Göz hastalıkları

Ebruli8991

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
9 Eylül 2015
157
87
Arkadaşlar benim gözümde katarakt vardı. 2 yıl önce ameliyat oldum ve şimdi ameliyatlı gözümde göz tembelliği olduğunu söyledi doktor. Moralim alt üst. 24 yaşındayım bu tarz bir durumla karşılaşan var mı. Göz tembelliği küçükken tedavi edilmesi gerekiyormş peki biz napıcaz :KK43:((

Arkadaşlar benim gözümde katarakt vardı. 2 yıl önce ameliyat oldum ve şimdi ameliyatlı gözümde göz tembelliği olduğunu söyledi doktor. Moralim alt üst. 24 yaşındayım bu tarz bir durumla karşılaşan var mı. Göz tembelliği küçükken tedavi edilmesi gerekiyormş peki biz napıcaz :KK43:((

Katarakttan dolayı gözün görmediğinden diğer gözüne yükleniyor bünye ve katarakt alınınca göz görmeye başlayınca diğer göz gibi görme bekleniyor ama katarakt olan göz daha önce hiç görme işlevi yapmadığı için tembelleşiyor. göz tembelliği hastalığı da sıklıkla küçük yaşlarda rastlanan ve kapama ile (yani asıl gören göz kapama bantıyla kapatılıyor görmeyen göze yükleniliyor) tedavi edilebiliyor. lakin senin gibi durumlarda geçtiğimiz yıllarda çıkan bir tedavi yöntemi var başarı oranları da yüksek. Neurovision tedavisi, bunu araştırabilirsin.

X