapağı için sadece kaç TL fiyat verir acaba siz kaça oldunuz? bir kaç doktora sordum instagram üzerinden biri 8000, biri 6000tl dedi biraz pahalı geldi
Benim de 8 bin TL idi göz üstü, normal verdikleri fiyat

Cok güzel olmus güle güle kullan canım, bende 2 ay önce göz alt torbalarımı aldırdım dıstan dikiş yapıldı bana bendede bu sorun var

Iyi ki olmussun cidden sana o sozleri yazanlar sevap islemis

X