Göz Altı Işık Dolgusu

dogrulukperisi

Üye
Kayıtlı Üye
1 Temmuz 2020
90
43
31
Sizlerle deneyimimi paylaşmak istiyorum. 30 Haziran günü yaptırdığım 2 ml ışık dolgum neredeyse tamamen eridi. Dolgu yerine alt göz kapağı ameliyatı olmanızı öneririm, yazık 4.800 liram çöp oldu. Doktorum da çok ünlü bir doktor.

Sizlerle deneyimimi paylaşmak istiyorum. 30 Haziran günü yaptırdığım 2 ml ışık dolgum neredeyse tamamen eridi. Dolgu yerine alt göz kapağı ameliyatı olmanızı öneririm, yazık 4.800 liram çöp oldu. Doktorum da çok ünlü bir doktor.
Alt göz kapağı ameliyatı nedir ki .bence gerek yok ameliyata

Ameliyat nedir bildiğimizden olsa gerek .🤣neyse siz mutsuzsunjz sanırım. Kim mutsuzsa dışarıya bı satasiyor çünkü.

Hadi musadenizle
Sataşmıyorum, siz gelip yazdınız başlığımın altına. Alt göz kapağı ameliyatı, dolgu ile her seferinde uğraşmaktansa daha mantıklı geldi. Cildi gerecek ve dolguya gerek kalmayacak ayrıca kalıcı bir işlem. Ameliyattan korkmuştum ama şu an dolgudan nefret ediyorum.

Bu gozaltj isik dolgusu sanirim cok garip bisey bazi insanlar cok memnun bazilari degil goz altinda top top kalip ameliyat olmak zorunda kalandz var. Yapan doktora goremi kisinin bunyesine goremi degisiyor anlamiyorum bende yaptirmak istiyorum ama korkuyorum

Geçmiş olsun sorununuz neydi tam olarak
Çöküklük mü yoksa göz altı torbası mıydı

Bu gozaltj isik dolgusu sanirim cok garip bisey bazi insanlar cok memnun bazilari degil goz altinda top top kalip ameliyat olmak zorunda kalandz var. Yapan doktora goremi kisinin bunyesine goremi degisiyor anlamiyorum bende yaptirmak istiyorum ama korkuyorum
Sakın yaptırma 37 yaşındayım bugüne kadar en çok pişman olduğum sey

merhabalar :) ben internette bu konuda araştırma yaparken bu foruma girmenin zamanı geldiğini anladım ve konu hakkında açıkçası çevremde birinde gördüm ve hiç memnun kalmadığını da iletmem lazım sanırım :KK43: ama ben de yaptırmak istiyordum ki pek çok konuyu da okuyunca vazgeçtim diyebilirim :/

Merhaba dr unuz hangi dolguyu uyguladi acaba markasi neydi ben de yaptirdim berbat oldu erir diye bu umut bekliyorum:KK43:(

X