Göz altı ışık dolgusu

Çirkin bir görüntü oluştu göz kenarından aşağı doğru oluk gibi inen bir şişlik var sanki göz altına değil de göz kemiğinin üstüne yapmış hatta yanağa bile iniyor bir taraftan. Garip bir şişlik var. Keşke hiç yaptırmasaydım aşırı bir çukurluk yoktu şimdi göz kenarlarımda özellikle güldüğümde kabarıklık oluşuyor😫
Merhabalar Gulden hanim
Dolgunuzda erime oldu mu acaba aradan gecen surede . Suan sanirim ben de ayni sorunu yasiyorum zamanla o sis goruntude azalma oldu mu ?

Merhabalar Gulden hanim
Dolgunuzda erime oldu mu acaba aradan gecen surede . Suan sanirim ben de ayni sorunu yasiyorum zamanla o sis goruntude azalma oldu mu ?
Merhaba biraz da olsa azaldı gibi ama yine de belirgin. Şu an 4 ay geçti yaza kadar bekleyeceğim mecburen. Eritme işini de bilemiyorum. Çok sıkıntı yaşayanlar olmuş ameliyat düşünmeye başladım geçmezse;(

Merhaba biraz da olsa azaldı gibi ama yine de belirgin. Şu an 4 ay geçti yaza kadar bekleyeceğim mecburen. Eritme işini de bilemiyorum. Çok sıkıntı yaşayanlar olmuş ameliyat düşünmeye başladım geçmezse;(
Merhaba bana özelden yazabilir misiniz ? Bir türlü yazamadım size , benim de aynı sorunum var

Yok aman eritme yaptirmayin. Biraz tehlikeli gibi gorunuyor bana da. Olmazsa dediginiz gibi ameliyatla izsiz alinabiliyor hem gozaltinizda gerekli duzeltmeler yapilir hem de dolgu alinir gecer gider .

X