Göz kapağı ameliyatı

angel-24

Nirvana
Kayıtlı Üye
23 Eylül 2007
1.103
68
40
Benim göz kapaklarımda şişkinlik var sonradan olmadı genetik sanırım.. sarkma yada gevşeme değil ama daha yaşım genc zaten.. torbalanma ve şişkinlik olarak tarif edebilirim.

-benimle aynı durumda olan varmı? ve bunun için bir operasyon geciren?

-yada herhangi bir tavsiyesi olan biri?

fisfisfisfisfisfisfisfisfis

Son düzenleme:
benimde sorunum seninle aynı ama ben bir çare bulamadım sen bulursan ameliyatsız bir çözüm bana da bildir ben de uygulayayım hoşcakal...:çok üzgünüm::dance::enbuyukkk:

arkadaşım ben hiç tavsiye etmiyorum ne yaparlarsa yapsınlar orjinali gibi olmuyor ben oldum benim sorunum seninki gibi değildi ama zor günler yaşadım bence bir kere daha düşün
yasakkelime

benim kuzenimde de esitsizlik sorunu var. yani bir gözün digerinden daha gevsek olmasi, ve bu yüzden birinin digerinden biraz daha büyük gözükmesi durumu.. ayni sorunu yasayanlar var mi? bu sorun da mi göz kapagi ameliyati içine girer?

slm arkadaslar.ben üc hafta önce göz kapagi ameliyati oldum.sanildigi kadar zor degil,hic agri olmadi.ayni anda burun ameliyatida oldum,sanirim o yüzden yüzümde baya bi sislik oldu.üc hafta sonunda sisler yok denecek kadar azaldi diyebilirim..

canım sen alt mı üst göz kapağı ameliyatımı oldun. ve sonuç nasıl memnunmusun, endoskopik deildir sanırım ameliyat yöntemi...

bence bu sorun iyi bir yerde iyi bir operasyonla rahatlıkla düzelir arkadasım.. sarkıklık ve gevşeklik göz kapağı ameliyatı içine girer tabiki.

arkadaşım ben hiç tavsiye etmiyorum ne yaparlarsa yapsınlar orjinali gibi olmuyor ben oldum benim sorunum seninki gibi değildi ama zor günler yaşadım bence bir kere daha düşün
yasakkelime

sanırım bende vazgectim canım..a.s ameliyat ve sonrasında olusabilecek şişkinlik ve acı aklıma geldikce cayıyorum.. bide bakalım sonuç istediğimi gibi olacakmı? şimdilik vazgectim bakalım ilerde fikrim degişirmi bilmiyorum.:1rolleyes:

ben üst göz kapagi ameliyati oldum.evet ilk günlerde sislik oldu ama günden güne azaldi sislikler ayrica burun ameliyati ile beraber olmasina ragmen hic agrim olmadi.

bence bu sorun iyi bir yerde iyi bir operasyonla rahatlıkla düzelir arkadasım.. sarkıklık ve gevşeklik göz kapağı ameliyatı içine girer tabiki.

rahatlikla? kizin tek korkusu ameliyat iste.. birde bu göz bölgesi için olunca insan daha çok endiseleniyor

yok mu bu sorun için ameliyat olmus olan?

GİZ-M benim de aynı sorunum var kuzeninle bir göz kapağım doğuştan düşük göz doktarına yılda bir kez giderim.ve geçen yıl gittiğimde sormuştum dediki göz bebeğini kaplamıyor göz kapağın gerek yok ama çok sorun yaparsan amiliyat olabilirsin dedi olmadım. fazla billi olmadığı için ama ameliyattan başka çağresi yok bana kalırsa eğer bilen varsa banada söylerse sevinirim

Canım benimde aynı şekil pek belli degil ama olmaya niyetliyim

ben üst göz kapagi ameliyati oldum.evet ilk günlerde sislik oldu ama günden güne azaldi sislikler ayrica burun ameliyati ile beraber olmasina ragmen hic agrim olmadi.
zuhalcigim, sen neden ameliyat oldun göz kapaklarindan. Ben 43 yasindayim ve yasliliktan dolayi herhalde göz kapagimda sarkma ol, beni cok rahatsiz ediyor ama korkuyorum ve kime tedavi olacagimi bilmiyorum

zuhalcigim, sen neden ameliyat oldun göz kapaklarindan. Ben 43 yasindayim ve yasliliktan dolayi herhalde göz kapagimda sarkma ol, beni cok rahatsiz ediyor ama korkuyorum ve kime tedavi olacagimi bilmiyorum

gec cevabim icin özr canim,msjini yeni gördüm.stres uyku düzensizligi ve sigaradan kaynaklaniyor ama ben sonuctan gayet memnunum a.skorkulacak bi ameliyat degil.sevgiler a.s.

ben hem göz altı hem üstü oldumm sorun yok
ağrımda olmadı
açıldı gözler

Canım benimde aynı şekil pek belli degil ama olmaya niyetliyim

aynen!
bıs kasa radiesse uygulatmayı dusunuyorum
dolgu yanı
en kolayı bu, boylece esıtlenecekler
alna yapılan hafıf dolgular da o gozkapagını yukarı cekermıs
annem gozkapaklarını aldırdı ama cok acımıstı gozaltı 10 gun mor gezdı valla

zuhal'cimmmmm!!! :):):) seni allah çıkardı sanırım karşıma.. aylardır hem gözkapağı hem burun ameliyatı olmak için interneti didik didik ediyorum ve bunun ikisinin aynı anda yapılamayacağını okudum biryerde..lütfen anlatır mısın bana, üst gözkapağı ameliyatından menun kaldın mı? ikisine birden mi tek gözne mi yapıldı? benim sol gözkapağımda sarkma var.. çok dikkatli bakınca anlaşılıyor diyorlar ama ben çok rahatsız oluyorum.. sanki gözümün üstünde koca bi yıgın var hissi var sürekli.. burnumda da kemer var.. ikisini birden yaptıramayacağımı düşünüp üzülüyordum; bıçak altına yatmışken ikisi birden hallolsun diyordum.. ben izmride ameliyat olacağım, burda önereceğin bir doktor var mı? gerçi sen taa almanyalardan yazmışsın; belki de o teknoloji buraya gelmemiştir daha ve o yüzden iki ameliyat aynı anda yapılamıyordur??.. bana sonuçla ilgili yorum verirsen sevinirim.. ayrıca konuyla ilgili bilgisi ve önerisi olan arkadaşlar varsa onlardan da yorum bekliyorum.. doktor, memnuniyet ve maliyet bilgisi olanlar lütfen paylaşsınlar benimle.. minnettar kalırım...:Saruboceq:

slmm.... özeline yazmistimki burada msjini gördüm .almanyada yasiyorum ama ankarada ameliyatimi oldum.türk dr larindan sasmayin alman dr lar ne anlar estetikten :1closedeyes:cevabimi özeline yazdim canim kaydirigubbakcemile5

gozkapagı amelıyatını ben de dusunuorm.. ama sonucu ya begenmessem.. gerı donusu yok bu ıslerın..gergın ve guzel oluyormu eskı halınden..olanlar ya da gorenler anlatsın

Ben dün oldum arkadaşlar üst göz kağağımda sarkma vardı.Yaşlılıktan değil ama ben kendimi bildim bileli vardı.Yorgun ve üzgün gösteriyordu.Lokal anestesi ile oldu.Şua n göz yarım açık.Bandaşlar var.Pazartesi bandajlar alınıp ince bantlar konulacak.Gelişmeleri burdan paylaşırım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…