göz kalemi sürülebilir mi?(acil lazım :)

limonkiz

Ağlamam artık gidenlere ♫
Kayıtlı Üye
12 Nisan 2008
1.064
93
ben lens kullanıyorum göz kalemi sürmemin bi sakıncası varmı? sürersem lenslere bişey olurmu?? acil bilgi gerekiyo çevremde kimsenin bilgisi yok doktorada şu an gidemem:uhm::uhm:

canım ben takamıyorum ama lens hakkında baya bişiy biliyorum sakıncası lensi taktık tan sonra makyajını yapabilirsin

sürebilirsin canım..lensi taktıktan sonra..zaten önce makyajı yapıp sonra takarsan makyajın akar..lense bir zararı olmuyorki zaten..

heralde takabılrsn ben lensı taktıktn sonra dunyann makyajını yapıorum .:)..hatta dipliner eyeliner maskara pudra far:))..ama makyajdan önce tak muhakkak

hayır canım kesinlikle lens kullanan göz içine kalem çekmiyecek.
önce lensini takıyosun sonra makyajını yapıyosun.önce lensini çıkartıyosun sonra makyajını temizliyorsun.kesinlikle kalem yok göz içine.aksi taktirde gözlerinizin içine makyaj giderse gözleriniz cayırr cayırrr yanarr ben lens görevlisiyim.sormak istediğiniz başka bişey varsa sorabilirsiniz..

4 yıldır lens kullanan bırı olarak içinede dışınada kalem sürerim ama asla yanma lenste kırlenme gbı bişi olmadı walla..ama sen kalemi taaa göz kapağının içine sürüp kalemı ordan oraya savuruorsan doğal olarak yanar orasını bılemem artık...bu arada lens görevlısı derken hemşire doktor gbı bişeden bahsedıosn gbı geldı:)))))))))..:jeyyar::jeyyar:

bende bi kaç gün önce aldım lenslerimi,
2 kere taktım daha ama aldığım yerdeki kişi gözümün içine kalem sürmememi önerdi,ben hem gözümün içine hemde dışına siyah kalem süremeyi çok seviyorum :KK43: batma yapar kalem toplanıp gözüne gelirse dedi, bnde sürmedim korkudan ama sorun olurmu sürsem o şekilde kullanan arkadaşalar varmı?
bide solüsyon gözümü çok yakıyo ilk taktığımda bu herseferinde olucakmı yaamafoldumben

hemşire deilim.lens görevlisiyim.gelen hastalara lens kullanımını lens denemesini lens satışını ben yapıyorum.yani göz içine kalem ssürülmemesi gerektiğini ben söleyimde uyan uyar uymayan uymaz benden uyarması :)

ben bazen makyajdan sonra bile takıyorum bir şey olmuyo

ben bazen makyajdan sonra bile takıyorum bir şey olmuyo

Bende yapıyorum öyle.Hatta makyajım bozulmuyor bile.Ayrıca kızlar şunuda söyleyeyim netten okudum geçenlerde.Gözde lens varken kullanılmaması gereken tek makyaj malzemesi göz kalemiymiş.Ama ben hiç uymuyorum bu uyarıya.Yani göz kalemi sürmeden lensin güzelliği ortaya çıkmıyor.Çok pörtlek duruyor hatta.Bendede sorun olamdı hiç yani gözüme falan kaçmadı.Ama bir çeşit sürme var hint sürmesi bilirsiniz.Onu bir ara kulmlanırken lense yapışıyordu ve bulanık görüyordum.:umursamaz:

X